Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От вчера си имаме още една дъщеря!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: От вчера си имаме още една дъщеря!

    + кориерски разходи, разбира се

    Коментар


    • #32
      От: От вчера си имаме още една дъщеря!

      Мале, тези цени.......незнам, Ренди ако съм на теб друг или нов мотор , че цените за тея части на Вора мамата си тракат.

      Коментар


      • #33
        От: от вчера си имаме още една дъщеря

        Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
        Това означава ли, че можеш да му ги намериш или само го обнадеждаваш. Защото аз лично съм търсил частите за тоя Вор, писах на всички италиянски фирми, които намерих да продават но никой не ми върна отговор.
        Да търсена е таз биела при мен и отговора винаги е бил, биелата струва 720 лв, чрез доставка разбира се.
        Ако не се лъжа цяло лято се търси.
        Даже някъде имам снимки на биелата на парчета. Видях че над моя пост е писана др. цена за биелата-направо я взимайте ако питате мен. Буталото е 170 евро VERTEX.
        И ако позволи Ренди една препоръка- дай на Пачароза да ти монтира един двигател и таз рамка е не го мъчете VOR-a вече.
        Последно редактирано от ДОБРИН; 29-11-10, 16:31. Причина: допълнение
        [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

        Коментар


        • #34
          От: от вчера си имаме още една дъщеря

          Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
          Демек,биелата струва 540лв от където и да го погледнеш.
          И по важното имат я налична.
          [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

          Коментар


          • #35
            От: От вчера си имаме още една дъщеря!

            Ако може и аз да се намеся, понеже сме коментирали веднъж този въпрос. За тези пари тук ще се намери човек да му направи 5 биели. Въпроса е да се намери междуцентровото разтояние. Само то липсва в уравнението.
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • #36
              От: От вчера си имаме още една дъщеря!

              Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
              Ако може и аз да се намеся, понеже сме коментирали веднъж този въпрос. За тези пари тук ще се намери човек да му направи 5 биели. Въпроса е да се намери междуцентровото разтояние. Само то липсва в уравнението.
              Ти си АМАТиоР какво разбираш от уравнение. Само си пишите работата е ясна ПАРИ НЯМА само на бартер. Е това са думите на ШЕФА.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • #37
                От: От вчера си имаме още една дъщеря!

                Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
                + кориерски разходи, разбира се
                Биелата е вземам казвам го на всички стига Пламен да ми е донесе а колкото до двигател бих сложил но несам намерил нужният които ме устроива.Но аз си харесвам Вора и ще го направа
                За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                Коментар


                • #38
                  От: от вчера си имаме още една дъщеря

                  Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                  ???????????????????????
                  Джантов и Ренди не са аматьори, а са от плевенската група, а останалите сме аматьори и не поемаме такива сериозни предизвикателства . Иначе не е лошо моторчето. Според мен ще му търсиш към 2-2500 някъде из джендемите и ще искаш да си ходиш пеша . Тук виждам, че караш добре. В Приятели също беше на задна гума. Дано някой ден те видим и в горите. По непонятни за мен причини повечето от каращите тук влезнат ли в гората, започват да казват че това не е каране, а чупи мотор. Да ли няма да се присъединиш към тях
                  Вярно аз и Джантов не сме АМАТИОРИ в прекиа смисал казвал сам го много пъти АМАТИОР си ти а колкото до раздела ти ако кажеш няма да пиша там но невиждам кои ще пише драко такава.Но все пак сам воина е воин ЦАРВУЛКО ха ха ха ха ха хаха ха ха ха ха
                  За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                  Коментар


                  • #39
                    От: от вчера си имаме още една дъщеря

                    Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
                    Ренди, виж какво намерих“
                    http://www.fmfrigerio.it/ricambi_vor_motore.html
                    Пуснах им mail за бутало и биела и чакам да ми отговорят
                    Ей Пламка, като гледам какви УБАВИ снимчици има в този сайт ми се струва че на Ренди МАМУЛЯ му трябват всичките снимани части..........той да си има за напред
                    А относно моторчето май ми е позната тази марка или по точно ДВИГАТЕЛЧЕТО
                    Със здраве и много късмет!!!
                    [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X