Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми

    Мисля си, че трябва да се направи такава тема, в която да могат да се питат разни дребни неща, за които няма смисъл да се правят нови теми. Търсих, но не намерих такава тема. (ако темата се повтаря, моля модераторите да я изтрият.)

    Та моят въпрос е: Вратите на УАЗ 469 б не се затварят добре *, дали проблемът е от уплътненията и ако ги сменя, дали проблемът ми ще се реши.

    * Под "не се затварят добре" имам предвид, че се затварят, но с повечко тряскане.
    "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

  • #2
    От: Проблеми

    Нещо се е поусукало, коя година е купето?
    Случайни хора УАЗ не карат

    Коментар


    • #3
      От: Проблеми

      Ако са регулирани тампона и ключалката свали бравите и намажи с грес триещите се части. Аз така реших проблема. С нови уплътнения усилието е малко по-голямо, но не трескат толкова.
      Последно редактирано от TONI 1977; 28-11-10, 19:16. Причина: добавяне

      Коментар


      • #4
        От: Проблеми

        Мисля, че вече гони 30-така.. за точни години не знам, но го взехме наскоро и му е правен твърд покрив. И сега забелязах, че може би не се затварят добре вратите, заради покрива.. самото уплътнение там се сплесква най-много и заради това самата ключалка не може да влезе до край. Но благодаря много за съвета, ще го изпробвам!
        Поздрави!
        "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

        Коментар


        • #5
          От: Проблеми

          А да ви попитам като по-разбиращи, да има някой, който реже прагове на УАЗ? Бях гледал една тема, в която беше показано как са изрязани и даже пишеше кой за какви пари го е направил. Но не мога да намеря темата, та бихте ли споделили кой би се заел с подобна задача. Говоря за изрязване на праговете, махане на резервоарите и евентуално слагане на резервоар от трабант зад задната седалка. Благодаря предварително!
          Поздрави!
          "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

          Коментар


          • #6
            От: Проблеми

            Първоначално публикуван от hah Преглед на мнение
            А да ви попитам като по-разбиращи, да има някой, който реже прагове на УАЗ? Бях гледал една тема, в която беше показано как са изрязани и даже пишеше кой за какви пари го е направил. Но не мога да намеря темата, та бихте ли споделили кой би се заел с подобна задача. Говоря за изрязване на праговете, махане на резервоарите и евентуално слагане на резервоар от трабант зад задната седалка. Благодаря предварително!
            Поздрави!
            Ако искаш докарай УАЗика в Бяла Слатина. За две седмици ще бъде готова.Виж темата на niki 76 Новият Бургаски Гларус на Ники 76 на втора страница.
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • #7
              От: Проблеми

              Благодаря, че се отзова толкова бързо, но Бяла Слатина ми е доста далечко.. Ще търся друг по-близък вариант.
              "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X