Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фиат 125p

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Фиат 125p

    Радвам се, че Вие харесал! С удоволствие ще се допитвам до Вас с изникнали проблеми.

    Коментар


    • #47
      От: Фиат 125p

      Това беше колата, която карах след като взех книжка и на нея общо взето се учих. Нашите са я взели, защото за нея не се чакало. После претърпява сериозна катастрофа без фатални последици за щастие и е възстановена. Още дълги години служеше вярно на нашите. Продадоха я просто защото вече поддръжката и беше като на западна. Двигателя влезе за ремонт на 300 000км. Гарантирано. Предвид сантименталните ми спомени - най-добрата кола
      VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

      Коментар


      • #48
        От: Фиат 125p

        Ей като се сетя,тези Фиатчета едно време ми бяха любимите(тези с вертикалните стопове,по-стария модел и след това излезе този модел с правоъгълните стопове)Комшията се сдоби с абсолютно запазен модел(с вертикални стопове) само за 300лв.По двигателя нямаше и капка масло!Толкова запазен,но го разглоби и предаде на вторични!
        Иначе браво колега и този екземпляр е много запазен!
        Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

        Коментар


        • #49
          От: Фиат 125p

          Здравейте,бих искал да попитам колегите ,които са притежавали или имат и в момента Полски фиат 125p, има ли представа някой предното стъкло дали става от някой модел Лада?Намирането на части вече е проблем за тия машини.Ако имате информация и за някои други взаимозаменяеми части ще се радвам да я споделите ,че имам такава кола фиат125п наследствена и нещо не ми се иска да я хвърлям на вторични,при положение ,че е и на много малко километри.Благодаря предварително

          Коментар


          • #50
            От: Фиат 125p

            На ладата е по-ниско със 5мм,навремето бях взел фиятово стъкло и се наложи да го скъсявам.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • #51
              От: Фиат 125p

              Първоначално публикуван от tuzharski Преглед на мнение
              Здравейте,бих искал да попитам колегите ,които са притежавали или имат и в момента Полски фиат 125p, има ли представа някой предното стъкло дали става от някой модел Лада?Намирането на части вече е проблем за тия машини.Ако имате информация и за някои други взаимозаменяеми части ще се радвам да я споделите ,че имам такава кола фиат125п наследствена и нещо не ми се иска да я хвърлям на вторични,при положение ,че е и на много малко километри.Благодаря предварително
              Мисля няма да е проблем да монтираш ладово стъкло на фиата дори да има 5мм. разлика уплътнението ще го поеме ,други части каретата на кардана ,вътрешностите на скоростната кутия ,фаровете,дръжките по вратите,стават от лада
              ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

              Коментар


              • #52
                От: Фиат 125p

                Първоначално публикуван от tuzharski Преглед на мнение
                Ако имате информация и за някои други взаимозаменяеми части ще се радвам да я споделите ,че имам такава кола фиат125п наследствена и нещо не ми се иска да я хвърлям на вторични
                Не станаха много добри снимки, но надявам се ще ти свърши работа тази извадка от една книга, по която навремето търсех части за колата

                Коментар


                • #53
                  От: Фиат 125p

                  Колегата е копирал книжката.Ще е от полза
                  Инак съм виждал Фиат 125 със стъкло от ЛАДА. Само по печата разбрах че е сменяно. Оригинално стъклото е BESPO. Мисля че нямат маркировка за годината на производство.
                  В случай, че държиш да е оригинално може да се намери от Полша. Има човек който доставя полски части.
                  Скоро си намерих стъкло ново BESPO за ФИАТ 126
                  Не си струва заради едно стъкло колата да иде за претопяване!

                  Коментар


                  • #54
                    Re: От: Фиат 125p

                    Еии това е луд късмет че си намерил Фиат в такова състояние.Обикновенно кош, прегове, пр.калници ......гниеха на 8-9 година като на Лада 05.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X