Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за размисъл - смазочни качества на ДГ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Тема за размисъл - смазочни качества на ДГ

    Първоначално публикуван от infineon Преглед на мнение
    А на мултиджет дизел на фиат имате ли наблюдения как се отразява добавянето на 2Т масло? Да не му скапя инжекторите?
    Инжекторите със сигурност няма да му скапеш. Няма от какво. Виж разните филтри за твърди частици и прочие полюции - нямам идея.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Тема за размисъл - смазочни качества на ДГ

      аз имам малко по различен въпрос
      преди два дни след почиствани на тавана установих,че имам към 200л та може и повече нафта за битово отопление която е можеби на 20г та и повече.след като се рових в раздела неможах да намера нищо за нея а тая тема ми се видя най-удачна да питам
      каква е разликата с тази от бензиностанциите и става ли за кола,защото по някакви смътни спомени нашите на времето бяха споменали че в нея имало и парафин,но нямам ни най-малка представа какво съдъжа
      предварително благодаря

      Коментар


      • #18
        От: Тема за размисъл - смазочни качества на ДГ

        Изчакай да се стопли времето, и я сипвай без никакви угризения.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          От: Тема за размисъл - смазочни качества на ДГ

          намерих тема от която ми се изясниха нещата а те са,че имам(червена нафта) битово гориво за утопление което е на около 20г.
          темата е намерих в автомобили 4х4 червена нафта

          Коментар


          • #20
            От: Тема за размисъл - смазочни качества на ДГ

            В момента в диселовото гориво се добавя между 3 и 6% (по спомени) биодизел, значи мазилните качества са гарантирани и бе 2Т масло.
            Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

            Коментар


            • #21
              От: Тема за размисъл - смазочни качества на ДГ

              Първоначално публикуван от akxel Преглед на мнение
              намерих тема от която ми се изясниха нещата а те са,че имам(червена нафта) битово гориво за утопление което е на около 20г.
              темата е намерих в автомобили 4х4 червена нафта
              Аз пък намерих това, както обикновено с търсачкатаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-07-31-15-04-04.png
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5760994
              Кажи по- точно
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X