Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за моренце с моторче

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от Sofia
    Защо не се организирате до Каварна на рокфеста - хем ще гледате Пърпъл и още 50 групи, няма такси вход, има палатков лагер... и моренце

    много добра идея. аз съм за, ама ми се ходи и на Дио май повече
    а това за 50-те групи сега го чувам
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #32
      Задръжте докато ида до морето да поразузная
      ще ми се да си направим фестчето на некой къмпинг за два три дни
      а през странджа тва може да е отделна проява
      а може и да се комбинира
      ТРЯБВА ДА ОТСКОКНА МАЙ ДО ЗАГОРАТА ДА СЕ ВИДИМ С ЖОРО И ДА ИЗМИСЛИМ НЕЩО

      Коментар


      • #33
        Ама за кой петък става въпрос??Щото за този дето идва не моем го направим...Двата джипа пак са от нашия офис и двама от моторджиите са оттам.
        Ма аз нещо май не съм разбрал....аз си го представях тва някъде 5 дена....
        И другото дето исках да питам...къв си представяте маршрута ако се минава през родопите за да знам дали ше мога да си зема и мацката с моторчето...че ако е някой екстрем....тя ше отпадне и ще ме изяде със се дрехите ако я оставя))
        [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

        Коментар


        • #34
          plakatista, никой не знае какво ще представлява прехода в Странджа. Най-вероятно ще има и екстреми, тъй като ще се движим само по компас Ами идвате с джиповете до Харманли да изядем агнето, дето Митков го е приготвил , ние тръгваме с моторите, а приятелките с джиповете по пътя Харманли - М.Търново. Става въпрос за Петъка на 15-ти. На Родопите ще идем по-късно и специално за това
          Колкото до предложението на София, то никак не е лошо, но там ще се съберат 75% алкохолици и наркомани, пък и трябва да ни пораснат косите за да си махаме главите наляво и надясно за да има ефект.
          Нака ония с теслите да ходят там, ние сме спортисти.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #35
            браво Жоре
            спортист си от класа ,май и в двете дисциплини от девиза
            Така вече сериозно
            Относно Странджа-със сигурност ще има екстрими
            дори и само маршрута дето минава покрай Харманли и съм намислил да го прецапаме ще си е не много малък екстрийм
            е разбира се много от местата могат и да се заобиколят
            ама мани го тва заобикаляне
            освен това през Стронджа почти не знам да има пътища
            преди военните въртяха яко там та ако от тях има останали некви черни пътища терена няма да е лесен с сигурност щото има много дерета които са с доста стръмни брегове на практика и пеш не могат да се минат по някога така че и от там където може да се мине пак ще е доста трудно
            затова Жоре предлагам сега да не сме много голяма група а в последствие като трасираме маршрута може и с повече хора да вървим
            освен това не съм сигурен дали ще има и къде да се спи в края на първия ден
            там си е баш джунгла
            най вероятно няма и бензиностанции да срещтнем преди да стигнем морето
            затова трябва да имаме автомобил с нас който да ни чака някъде по пътя
            даже според мен трябва да е микробус
            а отзад да има теглич та да закачим и караваната и да спим в нея първата нощт
            въобще трябва внимателно да разгледаме картата и да планираме горе долу от къде ще се минава
            трябва и бензин достатъчен за всички да се носи в микробуса
            както и храна та даже и вода щото там на места и вода може да не намерим
            въобще доста адвенчър ще е работата много повече от стара планина щото там малко да кривнеш и ще попаднеш в някой нормален град или село а тука няма да има такива екстри ,селата през които ще минем в някои от тях може да няма въобще и живи хора
            или ако има ще са не повече от 20до50 души
            даже и родопите са много по населени от този район

            Коментар


            • #36
              относно джипове ако искат да дойдат като съпътващи автомобили става
              но иначе ние ще минаваме главно през места по които с джип няма да може да се мине
              но даже и официалните пътища за натам са си преживяване така че ще им е интересно
              между коларово и ерусалимово например е много атрактивен път целия е баш макадам само насипани камъни,изглежда преди мноого години са го подготвяли за асвалтиране ама така си е останал и тва е още началото по нататък сигурно са само черни пътища
              е има мисля че и някакви асвалтови варианти които са доста добри почти като магистрала щото там някъде сега строят пропусквателен пункт с турция
              веднъж като се връщах от морето през ноща по погрешка съм подкарал по един такъв и по едно време за малко да се бухна в турция
              бе чувам българското радио заглъхна и почнаха некви манета
              викам кво става тука и по едно време изпред фаровете се появи една голяма врата затворена
              а до преди това пътя беше като магистрала и карах с около 120 че и с колесар с мотор отзад
              големи емоции преживях тогава особенно докато намеря обратния път из тъмното

              Коментар


              • #37
                вижте за кво става въпрос
                http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=b0...name=&size=4x3
                та набързо нахвърлих една дивотия да видим Жоро кво ще каже
                маршрут/примерен/
                харманли-българин-връх вишеград -с мелница-с раздел-яз малко шарково-факия-яз ясна поляна-или връх босна -връх папия -синеморец
                много лесно звучи а
                някъде по средата на маршрута спане
                дали ще можем с едно преспиване да го вземем
                Жоре аз досега на такива далечни пътешествия не съм ходил все си въртя около града ама по чукарите
                а тва бая път ще е май особенно ако подкараме съвсем по компас
                иначе по права линия не е много километри
                100тина километра е май по въздушна линия
                е и малко
                виж разгледай и ти кажи кво мислиш
                не съм ходил никога натам

                Коментар


                • #38
                  Тоя маршрут ако е стотина километра тогава защо ше трябва да се минава с преспиване? Трябва да се мине най-много за 5-6 часа
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • #39
                    Абе митак ми нали ще караме без да ползваме пътища
                    ако се зачукаме из някви дерета може и там да замръкнем
                    Де да знам ако ползваме тук таме и черни пътища и не се губим и за един ден ще стегнем ма трябва да бързаме и ще се измориме бая най вероятно
                    пък ако искате и за един ден да го плануваме
                    няма да се разглеждаме много много ами ще даваме яко газ и тва е
                    а вечерта буса направо на ммц може да ни чака
                    аз там ползвам един апартамент без пари все едно е мой
                    пък на другия ден ще обикаляме наоколо и ще доразгледаме по близките до брега околности

                    Коментар


                    • #40
                      Леле кви глупости говоря
                      тва е поне 180километра даже и по въздушна линия
                      значи по земята може и 300 да навъртим

                      Коментар


                      • #41
                        това разстояние се взема за 3 дена пеша бре (около 50 часа ходене )
                        С колата до морето отиваме за 2-3 часа а с мотора за два дена ????
                        Я вземи един калкулатор и почвай да пресмяташ разстоянието разделено на средната скорост ти дава времето
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • #42
                          бе митак
                          ти като че ли не знайш за кво става въпрос
                          нали знаеш като видя някое хубаво местенце и кво въртяне почва
                          ми че с тебе тия дни само на тва баирче дето въртим да го качвами сме се мотали сума ти часове
                          а тва ще сме и повече хора трябва да се изчакваме може да се загубим и т.н.
                          недай си Боже някой да спука гума или нещо друго
                          Де да знам ако не сме много хора и намираме верният път бързо може и за половин ден да го вземем
                          знам ли
                          трябва да тръгнем и да проверим
                          но няма да е малко път
                          с моя мотор трабва поне 4 резервоара да изгоря сигурно

                          Коментар


                          • #43
                            Първоначално публикуван от mitkov
                            .....с моя мотор трабва поне 4 резервоара да изгоря сигурно
                            Ако се моташ и 4 резервоара няма да ти стигнат
                            Няма ли как да се направи маршрута така, че да може да се зарежда от бензиностанции?
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • #44
                              олеле
                              митак съмнява ме да има бензиностанции
                              в болярово ще има с сигурност ама за другите диви села
                              ако има големи ендура с нас с големи резервоари може и от тях да точим

                              Коментар


                              • #45
                                трябва да проучим нещата много добре предварително за да не се моткаме като заблудени крави и после да псуваме отиде ни почивката на кино. ако някой с джиповете е правил трак ще ни улесни много. незнам дали има черни пътища там като се има в предвид колко е ненаселено. но на мен определено не ми се мотка насам натам по дерета и баири и после ханазад ханапред.
                                да го правим така да го вземаме за 1 ден дори и малко асфалт да има и да ходим да си правим кефа на плажа !!!
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X