Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оффроуд край село Труд !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Оффроуд край село Труд !

    В събота 28.03. времето беше само за каране.На сутришното кафе се събрахме около 12-13 души ендуристи ,но само 9 останахме накрая за карането!





    Осем мотора и едно Атв ТРХ450




    Много яко Атв!


    Тук вече сме на Бунтовна!Малко сняг имаше.


    Ето ме и мен На долната снимка














    Превзехме паметника



    YAMAHA WR450F

    Коментар


    • #62



      Тук някои се окопаха,но мойта жигавица премина през най-дълбокия сняг без да спре


















      И от тук газ към Бяло Камене..












      Снимка от другата страна


      А сега дай да видим кой ще изяде най-много
      Много вкусни кюфтета и бира
      Ядем като гладни





      вече потегляме към Труд



      Тук срещнахме група от Хисар.Ако има някой от форума да се обади



      Разбор на деня








      Благодаря за вниманието


      Последно редактирано от cveti; 04-05-09, 21:17.
      YAMAHA WR450F

      Коментар


      • #63
        До: Оффроуд край село Труд !

        Ето малко снимки от преди месец.Един приятел си купи КТМ EXF250 2005год. и решихме да се поразходим малко да го сефтосаме
        Ето ни вече ядем:



        Тук спряхме в село Беловица да изядем по една фафла





        Като няма мен кой да ме снима
        YAMAHA WR450F

        Коментар


        • #64
          До: Оффроуд край село Труд !

          От преди 4-5 дена започнахме организацията за разходка до хижа Здравец.И денят настъпи.Неделя 6:45 бях станал и седнах на компютъра докато стане 8:30,защото в толкова се бяхме уговорили на кафето.До към 9 се събрахме и към 9 и 20 бяхме тръгнали.Докато не стигнахме Балкана никакви снимки.50км асфалти и черни пътища.Първото спиране беше за ремонт,като изключим спирането за дозареждане в село Брестовица.От Брестовица до Храбрино през едни баири, бая се лутахме докато намерим пътя,но все пак го открихме.





          На единия доминатор му падна веригата


          Там долу е Пловдив

          Голяма красота







          След 4 падания на веригата,която така се е разпънала,че няма повече на къде да се опъне,спряхме в Храбрино до една къща и едни много любезни и добри хора предоставиха гаража си за ремонт на веригата.Скъсихме я малко с две звена и работата заспа




          От толкова ремонти се изморих.Отиваме да вечеряме
          След 30-40мин продължавам с репортажа
          YAMAHA WR450F

          Коментар


          • #65
            До: Оффроуд край село Труд !

            продължавам..
            Кратка почивка и поглед върху джипиеса къде сме



            Красота..
            Село Храбрино





            Тука 5 минутна почивка,защото една пътека ни е.. мамата.Леко стръмно с много листа и много камъни под листата..
            Някои падаха по 5-6 пъти..

            От тук до Здравец снимки няма.
            Вече сме на масата на едно барче и плющим кифтета с ПКС и бири.


            Жените ни чакаха горе като носеха и малко бензин(за мен )

            Колега с Джилера ..

            Конете са в кошарата


            Наядени,напити и сити зарязахми момити и газ към скълити
            Много яка пътека спуснахме с много кал и много наклон и много шума.Падания на корем












            Табелата падна и се наложи да я превържем с медна тел,която носех в раницата.Без клещи и тел не тръгвам за никъде






            От тук хванахме друг път за слизане, и на едно място срещнахме група ловци или там каквито бяха.които много лошо се подиграха с нас.Казаха ни да спуснем по една пътека,която в последствие се оказа доста екстремна и страшна.Само пешеходци минават от там,защото изкачването и е незъможно с мотор освен с траялка.Ние с нашите ХТ-та и доминатори незнам как минахме от там.Коста с КТМ-а замалко да се пребие и в последния момент преди да скочи от скалите наклони мотора и се плъзна заедно с него по камънаците и право в едни храсти.А зад храстите беше пропаста дълбока може би 200метра и повече.Тези които ни казаха да минем от там гом... да ядат мам....та им мръсна.Усетих ги аз,че има нещо нередно в думите им и в лекото подхилкване ама от къде да знаем.Почнахме да спускаме и връщане нагоре нямаше...




            От тази снимка, долната можете да добиете представа за наклона.Някаше как да спра някъде за да снимам камънаците.


            Не е смешно

            Все пак сме аматьори


            От горе в дясно до долу в ляво се спуска по ръба


            Приятелите ми с тежките мотори ги признавам.Аз със моя 120кг мотор зор видях,а те с тези от по 150-160кг мотори как спуснаха незнам.



            Тук сме вече тотално уморени и добре ,че минаха две туристки за да ни снимат ,че силите ни бяха напуснали.


            За капак Божил с ЦР-ката направи предно салто баш накрая,но това е друга тема
            Това беше всичко от мен.
            120км от 9:30 до 18:30 с един час ядене.
            Благодаря за вниманието
            YAMAHA WR450F

            Коментар


            • #66
              До: Оффроуд край село Труд !

              Много добра разходка се е получила.И аз често карам до здравец може да се засечем някой ден.

              Коментар


              • #67
                До: Оффроуд край село Труд !

                Първоначално публикуван от kabaka15 Преглед на мнение
                Много добра разходка се е получила.И аз често карам до здравец може да се засечем някой ден.
                Видя ли жълто АТВ ще знам,че си ти
                YAMAHA WR450F

                Коментар


                • #68
                  До: Оффроуд край село Труд !

                  Добре.Лятото всяка неделя ще сме на х.Здравец.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Оффроуд край село Труд !

                    Браво колеги готина групичка сте и хубави разходки си правите. Снимките са супер коментарите сащо. С интерес ще очаквам да видя и нови снимки
                    Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Оффроуд край село Труд !

                      http://www.youtube.com/watch?v=s2z26UOpNps
                      Малко ъпване на темата!
                      YAMAHA WR450F

                      Коментар


                      • #71
                        До: Оффроуд край село Труд !

                        Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                        http://www.youtube.com/watch?v=s2z26UOpNps
                        Малко ъпване на темата!
                        Това беше перфектното излизане

                        Коментар


                        • #72
                          До: Оффроуд край село Труд !

                          Айде малко пресни снимки от вчера.
                          Изваждам сутринта мотора на улицата и какво да видя, пак спукана задна гума.Беше 9:00.По-най бързия начин я свалих и тръгнах по вулканизаторите в Труд(имаме 3) и добре,че единия работеше.Уж я направи ама за това по-късно в поста ми.
                          И така в 10:00 потеглихме на север към Средна гора с първа спирка в село Калояново на писта Дракон.Единия колега е парашутист и трябваше да спре да се види със колегите си парашутисти,защото същия ден имаше скокове там.
                          Парашутите са сгънати и чакат антоновката да вЗдриви

                          От тук газ към следващата спирка село Красновски бани където имахме среща с още 3-ма приятели ендуристи.Станахме 9 мотора до тук.


                          И от тук газ към хижа Бунтовна по един мек и скоростен път,направо магистрала.


                          Изядохме по 2-3-4 вафли пихме по малко вода и се спуснахме към истинското ендуро.Едни теснотии и пътеки преминаващи в поточета и много много кал и шума Ама на мен така ми харесва
                          АА първо изкачване на "мотористкия връх" нищо особенно ама ХТ-то се озори с Митас Е-07 и не го качи както може да се види в един клип

                          Красота ама красота.


                          Така е,който няма стъпенка се подпира на мен или на ХТ-то

                          И ето 10-ят мотор с дамско присъствие отзад

                          Изкачване с двама



                          ХТ-то се качи, но от лесното място

                          Много красива е Средна гора!

                          малко криво ама го изправихме



                          От тук към пътеките.Колегата Митко застанал зад ЦРФ-а и си направил кална баня е не нарочно де




                          Тоя пич, Иван го признавам за моторджия
                          Имаше места където някои толкова зор видяха,а той с мадамата отзад с лекота хвърчеше нагоре.Тва момиче му се раздруса дупето цял ден







                          Тук вече сме на връх Богдан за дълга почивка.

                          следва продължение..
                          YAMAHA WR450F

                          Коментар


                          • #73
                            До: Оффроуд край село Труд !


                            на водопой





                            и тук се почна ама аз от къде минах ти от там не можеш и т.н.
                            след малко има доказване на умения



                            айде и мен да ме има на една снимка.няма само аз да снимам

                            те пък ме накацаха като мухи на лай..о


                            Време е за сушене на ботуши и чорапи.Още в ранната сутрин към 11:00 минахме през един циментов канал до колене, в който всички се понамокрихме, тоест понапълнихме ботушите ама кво да се прави, Ендурото изисква жертви






                            поглед на север.Мерак ми е Стара Планина ама кога ли ще стигнем до там

                            пък и нали е Национален парк

                            Време е за доказване


                            Сеирджиите идат



                            Имаме и ижета

                            както и супермото


                            Колегите от Стрелча ни поканиха да останем за мръвки и вино ама времето летеше.Беше вече 16:30 мисля,а гумата ми беше спукана,колегите от Стрелча донесоха помпа ама вътрешната гума се беше нарязала от 10 километровото ми каране със спукана гума.А дали съм я спукал или майстора от сутринта не я е направил незнам.Според мен е майстора ама късно е чадо.На върхът си.Нямаш избор.Водачът ни от Стрелча имаше спрей за гуми ама той е за дупки до 5мм а моята беше 5 сантиметра Все пак го изпръскахме половината ама файдата беше никаква.И така до село Труд.70км със спукана гума.Толкова нерви и ядове насъбрах,че си нямате напредстава.

                            Снимка на хижа Чевира и пак продължаваме.Тук се разделихме с Иван и Митко и русата мадама(Петя).Те се върнаха за мръвките и виното







                            От тук спуснахме през Бяло Камене и от там към Паничери за дозареждане с бензин и храна,защото не бяхме яли нищо освен вафли и вода.Купихме си хляб и наденица и се наядохме та неможем да тръгнем
                            10мин лежане.По един фас и айде към наше село



                            тук се вижда гумата.Вече без вътрешна и без гумения обръч на каплата.Тая външната остана здрава все пак


                            Доста се помумори Красимир с ХТ-то:

                            То май всички се уморихме.

                            Николайчо и той с доминатора доста зор видя.То си му и личи де


                            Това беше всичко от мен.Дано ви е харесало
                            180км за целия ден.
                            От 10:00 до 20:30
                            YAMAHA WR450F

                            Коментар


                            • #74
                              До: Оффроуд край село Труд !

                              Ето и малко клипове ако му се гледа на някой

                              http://www.youtube.com/user/mureto82
                              YAMAHA WR450F

                              Коментар


                              • #75
                                До: Оффроуд край село Труд !

                                Много добър преход!
                                Имам една забележка ако може другия път когато идвате по средна гора да се обадите да покараме заедно!
                                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X