Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пежо 404

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Пежо 404

    Така е с ЛС, защото сте младши участник, след известно време ще прорабоят.
    Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

    Коментар


    • #32
      От: Пежо 404

      Преди около месец Пежото отиде при новия си собственик - Антон от Варна.Надявам се да използва каквото може и да съживи още едно 404.И ако може колегата Росен който ме свърза с този човек да писка някакви снимки от работата на колата ще съм много благодарен.

      Коментар


      • #33
        От: Пежо 404

        Първоначално публикуван от mini_mania Преглед на мнение
        Преди около месец Пежото отиде при новия си собственик - Антон от Варна.Надявам се да използва каквото може и да съживи още едно 404.И ако може колегата Росен който ме свърза с този човек да писка някакви снимки от работата на колата ще съм много благодарен.
        Благодарности от името на Антон към Христо mini_mania за добрия жест!!!
        Щом започне работа по колата, ще снимам! Когато я докараха във Варна, Тони беше доста щастлив, като малко дете беше усмихнат.

        Коментар


        • #34
          От: Пежо 404

          Първоначално публикуван от rsk_skodaowner Преглед на мнение
          Благодарности от името на Антон към Христо mini_mania за добрия жест!!!
          Щом започне работа по колата, ще снимам! Когато я докараха във Варна, Тони беше доста щастлив, като малко дете беше усмихнат.
          Какво стана с колата. Започнахте ли работа и успяхте ли да спасите нещо?

          Коментар


          • #35
            От: Пежо 404

            страхотна кола. Отлична реставрация. Имам съшта такава със 16285 км като от эавода. Боя, гуми, сичко оригинал. Ето снимки

            Коментар


            • #36
              От: Пежо 404

              Аз не виждам никакви снимки!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X