Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
    Вчера изпратих запитване до аутоспот за дуратрак 31х10.5х15.Днес се свързаха с мен,и ми казаха че ги нямат налични,но могат да ги доставят от Германия на цена 250 лева бройката.Обаче искат всичките пари авансово.Някой има ли отзиви за тази фирма,че като се разрових из нета не попаднах на добри отзиви за тях.Няма проблем да им дам 1000 лева предварително,но накрая да не е някоя измама......
    И на мен поискаха предварително, отсФирих ги моменталически...

    Коментар


    • Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
      Вчера изпратих запитване до аутоспот за дуратрак 31х10.5х15.Днес се свързаха с мен,и ми казаха че ги нямат налични,но могат да ги доставят от Германия на цена 250 лева бройката.Обаче искат всичките пари авансово.Някой има ли отзиви за тази фирма,че като се разрових из нета не попаднах на добри отзиви за тях.Няма проблем да им дам 1000 лева предварително,но накрая да не е някоя измама......
      На мен също аутоспот ми искаха цялата сума авансово за да ми доставят Duratrac 235/75 R15 даже няколко пъти ми се обаждаха, че ако искам по-скоро да ми ги доставят трябва да се включа в текущата доставка и да преведа парите. Не пожелах да рискувам и не съжалявам.В последствие се оказа, че моя разнер гуми ги нямало и ми се обадиха да ми предлагат други дали не искам. Отделно на няколко места прочетох и чух не много добри отзиви за тях
      KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
      08868пет4три18

      Коментар


      • аутоспот
        Мото братство Хищници

        Коментар


        • Здравейте , някой може ли да даде мнение за китайските дуратраци как се държат в зимни условия. Каучука същия ли е като на американските.

          Коментар


          • Здравейте колеги.
            Очаквани размери на Wrangler Duratrac® RT: Нов модел.

            31x10.5x15
            215/65R16
            245/70R16
            245/75R16
            265/75R16
            265/65R17
            265/70R17
            285/70R17
            265/65R18
            265/60R18

            Коментар


            • НЕ ПОРЪЧВАЙТЕ ОТ AUTOSPOT.BG, ПЪЛНИ ИЗМАМНИЦИ! Поръчал съм гуми преди 4 месеца с предварително заплащане до сега нито гуми нито пари!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X