Обява

Свий
Няма добавени обяви.

" Аматьорско участие в състезанието край Казанлък "

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • " Аматьорско участие в състезанието край Казанлък "

    Още един стана шампион в нашите редици 100% АМАтиОР.

    ИВАН МИНКОВ шампиона за 2010г.в клас хоби.

    Ето и изпита за 100% без коментар.

















































    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

  • #2
    От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

    Еи да знаиш ша ти оскубя брадата !! Как моиш да ма истепосаш с тоя скутер бре?? Ако знаех нииде нямаше да ви водя!!
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #3
      От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

      Ей тая пътека ми е позната....или бъркам на казанлък слизахме една подобна

      Коментар


      • #4
        От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

        Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
        Ей тая пътека ми е позната....или бъркам на казанлък слизахме една подобна
        С какво я слиза това е пътеката на биседката.
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • #5
          От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
          Търся теб 2 дни по трасето.
          Не знам какво си търсил, ама като видях снимките на Ж.Хаджиев ми се стори, че умишлено си объркал трасето аматьор не с аматьор . И с тия 138 километра ако беше покарал още малко, след следващият баир щеше да видиш панорамата в Плевен.
          Айде сега пусни уведомление в модераторският форум да ти преместят поста със снимките в нова тема. Само си избери заглавие. Еееееее цял живот ли да те уча ? Аматьоринооооо

          П.П. Няма нужда. Аз вече пуснах молбата. Чакай за новата тема " Аматьорско участие в състезанието край Казанлък ".

          Коментар


          • #6
            От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

            Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
            Еи да знаиш ша ти оскубя брадата !! Как моиш да ма истепосаш с тоя скутер бре?? Ако знаех нииде нямаше да ви водя!!
            Я... Чичко Фър карал ендуро скутер!

            На беседката мръвките бяха страхотни. Много БЛАГОДАРЯ за топлото посрещане!
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              От: " Аматьорско участие в състезанието край Казанлък "

              Премина ташаклийското състезание край Енина , в което и ние взехме дейно участие.
              Иван Минков , Николай и Пачароза се разхвърляха в трите отбора и дефакто се състезаваха един срещу друг, а аз предния ден участвах в маркирането на трасето.

              Малко се наруши хронологията на снимките но какво да се прави, аматьорска работа в аматьорска тема

              Събота 20 ноември, в 8.30 разтоварваме моторите в Енина.



              Обличаме екипите и пристигаме на Крънската бара където участници и сеирджии бяха почнали да прииждат



              Пристига и Чичко Фър. Интересно от кога е станал ловджия



              Най-нетърпеливите започнаха тренировки по камъните



              Христо Живота не се сдържа о направи проверка на първия екстрийм на състезанието, който беше и старт.


              Ето го и старта на първите в отборите, сеирджиите са заели позиции на най-проблемните места за качване




              На тази снимка са и тримата ни участници, който не вярва да грабне лупата и да провери



              Иван прави шпагат




              Тук се разсърди на някой и тръгна да се връща



              Но бързо му мина и хвана правилната посока



              Трябваше да стигнат до там преди да поемат към долната земя



              На поляната преди Саръяр, Джартата е от първите пристигнали. Докато се хидратира , Живота му дава наставления за предстоящото изкачване



              На няколко километра от там, в подножието на планината, Чичко Фър беше в разгара си



              Собственоръчно изпече около 60кг, мръфки и нахрани изгладнелите състезатели



              Пачароза финишира първи от нашите. За жалост не беше предвидена специална награда за изминато най-дълго разтояние по трасето и качване на екстримите от всички възможни места. Беше изминал 138км по трасе дълго 60км!!!



              Снимки от веселата част няма, тъй като някои ги тълкуват като компромати.
              На сутринта Чичко Фър майстори нещо



              Ей това се казва майстор-една циганка няма в тенжерата



              Прекрасно мезе за новото вино от чичковата асма



              Наздравица с нашия победител



              Това не е част от трасето



              Вече трябва да сте познали Кадемлийското пръскало



              Получих обаждане от приятел, че в района на х.Тъжа, в подножието на Марагидик, е закъсал с джип и се втурнах да го спасявам. Няколко часа по-късно всичко завърши благополучно на вилата на Христо, където на по бира направихме разбор на най-интересните моменти от двата дена.
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • #8
                От: " Аматьорско участие в състезанието край Казанлък "

                Още не са ви са скарали и бързате нова тема да пущате,ам тъи началника тряа да са слуша.Относно снимките га свари да ги напраиш кът нямаше фото бе мискинино,и чичко ва заведи да карате пък не са обадихте кви сти такива вии бря.

                Коментар


                • #9
                  От: " Аматьорско участие в състезанието край Казанлък "

                  А де, те и мен оставиха сам да спасявам закъсалата жипка на връх балканя и отишли да правят поврътки на състезанието. Туй на нищо не мяза, разбираш ли........
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • #10
                    От: " Аматьорско участие в състезанието край Казанлък "

                    Аз пък се радвам за Иван Минков- аматИОра, че ставаме двама с двутактови моторетки.
                    0877 877 297

                    Коментар


                    • #11
                      От: " Аматьорско участие в състезанието край Казанлък "

                      Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                      пък не са обадихте .
                      Така е Шори. Страхът да не изпревариш Пачароза на задна гума - това е причината да не се обадят. Че после трябваше да си напише на снимката Аматьор минус 100% .

                      Коментар


                      • #12
                        От: " Аматьорско участие в състезанието край Казанлък "

                        Малко снимки преди старта.

                        Записване.















                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #13
                          От: " Аматьорско участие в състезанието край Казанлък "

                          Ето и най добрия.

















                          Кокера ме вика в неговия отбор.Някой недоволстат.





                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • #14
                            От: " Аматьорско участие в състезанието край Казанлък "

                            Докато профитата се бореха за златната ябълка аз нали съм си аматИОр си снимам.Е има време ще ги стигна.

































                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • #15
                              От: " Аматьорско участие в състезанието край Казанлък "

                              Браво - хем най - много кара, хем снимки си правил - това се казва аматьорски професионализъм !!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X