Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Лазарово 2011

    Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
    Надявам се и аз призива за широчина да бъде приет и да имаме хубави препятствия, а не за изпит по паркиране в центъра на София

    Спам: Хахаха - ти затова ли реши да си отмъстиш и да направиш ептем тясно .
    Eeee, Aсенчо цял живот ще ми го натяквате
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

    Коментар


    • #32
      От: Лазарово 2011

      Първоначално публикуван от didoko
      Имам въпрос,ще има ли последователност при стартиране или ще е като миналата година свободно кой когато реши?
      В експерт, който, когато реши.

      Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
      Ееее стига де, защо ограничение на гумите? Аз имам толкова хубави 37-ци нагласени, в комплект с вериги! Възнамерявах да си минавам като параход...
      Точно затова! Да не мачкаш Самураите. Ти имаш клетка и спокойно можеш да се пуснеш в "Експерт". Тъкмо ще видим, дали веригите дават толкова голямо предимство,както се твърди.

      Големи дискусии, голямо нещо! Вие май не сте чели правилника миналата година! Ограничението на гумите беше(и сега ще бъде) 85см(33,5").
      Последно редактирано от Георги Василев; 25-03-11, 08:19.
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #33
        От: Лазарово 2011

        Първоначално публикуван от salekg
        Запишете си три екипи от Сърбия, клас експерт:
        - Srbija 4x4 Boske, Jeep Wrangler
        - AC Koceljevac, Jeep Wrangler
        - Crna Zora, Pajero
        3 Сръбски екипажа в клас Експерт:
        Клубовете са:
        Сърбия 4х4, Боске - Jeep Wrangler 4.0
        АК Коцеявлец - Jeep Wrangler 4.0
        Църна Зора - Мицубиши Паджеро 3.5

        Това са едни от сериозните сръбски екипажи и май се очертава интересно състезание
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • #34
          От: Лазарово 2011

          Благодарение на съдействието на фирма Дрегер в тазгодишното състезание всички състезатели на всеки старт ще преминават контрол за алкохол в дъха! Тоест, ако някой мисли да пие и да кара по-добре да не се записва!
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #35
            От: Лазарово 2011

            Клас Хоби:
            Младен Стоянов/Андрей Качаунов-Разград-Ленд Ровър Дефендър

            На място,като видим препятсвията ще решим дали да се пуснем в експерт .Като Ви гледам във вашия край какви страхотни машини подготвяте-едната има безкраен ход на окачването,другата завива и с двата моста и с двигател на ЗИЛ,а и като се имат в предвид и заканите на организатора за още по-трудно трасе в клас експерт...за сега оставаме в хоби.Поздрави!
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • #36
              От: Лазарово 2011

              Хайде да подгреем малко темата с няколко архивни видеа от първия ден на "ЛАЗАРОВО 2009"
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/optisprint_teteven/la%202009%201-1-1.wmv
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...09%201-1-2.wmv
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...09%201-2-2.wmv
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...09%201-2-1.wmv
              и няколко от втория ден
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...2009%202-1.wmv
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...2009%202-2.wmv
              Видеото е компресирано и е продължителност 3.5 часа първия ден и 2.5 часа от втория ден.Свалете и гледайте.Има какво да се види!
              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
              Пламен Златарев 0888 66 03 18

              Коментар


              • #37
                От: Лазарово 2011

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                Благодарение на съдействието на фирма Дрегер в тазгодишното състезание всички състезатели на всеки старт ще преминават контрол за алкохол в дъха! Тоест, ако някой мисли да пие и да кара по-добре да не се записва!
                Колко ще е допустимата стойност на алкохол в кръвта?
                Радослав Йончев

                Коментар


                • #38
                  От: Лазарово 2011

                  Записалсъмсе във експерт но нямам котва проблемлие

                  Коментар


                  • #39
                    От: Лазарово 2011

                    Първоначално публикуван от Avcho Преглед на мнение
                    Колко ще е допустимата стойност на алкохол в кръвта?
                    0,5 промила


                    Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                    Записалсъмсе във експерт но нямам котва проблемлие
                    Задължителното оборудване е: каски, колани, пожарогасител, клетка.
                    Другото е пожелателно
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Лазарово 2011

                      Другото ново нещо е, че един човек няма право да минава два пъти по едно и също трасе(зона)( независимо в качеството си на пилот или навигатор) Както и досега ще може един и същи джип да кара два пъти, но трябва да е с различни екипажи! Един и същи джип, с един и същи екипаж може да кара и в двата класа( ако отговаря на изискванията).

                      Това на практика означава, че никой не може да участва в два и повече екипажа в един и същи клас. Има екипажи, които досега са карали и двамата( например Слави- Крум, Йонко- Гошко). Те ще имат възможност да карат и в двата класа(ако влизат в изискванията), но ще трябва да се разберат, кой къде ще е пилот и навигатор.

                      Друго ново е, че ще отпадне наказанието за връщане назад. Аз си го харесвам, но на последното Лазарово му намериха цаката- връщат 80см, след това потеглят леко напред 20-тина см. и пак връщат още 80см.... Българчета сме, ако не прецакаме системата няма да сме ние
                      Последно редактирано от Георги Василев; 30-03-11, 09:13.
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Лазарово 2011

                        А промяна в точкуването ще има ли?Смисъл,ще е възможно ли от една зона да излезеш на минус точки?
                        [B]Шофирането е мисловен процес,който протича в мозъка.Останалото е движение по-инерция.[/B]

                        Коментар


                        • #42
                          От: Лазарово 2011

                          Зони са достатъчно широки (например за голям Wrangler с 37" и голям лифт)?

                          Коментар


                          • #43
                            От: Лазарово 2011

                            Първоначално публикуван от didoko Преглед на мнение
                            А промяна в точкуването ще има ли?Смисъл,ще е възможно ли от една зона да излезеш на минус точки?
                            Ще има промяна в точкуването. Вратите в зоните ще носят различен брой точки, така че да стимулират състезателите да преминат цялата зона. Най "евтината" врата- входната ще е по-скъпа от 1 лебедка+контролното време, така че влезлият в зоната да не излезе с минус точки, дори и да се счупи в началото. По този начин ще има повече точки от някой, който прави "тънки" сметки и въобще не влиза в зоната.
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Лазарово 2011

                              Първоначално публикуван от salekg Преглед на мнение
                              Зони са достатъчно широки (например за голям Wrangler с 37" и голям лифт)?
                              Да, ще са достатъчно широки. Но ще има места в зоните, където маневреността на машината ще бъде предимство.
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Лазарово 2011

                                Лично аз съм малко песимистично настроен към идеята за едновременно движение по затворено и трасе със зони. Струва ми се много сложно ( сложните неща не винаги работят успешно ) и много объркващо за публиката. Според мен цялата публика ще се събере на затвореното трасе да гледа малкия клас, тъй като там винаги ще има някой в трасето, може би ще се вижда по-голяма част и сеира ще върви. А всъщност, по-подготвените развиващи се екипажи, ще останат невидяни и неоценени. Съответно развитието на спорта ще бъде пренебрегнато от публика, спонсори и т.н., което за мен би бил доста негативен елемент. За да не останете с грешно впечатление - аз съм привърженик на зоните и според мен и двата класа би следвало да карат на такива, като за разлика от миналата година има видна разлика в трудността.
                                Дано не съм прав, но такива са моите виждания и предпочитам да ги споделя, било то и да не бъдат взети предвид. Успех и чакаме с нетърпение състезанието, като се надяваме да е още по-добро от предишното.
                                RB Patrol Team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X