Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От вчера си имаме още една дъщеря!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От вчера си имаме още една дъщеря!

    Това е глезеницата на Елена.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:26112010886.jpg
Прегледи:1
Размер:132.7 КБ
ID:5907377 Двете с майка си са обещали догодина в троянския балкан да направят за посмешище джантов, ренди и всички останали аматИори.
    Тя е 85 кубиково италиянче ТМ от 2006 година с високи гуми и мощност като на КТМ125. Има си 6 скорости, на първите 3 от които се изправя без съединител. Днес тати и смени лагерчетата на колелцата, намза я хубаво, хубаво, сложи и блтчета където липсваха и смени няколко дето му изглеждаха неприлично грозни. След това и регулира карбураторчето и и напълни резервоарчето с 3% домашна двутактова смес от новата реколта. Милата, направи две кръгчета в двора и се прибра в гаража при каките си да спинка. Спрат ли дъждовете с мама ще я водим на писта.

  • #2
    От: от вчера си имаме още една дъщеря

    Честито за мотора, много беавариини с него , ама си объркал аматиорите с "Плевенската група" те са в друг раздел

    Коментар


    • #3
      От: от вчера си имаме още една дъщеря

      Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
      Честито за мотора, много беавариини с него , ама си объркал аматиорите с "Плевенската група" те са в друг раздел
      АМАТАТИОРИТЕ са навсякаде а на Плевенската група и е забранено да излиза от раздела си.А колкото до мотора не е лош има вид ама Пламенеееееее виж та ми намери биела за Вора че да не отиде и твоита при моита стига си викал че няма защото ще те .............в га.........ъ Вземи та потарси аматиор такъв
      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

      Коментар


      • #4
        От: от вчера си имаме още една дъщеря

        Няма риск да отиде при вор-овете. Частите за Тм не са проблем. Какъв точно е твоя Вор ? Само биела ли ти трябва ?
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #5
          От: от вчера си имаме още една дъщеря

          Първоначално публикуван от 121 Преглед на мнение
          Това е глезеницата на Елена.
          [ATTACH=CONFIG]274209[/ATTACH] Двете с майка си са обещали догодина в троянския балкан да направят за посмешище джантов, ренди и всички останали аматИори.
          Тя е 85 кубиково италиянче ТМ от 2006 година с високи гуми и мощност като на КТМ125. Има си 6 скорости, на първите 3 от които се изправя без съединител. Днес тати и смени лагерчетата на колелцата, намза я хубаво, хубаво, сложи и блтчета където липсваха и смени няколко дето му изглеждаха неприлично грозни. След това и регулира карбураторчето и и напълни резервоарчето с 3% домашна двутактова смес от новата реколта. Милата, направи две кръгчета в двора и се прибра в гаража при каките си да спинка. Спрат ли дъждовете с мама ще я водим на писта.
          Хубаво моторче да си го караш със здраве ,ама да се получи това с троянския балкан трябва да уредим Крикчето с нов матор че нешто се услушва!

          Коментар


          • #6
            От: от вчера си имаме още една дъщеря

            Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
            АМАТАТИОРИТЕ са навсякаде а на Плевенската група и е забранено да излиза от раздела си
            това неможе да стане никога

            Коментар


            • #7
              От: от вчера си имаме още една дъщеря

              Eй,гламар отговори на човека бре!То че си неграмотен,ама и не искаш да ти се помогне!
              Последно редактирано от nickbochev; 27-11-10, 22:19.

              Коментар


              • #8
                От: от вчера си имаме още една дъщеря

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Няма риск да отиде при вор-овете. Частите за Тм не са проблем. Какъв точно е твоя Вор ? Само биела ли ти трябва ?
                Биелата му е най трудно намираема. Иначе му трябва и бутало.

                А за ТМ мите поне на по високага кубатура имат страшно малък ресурс в мото часове на лагерите. Визирам на Каленчо Кулев бившият служебен ТМ.
                За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                Коментар


                • #9
                  От: от вчера си имаме още една дъщеря

                  Честито Пламене. Винаги съм готов да покараме независимо каде и с кого.
                  За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                  Коментар


                  • #10
                    От: от вчера си имаме още една дъщеря

                    Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                    Няма риск да отиде при вор-овете. Частите за Тм не са проблем. Какъв точно е твоя Вор ? Само биела ли ти трябва ?
                    По принцип една биела ме устроива ама за сега все още никои не ми е намерил да се продава.А моторът е италянски и се пишеVOR Vertemati 503 2001g ако можеш направи нещо
                    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                    Коментар


                    • #11
                      От: от вчера си имаме още една дъщеря

                      Бившият служебен на Калин е 660см3 състезателен мотор или поне започна като такъв, и няма нищо общо с Тм 450-530см3 ендуро като ресурс. Нека сравняваме круши с круши.

                      Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                      По принцип една биела ме устроива ама за сега все още никои не ми е намерил да се продава.А моторът е италянски и се пишеVOR Vertemati 503 2001g ако можеш направи нещо
                      Пусни ми номер на двигателя на лично.
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #12
                        от вчера си имаме още една дъщеря

                        Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
                        Хубаво моторче да си го караш със здраве ,ама да се получи това с троянския балкан трябва да уредим Крикчето с нов матор че нешто се услушва!
                        Как да СИ го карам бе брат, то е на Елена, ако ме види че го яздя ще ме оперира с трошачката за орехи в областта на чатала. Освен това на мен таз моторетчица ми е малко мънèчка и после, окачването и е като за 50килограмов ездач не като за 80...и... те така е...
                        Що се отнася до Крик4ето, най после му дойде АКЪЛА В МОЗЪКА

                        , че трябва да кара 250кубика а не 450
                        Последно редактирано от nickbochev; 27-11-10, 22:20. Причина: Сливане

                        Коментар


                        • #13
                          От: от вчера си имаме още една дъщеря

                          Ренди ,разгледай си буталото там има номерация или три букви А,Б,Ц ,бсяка буква определя размера на буталото .Някъде около 10 стотни е разликата.Стават бутала от 492,501,503 Същите са само разликата е във хода на буталото.Обърни се към Гоблин той има контакти в Италия и можеби може да помогне.

                          п.п Преди време бях намерил бутало и биела, тук имам приятел Италианец и пращахме имеили и после звъняхме по телефона.Така остана всичко поради други насроения които се създадоха тогава във форума.не по моя вина.Ако искаш да ти заработи мотора трябва да се търси във Италия там има най голям вариант да намериш.Тук съм звънял във всички представителства,сервизи и даже в Представителството което работеше Мики Арпа на Вор и нищо.
                          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                          Коментар


                          • #14
                            От: от вчера си имаме още една дъщеря

                            Много исках да помогна за тоя ВОР,но нищо конкретно не намирам.Тъй като ми е слаб нета и не зарежда бързо,поради обилният снеговалеж,ще оставя на колегата някой адрес да се порови.
                            http://www.google.com/url?sa=t&sourc...CAaAXItJ9pRmIA
                            http://www.google.com/aclk?sa=L&ai=C...cambi%2520motohttp://www.google.com/aclk?sa=L&ai=C...ricambi%2Bmoto
                            Всичко свързано с моточастите се пише Moto ricambi,biella e pistone са бутало и биела,но нещо е много трудна марката и модела.Съжалявам че нямам добър интернет,но ако откриете нещо мага да направя контакт поне.Успех.
                            Beta 450 RR-Factory
                            0039 3206052599

                            Коментар


                            • #15
                              От: от вчера си имаме още една дъщеря

                              Ренди, виж какво намерих“
                              http://www.fmfrigerio.it/ricambi_vor_motore.html
                              Пуснах им mail за бутало и биела и чакам да ми отговорят

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X