Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от съвет за преден обръч

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нужда от съвет за преден обръч

    Здравейте колеги искам малко да си модернизирам моторчето.Става въпрос за Хонда Доминатор 650 куб.Искам да си сменя предната капла с по малка,но само обрача за да мога да си запазя километража и главината.Ако може да ми дадете съвети относно отворите за спиците колко на брой трябва да са и друга подобна информация която може да ми бъде полезна.Относно цолажа на който съм се спрял е 16 или 17 . Благодаря предварително за съветите

  • #2
    От: Нужда от съвет за преден обръч

    Няма как да запазиш километража , като преминеш на 16 или 17 цола , ще показва поне с 20 километра в повече.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #3
      От: Нужда от съвет за преден обръч

      Добре тогава да оствим километража на страна някаква друга информация относно обрача с колко отвора за спици трябва да е да кажем за 17 цола

      Коментар


      • #4
        От: Нужда от съвет за преден обръч

        Трябва да са 36 , може да ползваш обръч от задна джанта на някое по-тежко ендуро/ДР, Тенере/.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #5
          От: Нужда от съвет за преден обръч

          [QUOTE=mitaka_dominator;1368099]Добре тогава да оствим километража на страна някаква друга информация относно обрача с колко отвора за спици трябва да е да кажем за 17 цола[/QUO

          Определено твоята шина(обръч)трябва да е 17-цола ,тъй като пазара предлага много гуми от този размер.За броя на спиците -си прочети твоите на главината и ще разбереш,с колко трябва да е обръча.

          Коментар


          • #6
            От: Нужда от съвет за преден обръч

            +1 към мнението на Жоро Пашов
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X