Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Субару 4Х4 - мит и реалност

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Субару 4Х4 - мит и реалност

    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
    Жабче, импреца турбо
    Дай малко снимки, че да му се порадваме. '96 имах възможност да се обзаведа с Импреса турбо, но изпуснах шанса и още ме е яд. Имах, а и още имам желание да ги събера:
    Форд Косуърт, Субару Импреса, Митсубиши Ево, Тойота Селика Турбо, Ланча Делта Интеграле. Засега съм само с последната.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #77
      До: Субару 4Х4 - мит и реалност

      Нямам снимки, като се разнесат калищата ще направя

      Мисля че с ланчията емоциите ще са по-солидни. Тя си е от старото поколение зверове. С фордовете също. Жабчето е странна работа, в смисъл много върви но всичките му реакции са меки и филтрирани. Дори и друсането му е приглушено ако не го насилваш прекалено. А си друса. Трябва да погледнеш километража за да разбереш какво става. А и тук в Щатите май идват с малко по-високо предавателно число та допълнително губят хъс. Предишните WRX (с продълговатите фарове) май вървят повечко, по-леки са. И повече друсат и ръмжат.

      При всички положения - така и така си почнал от всяко най-доброто - цели се в Sti. Там вече е съвсем друга бира.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #78
        До: Субару 4Х4 - мит и реалност

        Такова ли е?

        Последно редактирано от Тихомир; 28-12-09, 23:34.

        Коментар


        • #79
          До: Субару 4Х4 - мит и реалност

          Хубаво е STI-то, но с последния двигател (2.5) нещо се поизложи Субару. Познати с такива, все в бокса си висят. Някои от автомобилите са без модификации по двигателя и пак си висят в бокса.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #80
            До: Субару 4Х4 - мит и реалност

            Ех тез познати, как от един със сипана в двигателното масло течност за чистачките изведнъж станаха достатъчно да напълнят боксовете че и статистика да направиш

            Тихомире същото е, но сребристо и комби. Да не забравяме че в него кандилкам бебе и куче. А и комбито ги няма тия ръбове по калниците които сериозно ме дразнят.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #81
              До: Субару 4Х4 - мит и реалност

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              Ех тез познати, как от един със сипана в двигателното масло течност за чистачките изведнъж станаха достатъчно да напълнят боксовете че и статистика да направиш
              Сега видях, че съм писал и по-напред в темата...
              Чак данни за статистика нямам естествено. По-скоро споделям наблюдения. И ми се струва, че за около година не е ненормално още някой да си е купил подобен автомобил.

              Гоблин, не ме разбирай погрешно. Автомобилът много ме радва като вървене и пътно поведение... когато е наред. Уви, радостите са на приливи и отливи...
              Както и да е...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • #82
                До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                Не е ненормално разбира се, но ми се вижда слабо вероятно въпросните наблюдения да са достатъчни за тежки изказвания като "изложиха се". Особено ако не са били до едно нови от магазина, и ако до едно са виснали в бокса от субарово недоглеждане а не от творчески ентусиазъм с болтчето за конските сили и прекалено висене в ибей...

                А приливите и отливите си ги има навсякъде. Основният отлив в душата ми е когато разгледам предложенията на другите производители за тези пари и отново опра до митсубишито, което има комби/пет врати вариант само в Япония. Но какъвто и отлив да се оттече, Sti и Evo-то все си остават самотни острови в море от посредственост...
                Последно редактирано от Goblin; 31-12-09, 16:38.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #83
                  До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  А в снега бях прекалено зает да се кикотя истерично
                  Май всички фенове го изживяваме еднакво
                  Това ми е трето Суби и не го сменявам за нищо друго ,освен по-ново и то само заради липсата на еърбеци
                  А по темата-за 6 години:
                  -Смяна на ремък и ролки+труда-250 лв.,ролките и ремъка от Ибей.
                  -предни биалетки-95 лв. с труда
                  -шарнири-76 лв. с труда
                  -кормилни накрайници-пак толкова
                  -предни полуоски-2 бр-280 лв.,пак от Ибей(да е жив и здрав Ибея )тук ми поискаха за едно каре-външно,уж оригинално 340 лв. ,само им казах в Нппартс-"вие за интернет май не сте чували",завъртях се и си излязох
                  Не знам къде всички ги виждат тия цени ...всъщност знам-ходят при нашите главорези,които като чуят Субару и точат брадвата да ти отрежат главата от глезените

                  А за двигателите просто нямам думи.

                  http://mavericos.blog.bg/novini/2009...-vs-bmw.441332
                  SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                  0878299791

                  Коментар


                  • #84
                    До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                    но с последния двигател (2.5) нещо се поизложи
                    И аз си мисля, че двулитровият двигетел беше по-добър. В UK имах възможност да пробвам една 555, както и Митсубиши ЕВО 7. Вървяха горе-долу еднакво. Тогава Ланчата ме шашна! На двукилометрова писта даде -5 секунди! Е, тя е пипана...
                    Пропуснах и друга причина: Субаруто и Митсубишито бяха с дясна дирекция и не ми бяха много удобни, но пак си личеше расовата бегачка!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #85
                      До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                      Забравих да уточня,че миналото лято ме отнесе един с ауди,но там гражданската си покри всичко и затова не съм го описал като цени
                      Последно редактирано от kinex; 30-12-09, 09:33.
                      SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                      0878299791

                      Коментар


                      • #86
                        До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                        Я да се похваля и аз.
                        То тука като подфорум на субару се очерава..........
                        От скоро имам това.
                        Стегнах си го, нови гуми, нови маншони, изкърпих го, ремонт рейка и други дреболийки и бегом вчера в гората.
                        Малко май го поудавих, ма върви, нема ядове.
                        Като първи впечатления мога да кажа че съм впечатлен от марката.
                        Двигател - макар и още да не е центрован както трябва се чувства разликата от редовите мотори.
                        Окачване - изключителна возия - направо не е за вярване.
                        Това е засега, още нямам достатъчно впечатления, но са софт мисля че определено си става.
                        Поздрави!
                        Прикачени файлове
                        VITARA, SAMURAI
                        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                        RENAULT ESPACE QUADRA
                        ...и едно сивикче за града...

                        Коментар


                        • #87
                          До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                          Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                          ....От скоро имам това....
                          Ако имаш път към Бургас се обади(2-3 дни предварително),имам разни чаркълъци за тоя модел,първото ми беше такова,ще ти ги подаря.
                          Честито за желязната машина
                          SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                          0878299791

                          Коментар


                          • #88
                            До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                            Едно весело Субару-клипче

                            Вярата в конспирации е опростяване, което ни помага да обясняваме всичко.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                              Почти всичко, свързано с леоне и легаси сим изгледал в нета, преди да го взема.
                              А благодаря за поздравлението колега.
                              А какви точно чиркуля ти се намират?
                              Поздрави!
                              VITARA, SAMURAI
                              FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                              RENAULT ESPACE QUADRA
                              ...и едно сивикче за града...

                              Коментар


                              • #90
                                До: Субару 4Х4 - мит и реалност

                                Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                                Почти всичко, свързано с леоне и легаси сим изгледал в нета, преди да го взема.
                                Ето една книжка, която вероятно не си

                                Four Wheel Drive With Subaru

                                http://bojo.hopto.org/Auto/Japan/Sub...h%20Subaru.pdf
                                Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X