Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Гудрича, много ли е по зле в кал от Дуратрака? Говоря за любителски офроуд, не някаква брутална мазна кал, все пак не са МТ.
    Suzuki Samurai SJ80
    Suzuki Samurai SJ80
    Toyota LC 70

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      В кал не знам, но на мокър асфалт е драстично по-зле, според субективните ми възприятия.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Търся GOODYEAR WRANGLER DURATRAC 245/70R17

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Гудриж мт са по добри за кал но на сняг гудриж са зле.

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Вчера тотално се разочаровах от гумите
            Good Year Wrangler Duratrac 245/74/16 ДОТ 15 година,купувал съм ги нови,карам ги на 1.8-2.0 атм.
            Карам детето на детска градина в Симеоново.Стръмна уличка до реката.Беше киша.Спускам се-колата нито спира,нито завива...До сега не се бях чуствал толкова глупово-с джип,пък вътре.... насран))
            Спирам,включвам бавни (за първи път) спускам се някак...спирам,оставям детето...
            Връщам се по следващата успоредна улица(изкачване)...състоянито е подобно-киша без луга и опесъчаване,само това,което колите са донесли..
            Включвам 4х4 full time,тръгвам нагоре,посредата колата започва да буксува и е близо до спиране )))
            Наиситина с отворени дифове съм,но какво от това.
            Спирам,за втори път включвам бавни....разбира се се изкачвам без проблем..
            Егати гумите,четвърти сезон и вече не ме кефят зимата....
            Cherokee WJ 4.0L- NP242
            Honda Africa Twin XRV 750

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Ако тия AT-та не те кефят зимата, надали ще намериш нещо, дето да те кефи.

              Не знам по кое време е случката, ама снощи беше гнус, между другото. Нагледах се на пируети, пътувайки от Драгичево до София. Дори когато караха на 200м след почистващите камиони. Един се въртя като пумпал. Не го загледах с какви гуми е.

              BFG T/A KO2 също не са цвете за мирисане - по магистрала Люлин съм карал с 60.

              ПП: И не на последно място - гуми след втората зима вече далеч не са същите гуми, особено ако са карани целогодишно.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Миналата зима нямаше проблем...
                Cherokee WJ 4.0L- NP242
                Honda Africa Twin XRV 750

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                  Миналата зима нямаше проблем...
                  Така де - това им е трета или четвърта зима. От втората натам вече не са същите. Колкото повече зими след втората, толкова повече не са същите.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Това исках да споделя
                    Между другото,днес положението е по-добро...
                    Cherokee WJ 4.0L- NP242
                    Honda Africa Twin XRV 750

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Щом "за втори път включвам бавни....разбира се се изкачвам без проблем.." си мисля, че не е бил в гумите проблема а във пътната обстановка.Прехода от 4х4 бързи на 4х4 бавни по никакъв начин не влияе на сцеплението на гумите, освен ако на бавните няма блокаж на межфдинен диф., който на бързите не е включен!
                      Николай Папазов

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                        Щом "за втори път включвам бавни....разбира се се изкачвам без проблем.." си мисля, че не е бил в гумите проблема а във пътната обстановка.Прехода от 4х4 бързи на 4х4 бавни по никакъв начин не влияе на сцеплението на гумите, освен ако на бавните няма блокаж на межфдинен диф., който на бързите не е включен!
                        ... я пак?

                        Cherokee WJ 4.0L- NP242
                        Honda Africa Twin XRV 750

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                          Това исках да споделя
                          Между другото,днес положението е по-добро...
                          Да, защото сутринта беше доста по-студено. Моето строго субективно мнение е, че дуратрака работи по-добре при минусови т-ри. Иначе споделям твоето виждане, че след 3-та зима вече са само за летни барбекюта.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                            ... я пак?
                            Щом на бавни се качваш без проблем, значи проблема не е в гумите.Аз карам с тях четвърта зима и не съм забелязал промяна.
                            Николай Папазов

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              Днес сутринта към 8.30-София,Симеоновско шосе нагоре,след околовръстното-на 4х4 колата буксува и едва върви,включвам бавни-положението е малко по-добре,но едва се изкачих.Бях атракция за пешеходците.Гумите са 245/75/16,1.8 атм,ДОТ 4114.
                              Cherokee WJ 4.0L- NP242
                              Honda Africa Twin XRV 750

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                                Днес сутринта към 8.30-София,Симеоновско шосе нагоре,след околовръстното-на 4х4 колата буксува и едва върви,включвам бавни-положението е малко по-добре,но едва се изкачих.Бях атракция за пешеходците.Гумите са 245/75/16,1.8 атм,ДОТ 4114.
                                Гумите са на 5 години. Какво очакваш?
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X