Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дойде времето на настинките, гриповете, вирусните инфекции!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Дойде времето на настинките, гриповете, вирусните инфекции!

    Първоначално публикуван от kupona Преглед на мнение
    Вижте поста ми от темата с инхалаторите.

    Ще сте здрави, със здрава имунна система и няма да се притеснявате от грипове и настинки.

    http://www.offroad-bulgaria.com/show...01#post1362301
    Аз си мислех ,че инхалаторите се ползват от хора които наистина имат нужда конкретно и само от тях , например хора с астма.Разкажи повече за това.
    "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
    "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

    Коментар


    • #17
      От: Дойде времето на настинките, гриповете, вирусните инфекции!

      Действието на инхалатора е, че прочиства белия дроб, лигавицата, носа налепи, бактерии, вируси.
      Физиологичния разтвор е дистилирана вода и сол и именно солта прави това прочистващо действие на дихателните пътища, носа, устата и каквото друго има.
      И като се прави профилактично и редовно ефекта е вълшебен. Особено е добро за деца които редовно имат проблеми с настинки, грип, кашлица.
      А едно дете като го запазиш дълго време без сериозни усложнения и му помагаш само да се справя с вирусите имунната система става много здрава.
      А колкото е по-силна имунната система, толкова по-малко се разболяват децата. Това важи и за възрастните.
      sigpic

      Коментар


      • #18
        От: Дойде времето на настинките, гриповете, вирусните инфекции!

        При нас е в действие закаляването, ако може така да се нарече. Имаме 2 деца - на 4,5 г. и на 10 мес. Вкъщи през зимата се отоплява до 18 градуса, това важеше и като бяха бебета. Ходят тънко облечени, често през зимата големият шляпа бос по студените плочки. Второ, почти никога не даваме сериозни лекарства, често изобщо никакви. Е, не сме луди, като се наложи - даваме, естествено (2 пъти е пил дори антибиотик). За подсилване - много добре подейства миналата година клеевата тинктура, обаче сега не я ще.
        Интересно ми стана за инхалаторите.
        Oops, пропуснах да се присъединя към поддръжниците на теорията, че алкохолът убива вирусите и бактериите :-) Пък и здравият, весел дух по-лесно поддържа здраво тяло :-) Като се замисля, може и затова клеевата тинктура да е действала добре на детето - не заради клея, а заради тинктурата :-)

        Коментар


        • #19
          От: Дойде времето на настинките, гриповете, вирусните инфекции!

          Имам едно изпитано през годините средство за укрепване на имунната система, предписано естествено от педиатър. Капсули Апитонин /пчелно млечице/, за деца над 3 годишна възраст, след консултация с личния педиатър и изключване на алергия към пчелни продукти.
          Сутрин на гладно по 1 капсула с чаша прясно мляко като закуската трябва да е поне 30 минути след това. Резултатите са повече от отлични, а злоядото дете се сдобива и с невероятен апетит

          Коментар


          • #20
            От: Дойде времето на настинките, гриповете, вирусните инфекции!

            Яки коняци и чесън до припадък . И никакви ваксини . Колкото пъти съм се ваксинирал против грип само след 2-3 дена ме удря свиреп грип. Повече не ща да чуя за ваксини. Окакто спрях да се ваксинирам нито веднъж не съм боледувал.
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X