Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за Фероза?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Багажник за Фероза?

    Наистина се е получило много добре.Само,че се чудех дали можеш да отваряш люка с кутията отгоре?
    Тома Томов
    Вече с Kia Sportage.

    Коментар


    • #32
      От: Багажник за Фероза?

      Първоначално публикуван от tomisagledva4a Преглед на мнение
      Наистина се е получило много добре.Само,че се чудех дали можеш да отваряш люка с кутията отгоре?
      Не Томи не мога да го отварям заради гредата отпред. Но аз така или иначе не го ползвам, защото доста ми тропа на главата, когато е отворен. Недостатък е, но пълно щастие няма
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • #33
        От: Багажник за Фероза?

        Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
        Саше, аз мисля да махна изцяло оригиналната броня, а булбара ще го продам, ако има някой желаещ за него. Колкото до новата броня мисля да бъде нещо, като на ARB .. ръбата, здрава и с отвори за джака.
        И аз съм на тема "Нова броня". И дилемата с булбара ми стои, дали да ползвам част от него (като Сашо), или да го разкарам, пък...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #34
          От: Багажник за Фероза?

          Ееее,Жоро,изпипал си го по-добре от "оригинала" .Поздрави

          Коментар


          • #35
            От: Багажник за Фероза?

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            И аз съм на тема "Нова броня". И дилемата с булбара ми стои, дали да ползвам част от него (като Сашо), или да го разкарам, пък...
            Е ми направи нови планки на тази част от булбара,която ще са ползва към бронята и си готов.

            Коментар


            • #36
              От: Багажник за Фероза?

              Първоначално публикуван от tisho_lg Преглед на мнение
              Е ми направи нови планки на тази част от булбара,която ще са ползва към бронята и си готов.
              Ако булбара е за красота ... да това е вариант. Но ако трябва да е функционален и здрав, то тогава си трябва да се направи добре. За мен лично след зимата, когато вадихме паджерото в планината разбрах, какво точно ми трябва и мисля да го направя здраво.
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #37
                От: Багажник за Фероза?

                Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                Не Томи не мога да го отварям заради гредата отпред. Но аз така или иначе не го ползвам, защото доста ми тропа на
                главата, когато е отворен. Недостатък е, но пълно щастие няма
                Моя се отваря,ама над 50 км.ч. става страшно така,че не губиш много от това.Само ти се чудя как успяваш да се справиш с багажа въпреки всичко?Хем и моята кутия е 300л ,а за разлика от теб съм с едно дете т.е. едната задна седалка я прибирам.Последния път ,като ходихме на палатка за една седмица даже демонтирах седалката и смело заявих,че може да товарим свободно...е пак беше трагедия.Следващия път съм намислил да махам и шофьорската и да седя върху съндъка с посуда...
                Тома Томов
                Вече с Kia Sportage.

                Коментар


                • #38
                  От: Багажник за Фероза?

                  Първоначално публикуван от tomisagledva4a Преглед на мнение
                  Моя се отваря,ама над 50 км.ч. става страшно така,че не губиш много от това.Само ти се чудя как успяваш да се справиш с багажа въпреки всичко?Хем и моята кутия е 300л ,а за разлика от теб съм с едно дете т.е. едната задна седалка я прибирам.Последния път ,като ходихме на палатка за една седмица даже демонтирах седалката и смело заявих,че може да товарим свободно...е пак беше трагедия.Следващия път съм намислил да махам и шофьорската и да седя върху съндъка с посуда...
                  Томи, ами не знам как да ти отговоря .. може би е изкуство да редиш багаж Горе в кутията седи палатката и багаж за децата и нас в два сака. Освен тях събирам и двата надуваеми дюшеци и запълвам с дребни неща
                  останалите празни пространства. Отзад събирам четирите сгъваеми столчета, масичката плюс два пластмасови съндъка в които има инструменти, колани за теглене, полиспаст, шегели и какво ли още не.
                  Някак си на този етап се справям, но това е максимума ... ако трябва да взимам разни подвижни душове, тента или нещо друго не знам как ще го направя. Малко е джипчето за багажа и семейството, но си го обичам много
                  и не ми се сменя с друг .... поне не за сега. Поздрави!
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • #39
                    От: Багажник за Фероза?

                    Първоначално публикуван от tisho_lg Преглед на мнение
                    Е ми направи нови планки на тази част от булбара,която ще са ползва към бронята и си готов.
                    Благодаря за съвета, но дилемата не е техническа, а политическа! Поздрави!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #40
                      От: Багажник за Фероза?

                      Аз съм си сложил оригинален багажник от Москвич на Ферозата. Захванат си е за колонките над вратите. С него не може да се отваря шибидаха, но пък поне има къде да карам повече багаж Не намирам снимки на компютъра, но ако ви интересува мога да го снимам ... не стой най-зле като за без пари и никакво преправяне

                      Коментар


                      • #41
                        От: Багажник за Фероза?

                        Преди седмица ходих до пичовете от Царева ливада и видяй една фероза с много интересен багажник от тръби. За жалост не ми пасваше на мойто* иначе щях да го зема. Ако някой има интерес мога да му дам номера и ( може да го намерите и в мобилето лесно) да се свърже с пичовете, те снимат и пращат на майла какво то те интересува.
                        Поздрави!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Багажник за Фероза?

                          Дай го де.Имаш ли накъкви снимки?

                          Коментар


                          • #43
                            От: Багажник за Фероза?

                            0878171631, 067672434 Звънкаш, питаш ги и ти пращат снимки. Продават всякакви джипове на части.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Багажник за Фероза?

                              Къде е това, и за короза на части ли става въпрос?
                              Ако е така и е в София, да звънна за ауспух.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Багажник за Фероза?

                                За части видях две ферози,но не в София, до Дряново са.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X