Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Маверик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Маверик

    Здравейте,
    Имам форд маверик от няколко дни ,четох по форума за терано и сега за форд но не намерих отговор на въпроса ми.
    искам да запитам , ниските обороти са около 700 като е топъл мотора и 800-850 на студен , това добре , обаче до към 1000 има вибрации,над 1000 е ок , сравнявам го с голфа ми дизел който пък не се чува вътре ,разликата е огромна ,
    и вашите така ли тресът-вибрират ???

    Другия въпрос , четох и форума за терано , казават че има някакво замисляне на двигателя на празен ход на около 1600 оборота...при моя е на 2800-900 като го задържа на тези обороти претриса често....това по принцип не ме притеснява , повече ме притеснява това че на скорост 100км/ч започва да предърпва , ако сваля на 90 е ок или ако отида на 110 пак е ок , това на какво се дължи според вас ?
    Благодаря предварително
    Mitsubishi Delica Space Gear Exeed 2.8 auto, Super Select 4x4 96г Japan import

  • #2
    От: Въпрос за Маверик

    Здравей Колега,
    Защо не отидеш на диагностика - профилактично.
    Иначе двигателя (2,7 TDi) в сравнение с този на GOLF (1,9 TD) е доста по шумен.
    Иначе оборотите са ти в норма, но може да се наложи някакъв реглаж на помпата (това ще ти го каже диагностика).
    Успех.
    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
    Opel Campo 3,1 TD '99
    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за Маверик

      Да , ще го закарам, той има ли букса като на голфа за компютър?
      Mitsubishi Delica Space Gear Exeed 2.8 auto, Super Select 4x4 96г Japan import

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за Маверик

        Да, има букса(поне моя де) - тя се намира някъде между педалите и таблото с предпазителите, ама сега не мога да го снимам.
        Наведи се като е светло и поразгледай.
        Той диагностика трябва най-добре да знае къде да гледа.
        Успех.
        Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
        Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
        Opel Campo 3,1 TD '99
        Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X