Обява

Свий
Няма добавени обяви.

27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

    Може и да се чуем. Вие на кой канал си "киснете" и в коя част на града сте че нещо ме сънясва антената. КСВ-то е 1.3 ама нещо май не хвърля надалече

    Коментар


    • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

      Мойта в момента е със свалена антена и нещо няма ток до нея , трябва даи отделя едни 30 мин , за да светне и после още час , за да проговори .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

        Краси, като стигнеш към края на тоя час, дето ще проговаря радиото, звънни един телефон, да ти утрепя още 30 минути - ти нали имаше КСВ-метър?

        Коментар


        • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

          И аз имам КСВ метър ако си около панаира и ти е по на наблизо съм на разположение. От четвъртък до неделя съм айляк.

          Коментар


          • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

            Първоначално публикуван от hristozov_bg Преглед на мнение
            И аз имам КСВ метър ако си около панаира и ти е по на наблизо съм на разположение. От четвъртък до неделя съм айляк.
            Благодаря.
            Тази вечер ще видя как ще се развият събитията, че трябва да се омагьосва и антената малко, и утре ще пиша какво става.

            Коментар


            • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

              Всеки ден съм на 25 канал може да се чуем по радио станцията стига да има мераклии.Имам станция в леката кола и в камиона!Ако мога да помогна на някой с нещо да пише!Имам всякакъв вид инструменти за радио станции ксв-мер и ват метър, конектори,нови антени,както и излъчватели също така ремонтирам станции и антени!Продавам още и усилватели и външни говорители за вашето радио!Изкупувам и стари антени и станции!

              Коментар


              • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                Първоначално публикуван от cb maistor Преглед на мнение
                Всеки ден съм на 25 канал може да се чуем по радио станцията стига да има мераклии.Имам станция в леката кола и в камиона!Ако мога да помогна на някой с нещо да пише!Имам всякакъв вид инструменти за радио станции ксв-мер и ват метър, конектори,нови антени,както и излъчватели също така ремонтирам станции и антени!Продавам още и усилватели и външни говорители за вашето радио!Изкупувам и стари антени и станции!
                Здравей колега понеже не мога все още да ти пиша на лични би ли дал телефон или поща за връзка имам две еднакви станции на 27 Mhz на AM и USB и LSB в отлично състояние които искам да продам или заменя за една станция работеща на AM и FM
                LZ2DRD

                Коментар


                • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                  Първоначално публикуван от dzaro Преглед на мнение
                  Здравей колега понеже не мога все още да ти пиша на лични би ли дал телефон или поща за връзка имам две еднакви станции на 27 Mhz на AM и USB и LSB в отлично състояние които искам да продам или заменя за една станция работеща на AM и FM
                  Ако си от Пловдив може и да се видим иначе телефона ми е 0898489851 или на valqicata@mail.bg !

                  Коментар


                  • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                    Здравей колега радиостанциите са модел Cobra 148 GTL за повече инфо и контакт deamon@abv.bg
                    LZ2DRD

                    Коментар


                    • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                      И аз имам една излишна Cobra23-някой ако му трябва

                      Коментар


                      • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                        Първоначално публикуван от dzaro Преглед на мнение
                        Здравей колега понеже не мога все още да ти пиша на лични би ли дал телефон или поща за връзка имам две еднакви станции на 27 Mhz на AM и USB и LSB в отлично състояние които искам да продам или заменя за една станция работеща на AM и FM
                        Здравей колега поразпитах за опоменатите 2 станции,които ми предлагаш но мен не ме устройват заради американския банд!Дано успееш да ги размениш с някой или да ги продадеш! Поздрави..

                        Коментар


                        • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                          Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
                          И аз имам една излишна Cobra23-някой ако му трябва
                          Здрасти колега искам да те попитам твоята кобра има ли FM модулация и дали отговаря на евро стандарта?И още нещо ако си има всичко за което те попитах и отговаря на опоменатия стандарт кажи колко и е цената и ако ме устройва да си стиснем ръцете!
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                            Първоначално публикуван от cb maistor Преглед на мнение
                            Здрасти колега искам да те попитам твоята кобра има ли FM модулация и дали отговаря на евро стандарта?И още нещо ако си има всичко за което те попитах и отговаря на опоменатия стандарт кажи колко и е цената и ако ме устройва да си стиснем ръцете!
                            Поздрави!
                            Няма FM модулация колега-иначе 30лв и търся да се отърва от нея
                            Ето тази INTEK-490 POWER- има всичко,но е чисто нова и цената и е 270лв
                            Може да се чипоса до 20 вата и 400 канала
                            http://www.gameangler.eu/delboy/CB/I...lus_Review.htm

                            Коментар


                            • От: До: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                              Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                              Предимството на СБ-то е , че ти дава малко по голяма дистанция в пресечена местност .
                              Тука може да поспорим малко CB е най непредвидимия обхват, днес с една техника покриваш 15 км утре със същата техника и 2 км не можеш да покриеш.Шибана работа затова е дадена за без пари....
                              LZ2DRD

                              Коментар


                              • От: 27 Mhz (CB band) радиостанции някой ползва ли?

                                Първоначално публикуван от cb maistor Преглед на мнение
                                Всеки ден съм на 25 канал може да се чуем по радио станцията стига да има мераклии.Имам станция в леката кола и в камиона!Ако мога да помогна на някой с нещо да пише!Имам всякакъв вид инструменти за радио станции ксв-мер и ват метър, конектори,нови антени,както и излъчватели също така ремонтирам станции и антени!Продавам още и усилватели и външни говорители за вашето радио!Изкупувам и стари антени и станции!
                                Здравей, колега!
                                Интересува ме цената на 2 броя микрофони /трубки, май е правилното/ за станция "Midland", не знам кой модел, но буксата им е като на старите касетофони - жак "петица", мисля че е стандарт.
                                Благодаря предварително!
                                Говоря ти дъще, сещай се снахо!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X