Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2011 Кой на къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 2011 Кой на къде?

    Няма невъзможни неща. Най-добре е да пропуснеш Израел в този маршрут заради хилядите главоболия на границата.

    Коментар


    • #32
      От: 2011 Кой на къде?

      @go6o,

      Ако можеш да изтърпиш 6/7 часа ровене в багажа на границата,един "милион" въпроса и т.н.,Израел въобще не е за подценяване.Имай предвид,че е скъпичко,дори спането в хостел,че дори и на палатка в къмпинг е около 30 щ.д.

      Саудитска Арабия е абсолютно възможна дестинация,въпрос единствено на време,виза и евентуално интервю.... УСПЕХ!!!

      Поздрави,
      търся си подписа....

      Коментар


      • #33
        От: 2011 Кой на къде?

        При мен се очертава май едно пътуване от Гибралтар до Видин ,със една ямаха sr250,а от къде точно ще се мине не се знае.
        пс:ако има някои за към Испания или Мароко,да се обажда предварително,че веднага се присламчвам.

        Коментар


        • #34
          От: 2011 Кой на къде?

          Гибралтар - ясно , Ямахата - иди -дойди ... ама това Видин е интригуващо ....???

          Коментар


          • #35
            От: 2011 Кой на къде?

            Малко промоция да направим и ние на града!
            пс:пак ако искаш може да се уговорим да пинем по бира като стигна.
            Първоначално публикуван от go6o Преглед на мнение
            Гибралтар - ясно , Ямахата - иди -дойди ... ама това Видин е интригуващо ....???

            Коментар


            • #36
              От: 2011 Кой на къде?

              Казвай само кога ще е горе долу , дай инфо на лични , иначе аз съм си закотвен в региона , та няма проблем ...

              Коментар


              • #37
                От: 2011 Кой на къде?

                Аз пък,за те тук съм се замислил(живот и здраве)!!!
                http://www.youtube.com/watch?v=jvjk5...eature=related

                Коментар


                • #38
                  От: 2011 Кой на къде?

                  Димо, къде е тази книжарница? Видях книжка за Бутан, а това много живо ме вълнува!
                  ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                  СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                  Коментар


                  • #39
                    От: 2011 Кой на къде?

                    Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
                    Димо да знаш , че ти си виновен , че ме запали по големите мотори ... исках А категория за да мога да карам Веспа 125 ... не Африка ... ама след като се запознах с теб ... работата стана ясна , все пак ... Благодаря
                    Ааа, много се радвам/макар и със закъснение/, че си се палнал насериозно. Добре дошъл


                    Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                    Димо, къде е тази книжарница? Видях книжка за Бутан, а това много живо ме вълнува!
                    Книжарницата е ''Barnes & Noble'' в Ню Йорк.
                    У нас такава витринка засега не съм срещал, но ако намеря нещо за Бутан ще го взема и ще звъня
                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • #40
                      От: 2011 Кой на къде?

                      Когато пристигнеш в столицата на Непал - Катманду там ще намериш поне 20 книжарници, които продават книги и карти за Тибет, за Сиким, за Бутан, за Хималаите, и изобщо за района. А за Бутан няма как да не минеш през Катманду.
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • #41
                        От: 2011 Кой на къде?

                        Ясно. Щеше ми се предварително, но ще ровя нета.
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • #42
                          От: 2011 Кой на къде?

                          Че какъв е смисъла да ходиш на дадено място, ако предварително цялото си го видял и разгледал в интернет?
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • #43
                            От: 2011 Кой на къде?

                            Първоначално публикуван от kkcbr Преглед на мнение
                            Аз пък,за те тук съм се замислил(живот и здраве)!!!
                            http://www.youtube.com/watch?v=jvjk5...eature=related
                            Кире нещо се цепиш ми се струва, или е предпремиера
                            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                            Коментар


                            • #44
                              От: 2011 Кой на къде?

                              Австралия дали с мотор дали със самолет ще видим.

                              Коментар


                              • #45
                                От: 2011 Кой на къде?

                                Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                                Книжарницата е ''Barnes & Noble'' в Ню Йорк.
                                У нас такава витринка засега не съм срещал, но ако намеря нещо за Бутан ще го взема и ще звъня
                                В Мол Варна има книжарница Ориндж ! Има доста богат щанд с подобни книжки и пътни карти (разбира се не като този в Ню Йорк) ! Книгите са на НГ и Марко Поло ! Довечера имам път натам и ще снимам !
                                Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X