Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

    Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
    Включваме се още двама с лека кола. Но и аз не мога да преценя какво да носим за да сме полезни...
    Чували и ръкавици за боклука
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #32
      От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

      Кръгли дървета, за крака на масите и пейките. Другото май вече е натоварено.

      Коментар


      • #33
        От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        Кръгли дървета, за крака на масите и пейките. Другото май вече е натоварено.
        Във мазето трябва да имам 20-на крака за кухненски маси да ги взема ли ?Утре ще прегледам всичкия дървен материал в мазетата !!!Евентуално ще ми трябва помощ за багажа ,оказа се че и кучето и жената ще взимам
        Лудак

        Коментар


        • #34
          От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

          А добре и аз ще донеса генератор 4.5 киловата и един ЖЪЛТ чук, който ми се подмята в гаража от миналия събор.
          Може па някой да си го познае .
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #35
            От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

            Вече решихме проблема с тока .
            Лудак

            Коментар


            • #36
              От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

              Дано да е хубаво времето, защото ще дойда с бебето /нямаме детегледачка/. Ако вали или е мъгливо-няма как. Какво да нося освен торби и ръкавици-имам дъски, но са по 1,20 м? Поздрави!
              Последно редактирано от deian; 12-11-10, 07:29.

              Коментар


              • #37
                От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                Материали трябват, материали.
                ...и крепежи - пирони, винтове, скоби.
                Стефан осигури, три кръгли плота с история, от които ще станат перфектни маси.
                И още куп други дървении и производните им.

                Ще трябват пънчета или по-тънки обли парчета за крака и подпори.
                Може и от дърва за огрев.
                Ще взема една стълба, но е добре да има още една, за да можем да оправим покрива на навеса.
                Освен ако не дойде и Карлсон.

                Както разбрах ще има ток в изобилие, за сметка на липсата на тесли.
                А електрическа тесла още не съм виждал.

                Ако ще се палят генераторите, да не забравим бензин.
                Подсещам само, че се е случвало.

                Носете си настроение и нещо за хапване.

                На Злати не му давайте мегафон, разстоянията са малки.

                Коментар


                • #38
                  От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                  Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                  Във мазето трябва да имам 20-на крака за кухненски маси да ги взема ли ?Утре ще прегледам всичкия дървен материал в мазетата !!!Евентуално ще ми трябва помощ за багажа ,оказа се че и кучето и жената ще взимам
                  Аз ще имам място за багаж. Днес мога да взема багажа Звънни ми по някое време да се разберем за място и време. Мариана 0897855853

                  Коментар


                  • #39
                    От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                    В София инструменти нямам, с изключение на малко ключове и две брадви, но имам желание да се включа в инициатива.

                    Ще закъснея, но ще дойда.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                      Щом теслите се оказаха кът една има от мен. Ще взема и дъски, трион, крепежи, такер и квото се сетя на момента. Ще дойда на место, защото няма да успея за 9. Поздрави!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                        Ако времето става за малки помощници, ще се включим още няколко човека с деца.
                        Да развалям ли дисциплината с барбекю?
                        И какво още да носим.
                        Ние също ще дойдем на място

                        Коментар


                        • #42
                          От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                          Аз ще пропусна - имам да покривам гараж, докато времето е сухо
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #43
                            От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                            Приятели, всеки да взима каквото прецени, за барбекюто ще нося пушен бекон. Нямаме кой знае каква организация, освен създадената дотук. А и от снимките личи какно ще става, нека всеки се подготвя по свое усмотрение. Утре в 9 часа ще ви чакам на моста на входа на Пасарел, който им апроблем, да звъни, телефона ми е в първото мнение.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #44
                              От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                              В Пасарел поне до скоро е имало живи очевидци на случая. Може и още да има. Естествено, паметната плоча и целият паметен кът са на място, което е по-достъпно, а именно поляна, площадка, сравнително равно и широко място в нещо като дол, до рекичката. А самата катастрофа е станала там, където свършва тази полянка, но наляво, нагоре по склона, почти на върха му /какво имам предвид под "ляво" - следвам мислено оста на туристическата пътека, която минава през дола, успередно на рекичката/. От същата страна, като плочата и всичко останало, не през реката. Самолетът е паднал общо взето цял, ударил се е косо в склона и тогава вече се е разрушил и разпилял надолу по него. Двигателят се е изтъркалял чак долу до реката. Естествено, бързо е бил натоварен на волска каруца и откаран от някакви местни, които го разпарчетосват са скрап. Все пак някои хора успяха да издирят дребни части, както и един цилиндър, останали от този мотор и тези неща сега са в Музея на авиацията, Крумово.
                              Хубаво е, че железната арка е оцеляла засега, вече няколко години, но все пак да знаете, няма смисъл да се поставя нищо друго, освен дървени неща. За съжаление, там също се краде. Нямат срама от светостта на мястото! От Клуба на летците беше поставена и добре бетонирана лопата от самолетно витло. Не стара, а от съветски пътнически самолет, голяма, внушителна, авиационен символ. Обаче изчезна моментално, не с витлова, а с реактивна скорост, та и следа не остана!
                              Последно редактирано от Теодор МБ; 12-11-10, 17:29.
                              Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                                Казанато от Теодор е и ценно( в историческата част) и малко стряскащо( в по-битовата). Направо не мога да си представя да крадеш от едно толкова свещенно място. За сега така или иначе, ние ще се концентрираме върху дървенията, металната арка е в много добро състояние, каменния паметник също. Като се почисти, ще светне
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X