Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли Тойота клуб

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Има ли Тойота клуб

    Колеги кажете съществува ли клуб за собственици на Тойоти - опитвам се да намеря нещо по въпроса, но не откривам нищо. А чета програма на тези, каkво ще правят феновете на онези и. тн. Моля ако някои знае по въпроса за клуб ТЛК или въобще Тойота да ме поориентира малко.
    Тенкс ин адванс както би казал някои френско говорящ японец значи.
    Тодор Томов
    =============================
    Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
    Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

  • #2
    Re: Има ли Тойота клуб

    Макар и да има големи и изявени Тойота-джии в портала, за обявен Тойота клуб аз поне не знам, а и от това май (поне засега) няма особен смисъл. Ма то и Ленд Ровър клуба сме гола вОда, ако го няма Злати..

    Иначе има неофициален фен клуб на ТЛК 80.. За момента шест на брой..

    Коментар


    • #3
      Re: Има ли Тойота клуб

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      Ма то и Ленд Ровър клуба сме гола вОда, ако го няма Злати..

      Иначе има неофициален фен клуб на ТЛК 80.. За момента шест на брой..
      Значи няма!Ок! Обаче би било добре поне да се обособи една част от форума, където притежатели на Тойота да обменят разни мисли, за различни неща свързани с марката, като се има предвид че марката е японска, а японците са доста комуникативен народ. Как мислите дали марката по някакъв начин би била заинтересована от нашите размишления за марката?! Известно е че в бизнеса няма емоции, но също така знаем, че много емоции са свързани с бизнеса.
      Както и да е, върти ми се една идея свързана с марката и интереса, или интереса на марката / следва да се има предвид че Тойота е сериозна марка, независимо от насмешливото отношение на колеги позволяващи си да наричат марката "тойотки ", поради явно незнание/.
      И така можем ли да разберем колко притежатели на Тойота са регистрирани участници във Този форум?
      Тодор Томов
      =============================
      Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
      Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

      Коментар


      • #4
        Re: Има ли Тойота клуб

        Ако специално се организирате можем да ви направим и отделен под-форум за клубна организация - естествено във форума на Тойота...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Re: Има ли Тойота клуб

          Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение
          Значи няма!Ок! Обаче би било добре поне да се обособи една част от форума, където притежатели на Тойота да обменят разни мисли, за различни неща свързани с марката, като се има предвид че марката е японска, а японците са доста комуникативен народ. Как мислите дали марката по някакъв начин би била заинтересована от нашите размишления за марката?! Известно е че в бизнеса няма емоции, но също така знаем, че много емоции са свързани с бизнеса.
          Както и да е, върти ми се една идея свързана с марката и интереса, или интереса на марката / следва да се има предвид че Тойота е сериозна марка, независимо от насмешливото отношение на колеги позволяващи си да наричат марката "тойотки ", поради явно незнание/.
          И така можем ли да разберем колко притежатели на Тойота са регистрирани участници във Този форум?
          В Автомобили 4х4 има под-форуми по марки, където е и форумът за Тойота. Нямам представа дали 'марката' (вероятно се има предвид централата в Япония) се интересува от 'марката', но от разговори с колеги тук ми е ясно, че ТМ-Ауто не се интересува кой добър офроуд пилот кара Тойота или не, или въобще кой модели са на почит и т.н.

          Не искам да звуча негативно, но нито ТМ-Ауто се интересуват от напилени 60-тки, 70-тки и 80-тки, нито Мото-Пфое от напилени Дифендъри, нито Нисан от яки 60-тки и т.н... Така, че вади си изводите.

          А това, кой как си нарича колата, мисля, че си е лично негово право Пример - Тойотата на Пламен Йоцов носи име Грозил...

          За броя на собствениците на Тойота във форума - предлагам да направим нова тема в под-форум Toyota, подобна на темата Представяне на наш'те джипки, където всеки да даде информация със снимки за джипката, за какво я ползва, какви подобрения е направил или планира да направи и т.н.

          Коментар


          • #6
            До: Има ли Тойота клуб

            Митко Фулдата имаше идея да се наражи неформален (неофициален)клуб

            Митко, да седнем в една крачма да го обсадим пак

            Коментар


            • #7
              До: Има ли Тойота клуб

              направи, грешка на рьката
              не пиша на моя комп. и нещо ми е трудно да се оправям с фонетката

              Коментар


              • #8
                До: Има ли Тойота клуб

                Първоначално публикуван от jordantcho Преглед на мнение
                Митко Фулдата имаше идея да се наражи неформален (неофициален)клуб

                Митко, да седнем в една крачма да го обсадим пак
                +1

                Коментар


                • #9
                  До: Re: Има ли Тойота клуб

                  Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                  В Автомобили 4х4 има под-форуми по марки, където е и форумът за Тойота. Нямам представа дали 'марката' (вероятно се има предвид централата в Япония) се интересува от 'марката', но от разговори с колеги тук ми е ясно, че ТМ-Ауто не се интересува кой добър офроуд пилот кара Тойота или не, или въобще кой модели са на почит и т.н.

                  Не искам да звуча негативно, но нито ТМ-Ауто се интересуват от напилени 60-тки, 70-тки и 80-тки, нито Мото-Пфое от напилени Дифендъри, нито Нисан от яки 60-тки и т.н... Така, че вади си изводите.

                  А това, кой как си нарича колата, мисля, че си е лично негово право Пример - Тойотата на Пламен Йоцов носи име Грозил...

                  За броя на собствениците на Тойота във форума - предлагам да направим нова тема в под-форум Toyota, подобна на темата Представяне на наш'те джипки, където всеки да даде информация със снимки за джипката, за какво я ползва, какви подобрения е направил или планира да направи и т.н.
                  Когато създавахме Ленд Ровър Ентусиастс имаше и сериозна идея да се създаде Тойота клуб, наистина Митко Фулдата "напъна" за идеята, но май нещата затихнаха. И Сузуки имаха сериозни намерения, и УАЗ направиха учредителна сбирка, но май засега само ние сме официално регистрирани в съда като юридическо лице, с учредителен протокол, устав и т.н. И то не благодарение на мене, както казва Яро, а благодарение на Вальо Добрев - Вълка, който пое всички разходи по учредяването и организира адвокат да ни помогне
                  Не знам дали ТМ Ауто биха дали нещо, но ние получихме подкрепа, и то сериозан, от Мото Пфое, за едно наше мероприятие и се надяваме това да е началото на една добра традиция.
                  Но искам да кажа на всеки мераклия да организира кулб, че е доста сложна и комплицирана работа. Ето аз още не мога да събера членския внос за 2007, да не говорим, че е невъзможно да организирам Общо събрание. Но съм готов да помогна на всеки нов клуб, стига да има ентусиасти.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: Има ли Тойота клуб

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...382#post239382

                    Коментар


                    • #11
                      До: Има ли Тойота клуб

                      здравеите,имам тоиота рав4 95та г.то почти се води джип,други му викат паркетна дама, обаче съвсвм не е така.очарован съм от качествата и здравината му.като се има в предвид че е произведен и за англииския пазар.сега купувам и ленд хруизер 90тка пак десняк и тъи като имам сервиз сам си ги обслужвам но ще ми бъде приятно ако има клуб тоиота и там да споделям регламента по време на експлуатационния период.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Има ли Тойота клуб

                        аз съм за Тойота клуб , даваите идеи , каде ,кога,какво, и всичко останало
                        sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                        Коментар


                        • #13
                          До: Има ли Тойота клуб

                          При руснаците има, и там информацията е нещо като в Уазбуката - много и всякаква. Има даже правилна. Информацията за купоните обикновено е в 4х4, само дето са далече и брутални.
                          С ваште тойоти това не ви трябва. Щом им работи железарията, за купона трябва да натовариш правилно само дясната седалка. Ако искаш да се похвалиш - тогава викаш помощ по радиото. Ние ще оценим и ще се удивим)

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X