Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
    Те като абсолютна зимна гума няма как да се държат. Те са А/Т-та. Зимната ще е по-добра от тях зимата и съответно лятната лятото. Това, че не мръднал грайфера означава, че се возиш в гаража. Лятото ако си ги карал няма как да не е мръднал.
    Зимната гума си е мека за да рабори както трябва и е нормално да заминава. За да се хаби бавно трябва само на сняг да се кара.
    Явно ти караш моята кола...От април до сега съм минал в гаража...15-16000 км...Не прави изказвания на ,,ангро''.Аз мога да ти премеря колко мек е Дуратрака във всеки един момент.Не е мек(което зимата е сериозен недостатък).За спорта мога и износването да премеря...Ти как определяш колко е твърда дадена гума ?В какви мерни единици? После може да ти изнеса една лекция по темата
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Не се измерваше нещо в Х-ове? Или това беше за стоманата, май...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Аз не я карам ама май и ти не я караш

        Ти си първият човек дето го твърди това. Пък и за зимата се оплакваш. Няма гума за всякакви условия, ама все пак ако намериш сподели. Всички ще те черпим
        Ако ми извадиш статистика за мекотата на гумата ти във всеки ден момент и износването ЕВАЛА!
        За 16 000 км ако не са ти мръднали ти ще ги караш 100 години! Освен ако просто не си ги возиш в багажика!!!

        Ако е така е добре. Просто и при мен и при всички около мен дето карат Дуратрак се наблюдава това явление.
        Последно редактирано от i.ivanov01; 21-01-16, 10:52.

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Не мислех да пиша, но колегата много се развихри, та ще дам и моите 5 стинки. До края на септември 2015 Жипката беше обута с 5-годишни Гудрич АТ КО. Имам си една уличка с много остри завойчета, където меките гуми лятно време подсвиркват заради приплъзването при острото завиване. Ами Дуратрака не присвири нито един път за разлика от Гудрича! Толкова за "мекия" Дуратрак.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
            "Sparkybg" - Защо реши че нещо което се търси няма интерес да се продава?!?! Ебати логиката! Като си нямаш и идея защо ги няма не говори. Седи си кротко, чети си теми и не се обаждай.
            И на какво основание си вмени ролята на началника, дето казва кой къде какво и дали да пише? Айде тия "акъли" да ги наливаш на някой друг, става ли? При мен дикиш не хващат.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Няма роля на началник, ти се изяваваш на такъв! Казваш, че нямаш обяснение пък коментираш!

              Може пък да е саботаж от страна на вносителите. Правят ни мръсно да знаеш

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                Toyo Open Country A/T Plus
                http://toyotires.eu/tire/pattern/open-country-at-plus

                Добър А/Т вариянт. Малко по-твърда от Дуратрак. Една идея по-слабо представяне на сняг, но по-добра в летни условия. Нещото което ме дразни в Дуратрак, е че е много мека и лятото си заминава много бързо.
                Не казвам, че Тойото е кокал ама издържа повече. На кал, и в лятни условия няма да намериш разлика. На асфалта е доста по-добра и по-тиха. Единстрвено на снега една идея както казах.
                Аз съм с предишния модел вече 3-ти сезон. Слагах и Дуратрак, доста джипки около мен са с Дуратрак и все още няма място дето те да минат, а аз не.

                БФ отново е добро решение, но е модел на милион години и аз лично не съм му фен.
                http://www.bfgoodrichtires.com/tire-...o/tire-details

                Купър СТ Макс
                http://www.coopertire.co.uk/tyres/of...verer-s-t-maxx

                Изглежа ми добър. Не съм го пробвал обаче.
                Викаш тойото на офроуд е равностойно на дуратрака

                А относно Дуратрака, обяснението може да е, че въпреки успеха на нашия пазар (понеже си падаме по универсалните решения) глобално явно не е чак такъв хит... Добре, че ноември си взех KO2, а не чаках до сега, както ме убеждаваха вносителите!
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                  Няма роля на началник, ти се изяваваш на такъв!
                  Цитат?

                  Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                  Казваш, че нямаш обяснение пък коментираш!
                  Пак, мога да коментирам каквото си искам и не си ти тоя, дето ще ми дава наклон на постовете. Тук не си си нито вкъщи, нито пред подчинените си в работата.

                  И изобщо да четеш български можеш ли? В поста ми дословно пише че или няма производство, или вносителите нямат далавера да ги продават по някаква причина (политика на производител например, за количества, размери, цени и т.н.). Айде сега като на прост човек да ми кажеш кое по-точно в поста ми е нелогично?


                  По темата: нямам значимо износване или други аномалии от лятното каране до момента. Според мен гумата би могла да изкара едни 35-40000км целогодишно каране. Да въртя 2 комплекта гуми отдавна съм се отказал - дали ще сменям един комплект на 2 години или 2 комплекта на 4 години е все тая, дори нещо повече - от третата година натам гумите са далеч от показателите си в първите 2 така или иначе. Дано все пак някой от някъде внесе на смислена цена, макар че май няма да ни огрее.
                  Последно редактирано от sparkybg; 21-01-16, 12:00.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                    Toyo Open Country A/T Plus
                    http://toyotires.eu/tire/pattern/open-country-at-plus

                    Аз съм с предишния модел вече 3-ти сезон. Слагах и Дуратрак, доста джипки около мен са с Дуратрак и все още няма място дето те да минат, а аз не.

                    БФ отново е добро решение, но е модел на милион години и аз лично не съм му фен.
                    http://www.bfgoodrichtires.com/tire-...o/tire-details
                    Да споделя, че и аз съм трета година целогодишно (и трета зима) с предишния модел Toyo AT (без плюс) и наблюдавам изключително неадекватно поведение на колата ("Grand Cherokee" от подписа ми с "quadra-драЙФ ІІ" - даже почнах така да му викам, ама май е от гумите) в сравнение с BFG AT - стария модел KO (без 2) на 4-та зима целогодишно карани на "Cherokee / Liberty" с part-time раздатката NV231 Синът ми даже заяви, че не иска да кара "Гранда", че се "чувствал несигурен" на снега и поледицата с него и иска "Либито", дето се кара предимно на задно 4х2.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Странно, а аз преди 3 дена получих писмо от един сайт, че за момента нямали Duratrac-и, но очаквали до края на месеца, но с DOT - 2015.
                      KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
                      08868пет4три18

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Да споделя, че и аз съм трета година целогодишно (и трета зима) с предишния модел Toyo AT (без плюс) и наблюдавам изключително неадекватно поведение на колата ("Grand Cherokee" от подписа ми с "quadra-драЙФ ІІ" - даже почнах така да му викам, ама май е от гумите) в сравнение с BFG AT - стария модел KO (без 2) на 4-та зима целогодишно карани на "Cherokee / Liberty" с part-time раздатката NV231 Синът ми даже заяви, че не иска да кара "Гранда", че се "чувствал несигурен" на снега и поледицата с него и иска "Либито", дето се кара предимно на задно 4х2.
                        Странно. Аз съм същото Toyo AT(без плюс). Първоначалното ми впечатление още от предния сняг беше много лошо. В последствие покарах, свикнах с колата и наблюдавах как се държат другите джипове с различни гуми. Впечатленията са ми, че за АТ са прилични, но далеч от зимни. Наблюдавам комшията с Гранд Витара с зимни - държат се много по-добре от АТ-то, но на дълбок сняг са сходни с АТ-то, явно заради по-плиткия асфалтов грайфер, тестваме ги на непочистения баир на който живея. Неделя в големия сняг пообикалях доста и покрай мен имаше доста джипове, там където обикалях 4х2 почти нямаше. Направиха ми ужасно впечатления 2 джипа - Паджеро 2 и Дискавъри и двете с BFG AT, бяха жалка към смешна картинка - трудно тръгване на места на които всяка 4х2 кола с прилични зимни гуми ще тръгне без проблем. Паджерото даже го дърпаха на елементарно място - леко заледен плитък сняг, гледах с ей такива очи и като го извадиха веднага се набих на същото място - излязох от раз без пребуксува, на по-дълбок сняг BFG AT нямаха чак такива проблеми. Моите гуми са купувани ноември 2014г. и са на около 10 000км. и тъй като миналата зима сняг имаше за кратко в период в който джипа беше в бокса чак тази година им беше първия реален тест на сняг.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                          Аз не я карам ама май и ти не я караш

                          Ти си първият човек дето го твърди това. Пък и за зимата се оплакваш. Няма гума за всякакви условия, ама все пак ако намериш сподели. Всички ще те черпим
                          Ако ми извадиш статистика за мекотата на гумата ти във всеки ден момент и износването ЕВАЛА!
                          За 16 000 км ако не са ти мръднали ти ще ги караш 100 години! Освен ако просто не си ги возиш в багажика!!!

                          Ако е така е добре. Просто и при мен и при всички около мен дето карат Дуратрак се наблюдава това явление.
                          Първия съм(вече има и втори както виждаш),защото сигурно имам някаква представа от твърдост на каучука.Имам и джобен твърдомер. Професионален и калибриран .Иначе от нищо не се оплаквам,просто не споделям суперлативите ,че били като зимни.Утре ще ти снимам износването.И твърдостта ( по Shore A ),макар че е студено и показанията няма да са по стандарт.А ако имам време да отида до склада,ще ти премеря и твърдостта на зимните ми гуми за сравнение( BRIDGESTONE LM 80 )
                          Последно редактирано от бат'Марто; 21-01-16, 17:51.
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Не е вярно, че дуратрака се износва бързо! За 2 г плътна употреба не улавям видима разлика от нови, а и като комплексно поведение е без аналог ! Ако някой е на друго мнение, можем и тест да организираме!
                            мисля, да зема а се замисля...

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              бат'Марто - За това, че не са като зимни те подкрепят на 101%. Просто са малко по-добри в зимно време от други А/Т-та.
                              ЛМ-80 даже няма да ги коментирам. Аз имам един кашкавал малко по-твърд от тях

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                                бат'Марто - За това, че не са като зимни те подкрепят на 101%. Просто са малко по-добри в зимно време от други А/Т-та.
                                ЛМ-80 даже няма да ги коментирам. Аз имам един кашкавал малко по-твърд от тях
                                Вече сме на едно мнение
                                Виден столичен ихтиолог

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X