Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Скапана история ама това е положението

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Колеги, ако някой има интерес..... в момента имам DURATRAC с размери:255/55R19 / 265/70R17 / 315/70R17 .

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Имам интерес, ама за 31х10.5х15. Ако случайно се сдобиеш с такива, отнасям 2 броя като куцо пиле домат.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Гоказа се че гумите за които писах по горе са 31 х 15 нови дуратраци, 8бр. дот 3714, цената е 2300лв. 4бр ги взимам, другите 4 са свободни.гумите са докарани в бг миналата зима по поръчка от германия, но не са взети. помня че тогава тук ги плащах по 245лв. всъщност беше лятото на 2014
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Потвърждавам интереса си за 2бр, ако не се намери купувач за 4-те накуп.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Здравейте момчета! Аз пък проявявам интерес за 1 или 2бр на 235/75/15. А може и направо 4бр. Ако знаете нещо свиркайте отнасям ги веднага.

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Аз се чудя дали да не взема да пусна едно тото, че не стига че си намерих 4 бр Duratrac 235/75 R15 почти нови (според собственика ги е карал 200-300 км) ами успях да си намеря и още една нова за резервна да си купя. Доколкото разбрах имали и още 2 за продажба на цена 180 лв. DOT-а "май е 2015 не може да е по-стар", но като пристигне (вероятно утре) ще мога да кажа точно
                KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
                08868пет4три18

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Първоначално публикуван от miros Преглед на мнение
                  Аз се чудя дали да не взема да пусна едно тото, ...
                  Тичай бързо!
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от miros Преглед на мнение
                    ......Доколкото разбрах имали и още 2 за продажба на цена 180 лв. DOT-а "май е 2015 не може да е по-стар", но като пристигне (вероятно утре) ще мога да кажа точно


                    Колега ще може ли да кажеш къде са тези 2бр защото и на мен ми трябват 1,2бр.
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 05-02-16, 11:06.

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Новина..... не питайте как, но открих 8 броя налични в България Дуратраци в размер 31х10.5х15. Намират се в дилър на Гудиър в Търговище - фирма Премио Сервиз Рубикон. Телефон за връзка 0887313039 Светльо Геров. И цената им е твърда, доколкото разбрах 250 лева на брой.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Има още четири гуми 31х10.5х15 на цена 260 лв бр. DURATRAC

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          имам Duratrac в 265/75/16 чисто нови 24бр на 390лв ако някой иска

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Първоначално публикуван от stoqn_ganev Преглед на мнение
                            Колеги, ако някой има интерес..... в момента имам DURATRAC с размери:255/55R19 / 265/70R17 / 315/70R17 .
                            Беше ми обещал да провериш за 1 бр.255/55R19 , че ей какви шипове намирам в центъра на София...
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0276.jpg
Прегледи:1
Размер:134.1 КБ
ID:5705778
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              аз имам такава

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                                аз имам такава
                                Имаш ЛС
                                Виден столичен ихтиолог

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X