Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Звярът на Коста проходи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Звярът на Коста проходи

    Голямо БРАВО!
    Сузуки Самурай-старт от скрапа
    0885192667

    Коментар


    • #17
      От: Звярът на Коста проходи

      Поздрави, Коста ,супер е станал.На 5-ти ,ако не караме на Шумен ще дойда.

      Коментар


      • #18
        От: Звярът на Коста проходи

        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
        Пожелавам ти успех на състезанието! За виждането не се притеснявай, Коста твърди, че като я подкара няма да слиза от нея. Ще я видиш на следващата клубна среща.
        Благодаря за пожеланието , дай боже да се видим по скоро.
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • #19
          От: Звярът на Коста проходи

          Е наистина ми взехте акъла!Страхотно е станал звяра.Честито!Да го карате със здраве!

          Коментар


          • #20
            От: Звярът на Коста проходи

            Коста отново изби рибата, браво за труда му и помоща на хората които са съдействали за този резултат
            Виждал съм я в по разхвърляно състояние, и не си представях че ще изглежда чак толкова добре за толкова модифицирано нещо
            Ако има начин ще дойда и аз

            Поздрави!
            Случайни хора УАЗ не карат

            Коментар


            • #21
              От: Звярът на Коста проходи

              Супер вчера ми изтекоха очите да го гледам даите още снимки .
              ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

              Коментар


              • #22
                От: Звярът на Коста проходи

                Шуменското състезание е точно за тази машина,жалко че няма да я видим в действие там.Все пак то започва на 3.12.2010.

                Коментар


                • #23
                  От: Звярът на Коста проходи

                  Едно голямо БРАВО, поздрави на Коста за труда, упоритостта и изобретателността !!!!!!
                  Адмираций за уникалната машина, с не търпение ще чакам да я видя на живо как се представя, все пак това е първата от този вид джипка в България !!!!!
                  И много удоволствие да ти доставя карането му !!!!!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Звярът на Коста проходи

                    Не мога да разбера как завива предния мост , не виждам хебел . Да не би да има друга система за заавиване , или качеството на снимките ми пречи да видя . Ако може някой който е видял "звяра" отблизо , да вдигне завесата , че ми е много интересно. Както казах по-горе няма да мога да дойда на 5ти , за съжаление.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Звярът на Коста проходи

                      Хебела е от 452, първо пръта отива към кутията която е над моста, връща се назад под "краката" и с паразитен хебел, май беше и с цилиндъра от Виетнамката пак обратно напред до главината. а тази "черна кутия" взима движение за задния (преден)мост когато се зацепи
                      Този привод е маного добър при големи ходове защото колелата не изменят траекторията си (много малко, в сравнение с традиционните щанги които минават пред моста) при кълчене на моста.

                      Разбрах че имало проблем вчера с щангите назад, някой ще пясни ли нещо?
                      Случайни хора УАЗ не карат

                      Коментар


                      • #26
                        От: Звярът на Коста проходи

                        Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                        Хебела е от 452, първо пръта отива към кутията която е над моста, връща се назад под "краката" и с паразитен хебел, май беше и с цилиндъра от Виетнамката пак обратно напред до главината. а тази "черна кутия" взима движение за задния (преден)мост когато се зацепи
                        Този привод е маного добър при големи ходове защото колелата не изменят траекторията си (много малко, в сравнение с традиционните щанги които минават пред моста) при кълчене на моста.

                        Разбрах че имало проблем вчера с щангите назад, някой ще пясни ли нещо?
                        Хм , много интересно. Би било хубаво , да има още някоя снимчица , за да ми се изясни нацяло положението.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Звярът на Коста проходи

                          Уникална ГАЗКА , адмираций и от мен .
                          ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

                          Коментар


                          • #28
                            От: Звярът на Коста проходи


                            Поздрави за положената работа на Коста

                            Моста само двата ресора ли го държът не виждам напречна щанга.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Звярът на Коста проходи

                              Нещо УНИКАЛНО !!! само това ще кажа евала за труда и желанието
                              Газ 69 2.4i
                              Густо майна, пътят свърши !!!
                              GSM: О895 7О6О59

                              Коментар


                              • #30
                                От: Звярът на Коста проходи

                                Е това е джип с колесна формула 4/4/4 .Такова освен едно американско не бех виждал.Това доказва че имаме гении в джипостроенето.Да е жив и здрав създателят му и да се прочуе в цял свят.
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X