Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво най-много ви харесва в Паджерото?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво най-много ви харесва в Паджерото?

    Не пускам тази тема с цел да се противопоствя на "Какво най-много ви дразни в Паджерото". В подфорума Мицубиши обсъждаме само проблеми и недостатъци, и това как Паджерото не било джип. Кажете какво ви накара да изберете П1, П2, П3 или П4 пред останалите и какви са според вас техните предимства
    Y61

  • #2
    От: Какво най-много ви харесва в Паджерото?

    Сега като се замисля какво ме накара да взема Паджеро2... На първо място СуперСелекта! За зимата е супер. Караш си на 4Н и си свиркаш (не е като при парт тайма да взимаш завоите с вратите напред ако караш с вкл. двойно). На второ място е климатика . При Паджеро2 таблото и уредите са почти като на съвременен автомобил, сравнително евтиното обслужване (масла, филтри тнт разход на гориво) е също голям плюс на модела.
    M57D30T1
    W450

    Коментар


    • #3
      От: Какво най-много ви харесва в Паджерото?

      1. Super Select + блокаж на задния диференциал
      2. Колкото и да "не е джип", е най- джип от всичките с такава концепсия на окачването. Изключение прави може би стария Трупър, но в него не бих се качил за преход над 100 км.
      3. Всичко, което е по-напред в моята лична класация, в България може да го търсиш/чакаш с години и пак да не го дочакаш. Изключение прави само RJ73, но те като правило струва едни 50% отгоре за същите години и в далеч по-лошо състояние.

      Спомням си, че тогава Паджерото го търсих близо месец - бях изръчкал де що има автокъща в София - и едвам намерих едно в приблизително задоволително състояние и комплектация. Беше в началото на Февруари. Два дни след като го взех, на моята улица имаше преспи по над 1м...
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #4
        От: Какво най-много ви харесва в Паджерото?

        Първоначално публикуван от josecuervo Преглед на мнение
        Караш си на 4Н и си свиркаш (не е като при парт тайма да взимаш завоите с вратите напред ако караш с вкл. двойно).
        Би ли ми го разяснил това дето си го написал?
        А какво става докато спускаш надолнище на 4Н и чукнеш спирачка?

        Извинявам се за офтопика.
        I get High by going Down

        Коментар


        • #5
          От: Какво най-много ви харесва в Паджерото?

          На мене най ми харесва антената на радиото. И пепелника между седалките, ама той е само в старите.

          Коментар


          • #6
            От: Какво най-много ви харесва в Паджерото?

            Явно има предвид, че паджерото има междинен диференциал.
            Като се спускаш по нанадолнище и натиснеш спирачка намаляваш скороста? Ако е много хлъзгаво може да ти се включи и ABS-а.

            На мен Паджерото ми харесва, защото е удачен компромис между що годе модерен автомобил за пътуване (комфорт, скорост на пътуване, климатик, шум и т.н.) и високопроходим такъв + че цената му спрямо алтернативите y61, G-classe, 463, toyota 80 е около 50% надолу.

            Антената е забавна, ама моята пусто не работи :-/

            Коментар


            • #7
              От: Какво най-много ви харесва в Паджерото?

              - Круиз контролът - най-хубаватв екстра за всеки автомобил !
              - Големият люк - Невероятно голям и с добро разположение . Ако си на задният ред може спокоино да се показваш и да си правиш снимки в движение .
              - Подлакътниците на задните седалки - Ако са двама човека отзад е невероятно комфортно !
              - Супер селект
              [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

              Коментар


              • #8
                От: Какво най-много ви харесва в Паджерото?

                Защо избрах П4 пред ТЛК120

                1. СуперСелект предлага повече възможности, от системата, която влагат в ТЛК120. Централния блокаж на Тойота се кара до 40 км/ч. Доплащането за заден и преден беше брутално като оферта. ТЛК няма опция 2Н.
                2. Спирачки - спирачките на П4 са като на спортна кола, предните апарати са четири бутални и най- малката джанта, която може да "влезне" на апарата е 17 цола. Спирачките на 120 са "слаби" на асфалт.
                3. Музиката, която мицубиши вграждат (Rockford) е уникална като качество на звука и сила. Има и 40GB хард за записване на музика от CD.
                4. Ксенонови къси светлини срещу обикновената Н4 крушка при ТЛК.
                5. Независимото окачване на П4 е уникално като усещане за повърхността и на асфалт, и на макадам. Целия заден мост при 120 не е никакъв плюс при положение, че отпред е на независимо. На асфалт 120 вози по- меко, но при по- динамично каране започва да се "лигави", П4 е като спортна кола.
                6.П4 може да се кара като класическо 4х4 с изключена електроника, а самата електроника е настроена впечатляващо добре като се намесва само в краен случай.
                7. Шибидаха на П4 е огромен.
                8. Задните седалки (третия ред) на П4 са прибрани в пода отзад. Тези на 120 са свалени от повечето собственици и седят в гаража, защото иначе пречат.
                9. Куп други неща в купето на П4 са измислени и организирани по- добре.

                Накрая, но не на последно място, П4 е по- евтино от ТЛК120. Вероятно ТЛК е с по- добро качество, но предполагам, че това ще стане фактор след първите 10 години експлоатация.
                За тези, които ще подскочат в защита на ТЛК, ще кажа, че съм голям фен и на двете марки, но в случая по- добрата машина е П4.
                Зима иде

                Коментар


                • #9
                  От: Какво най-много ви харесва в Паджерото?

                  за Паджеро 2 каквото карам, бих казал, че е най-оптималното решение цена качество !

                  визирам: за символична цена / съвременна концепция / много екстри / перфектно поведение на асфалт и извън пътя / добро разнообразие на мотори / не се занимаваш с хъбове / без доработки става за приличен офроуд ...

                  и доста други на пръв поглед дребни неща накланят везните в посока паджеро, спрямо останалите на пазара
                  www.4x4Trips.bg

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво най-много ви харесва в Паджерото?

                    Чудесно комби. Комфорт, багажник, клима. Какво толкова му трябва на човек една студена бира. И аз се двоумях между Хайлукс и Паджеро, но щерката каза че Паджерото е по карсиво и така го взех

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво най-много ви харесва в Паджерото?

                      Първоначално публикуван от lubomv Преглед на мнение
                      И аз се двоумях между Хайлукс и Паджеро, но щерката каза че Паджерото е по карсиво и така го взех
                      +1
                      П2 - един от най-красивите джипове въобще (мое мнение)! Има уникален дизайн (за годините, когато е измислен), актуален и до днес!
                      Комфорт, проходимост, екстри, пълнокръвно 4х4...
                      Сменил съм доста марки и модели коли и джипове. За мен това е идеалният личен и семеен автомобил - става за всичко!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво най-много ви харесва в Паджерото?

                        Просто и здраво като бордюр- моето е на над 600 000, редовно го карам в екстремни условия, ползвам го като магаре, трактор, стенд за разпъване на подкалници и други. Сравнително евтина поддръжка и приличен разход .
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X