Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DAF 95 XF 430

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: DAF 95 XF 430

    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение


    Преди доста години бех най младия 22 годишен шофьор у ДАПа който дърпаше ремарке с МадаркаТе с това да пътуваш да се видиш у работа
    На времето само младите влачехме ремаркета старите шофьори гледаха да карат нещо соло и колкото по малко толкова по добре щото ремаркето като тръгне пред теб зимата по старата витиня или гълъбец косата ти седи права със седмици. Аз карах най шантавия товар цистерна на суровото мляко в първи клон и като имаш някоя камера на половина пълна ти си държиш спирачките а камиона се опитва да тръгне голям купон беше по светофарите в София ти си спрял а товара те лашка и ремаркето чука по луфтовете на теглича с прицепа целия мърдаше по луфтовете на лафета цистерната беше шуменска 3 камери по 6 500 литра всяка и поне една винаги ти е на половина и едни 3 тона те блъскат напред назад .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #32
      От: DAF 95 XF 430

      здравейте имам един голям проблем имам DAF 105 -2008 година и му се губи водата къде да търся проблема ?

      Коментар


      • #33
        От: DAF 95 XF 430

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01370.jpg
Прегледи:1
Размер:266.4 КБ
ID:5781211Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01371.jpg
Прегледи:1
Размер:243.2 КБ
ID:5781212
        Това е мое постижение с ДАФ 95XF, 430, 2006г. На камиона бяха сменили турбото с чисто ново във Франция и този разход го постигнах в България 26000км монтажа му. Засячен е з по един и същи маршрут, от Девня Полимери до Бургас, през Айтоски проход, октомври 2014 г. Товара 25 тона тор в едната посока, а обратно празен. Тара на композицията беше 13600кг. Гуми надути на 8.5 на влекача и 9 на полуремаркето.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X