Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS карта на Cayenne

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: GPS карта на Cayenne

    привет на всички и от мен!

    имам същия проблем като @0887504600 - с Carrera съм, но навигацията не чете DVD-та
    Разполагам с оригинално CD с карти на Италия, както и две DVD-та, които на практика са неизползваеми (също оригинални). Рових се къде ли не из интернет, и накрая успях да намеря ето този диск с PCM -> http://thepiratebay.org/torrent/5287...ECH_-_France_2
    За съжаление, не открих за България, но хубавото беше че навигацията по разчете. Това ми даде някаква надежда че ще открия все пак карти, които да тръгнат. Случайно попаднах на тази тема и много се зарадвах като разбрах, че не съм единствения на който му трябва карта за България.
    Тук е момента да кажа едно голямо благодаря на @0887504600 за линковете - веднага изтеглих CD8 (с картата за България) - както за 2008, така и за 2009. За съжаление обаче не тръгнаха. Не мога да си обясня защо - изтеглих image файловете и ги записах с неро-то както си му е реда (burn image to disc). Ако изпускам нещо, ще съм благодарен някой да се отзове.
    Направи ми впечатление обаче, че този диск, който изтеглих (CD като го записах беше във формата на оригиналните DVD-та, които имам - в смисъл около 7-10 файла (в това число .db файл). оригиналният диск за Италия, както и този за Франция който свалих - единствените два диска, които до този момент тръгват на навигацията, обаче са във друг формат - в диска файловете са страшно много, разпределени са по папки и като цяло формата им няма нищо общо с този CD8.nrg който свалих.
    @0887504600, ще съм ти много благодарен ако споделиш малко опит и как аджеба да я подкарам тази навигация най-сетне.

    мерси предварително!

    Коментар


    • #17
      От: GPS карта на Cayenne

      При мен беше и е подобна картината. Не ми разчиташе диска с навигацията и се оказа че оптиката на CD-то е тръгнала да заминава. Мой познат го усили малко, завъртя някакъв потенциометър и за сега започна да чете нормално. Преди това също имах проблем с дисковете. Някой дискове прескачаха, а на Авенсиса ми си вървеха добре. Затова се усъмних и стигнах до извода, че CD-то на Порша не е наред.
      Дисковете са си ОК. При мен навигацията върви добре вече.
      Може би и при теб проблема може да е такъв.

      Поздрави.

      Коментар


      • #18
        От: GPS карта на Cayenne

        Здравей! CD-то на Италия, което е оригинално, си тръгва от раз,
        което ме навежда на мисълта, че не е проблемът във това.
        Имали вероиатност да е от това че поршето е по-старо (карера 99г.) и самата версия на PCM да е по-стара?
        Този твоят познат дали ще може да ми помогне, ако изобщо проблемът идва от там?
        Последно редактирано от porsche; 01-08-11, 13:39.

        Коментар


        • #19
          От: GPS карта на Cayenne

          За начало пробвай с диск Verbatim - тези кракнати навигации са много капризни към носители.
          Освен това му дай на Неро-то възможно най-ниската скорост на запис.

          Коментар


          • #20
            Имам cayenne 2005г. Имам и 3 cd диска оригинални за германия когато пусна които и диск от трите ми исписва че иска някакъв ъпдйт въпросами е как мога даго направя този ъпдейт ? Блатодаря и лека вечер:beer:

            Коментар


            • #21
              От: GPS карта на Cayenne

              Здравейте търся dvd диск за навигация за Cayenne 2007-2010.Последният диск който е излязъл според мен за навигация PCM 2.1 е това http://www.carsnavigation.com/2012-p...d-pcm-2-1-v-8/
              Благодаря предварително.

              Коментар


              • #22
                От: GPS карта на Cayenne

                има ли по- подробна карта за pcm2.0?

                Коментар


                • #23
                  От: GPS карта на Cayenne

                  Колеги, нека ако някой има линк за най- новата версия на GPS- карта за PSM 2.0 или файл за ъпдейт нека пусне едно линкче... Ако е така добър и да обясни как го записва....

                  Коментар


                  • #24
                    От: GPS карта на Cayenne

                    Развитие за нова карта има ли 2014?
                    eat my dust

                    Коментар


                    • #25
                      От: GPS карта на Cayenne

                      Здравейте, Темата е малко стара но понеже от седмица имам Порше та реших да си ъпдейтна софта , Намерих 2012 Porsche Europe Navigation DVD PCM 2.1 , записах на диск сложих ъпдейтна се и стана перфектно ,старата беше от 2006та и беше голяма трагедия. Ако нямакой иска да пише .

                      Коментар


                      • #26
                        От: GPS карта на Cayenne

                        Дай бе колега!!!И аз имам старата версия.Ти какъв Кайен взе?Благодаря предварително!!!

                        Коментар


                        • #27
                          От: GPS карта на Cayenne

                          Здравей, 2006 Cayenne S . Пиши ми на лично скайп или нещо да ти пратя файла че е голям.

                          Коментар


                          • #28
                            От: GPS карта на Cayenne

                            Линкче за 2.1?
                            Q7 S-line- 279 hp, 600Nm Steinbauer P-Box
                            ATV Can-Am Outlander 800 EFI MAX XT - /Precision Damper/DuroRoad Wheels&RIMs/HFM Performance + HMF Optimizer/K&N Air/
                            Suzuki GSR600A

                            Коментар


                            • #29
                              От: GPS карта на Cayenne

                              Добре, а как става работата с тези навигации? Скоро си купих Кайен и намерих 2 оригинални диска 2015 в багажника, слагам ги и чушки, нищо не става. Трябва постоянно диска да е вътре, за да може да гледаш на дисплея или просто слагаш диска, нощо се записава и после по друг начин се използва?

                              Извинявам се за лайшките въпроси, ама...

                              Коментар


                              • #30
                                От: GPS карта на Cayenne

                                Здравейте, опитах се да пиша на печения, но има прекалено много лични и не мога да му пиша нека ако някой я има вече пратена от него или знае как да се свърже да пише
                                Благодаря предварително!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X