Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

    Първоначално публикуван от Stanko Преглед на мнение
    Радвам се за инициативата!
    Ще донеса поне 10 м2 дъски за обшивка. Съдейки по снимките, ще стигнат за покрив и част от стените.
    С теслата не съм факир, но имам два акумулаторни винтоверта, ще взема малко винтове и гледайте чудеса Щом има генератор, ще взема и зеге.
    Тези неща ще си ги транспортирам. Допълнителен транспорт не предлагам, защото Патрула сигурно няма да е в движение до тогава...
    Предлагам да се използва само импрегнант за дърво на водна основа. Почти не променя естествения вид, което считам за важно на подобни места. Може да се разреди с вода, напълно безвредно. Имам градинска пръскачка, която съм нарочил за такива работи и ще взема. Импрегнанта се нанася доста бързо и качествено върху предварително сглобена конструкция. Прониква дълбоко, съхне бързо, цената е сравнима с алтернативи. Подчертавам: нямам търговски интерес от избора на препарат!!!

    Поздрави!
    Станко, от къде се взима тоя импрегнант? Можеш ли да вземеш, пък аз ще ти дам парите в събота. Аз ще взема голяма бормашина, винтоверт, зеге, вярната Щилка и малък ъглошлайф с диск за рязане и на дърво. И такер, за да наковем нагъсто геотекстила върху дъските. И червения двукиловатов звяр - генератор Хонда. Вече натоварх една маса и една пейка в джипа, само ще им трябват крака, ама на място май има налични. Взел съм от здравите свински опашки, да поттегнем конструкцията на заслона, и после отгоре с дъските. Ей, някой да вземе разклонител за всеки случай, че аз нещо не откривам моя.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #17
      От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

      Айде бройте ме и мен то се е видяло
      Ще взема : Бормашина , Зеге ,Флексче , Винтоврът ,Удължител + винтове и т.н .Ако има нужда имам подвижно циркулярче както и голям циркуляр . Абе ще натовара каквото мога във Витара и ще дойда
      Лудак

      Коментар


      • #18
        От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

        Търсете още един генератор да натовариме за да може да работиме спокойно ! Аз ще разпитам и утре ще ви кажа !
        Лудак

        Коментар


        • #19
          От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

          Идеята е така,споерт мен деНатиснете снимката за да я уголемите

Име:30356177.jpg
Прегледи:1
Размер:187.6 КБ
ID:5226356лошото е джипа даде фира.
          878511557

          Коментар


          • #20
            От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

            Аз, ако сколасам, ще взема кълбото с удължители и разклонители. Повече от два генератора май нямаме с какво да натоварим.

            Коментар


            • #21
              От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              .. червения двукиловатов звяр - генератор Хонда. ...
              Благородно начинание, браво.

              Злати, само да те попитам - за клубния генератор ли става въпрос и ако отговорът е 'да' , то тогава автоматично възниква въпросът, защо мероприятието не е обявено от/към клуб ЛРЕ и защо се възползваш от клубен инвентар по собствени инициативи?
              Ако пък отговорът е 'не', то тогава моля за извинение, заради излишната ми подозрителност.

              Коментар


              • #22
                От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                Ще видя къде е най-изгодно и ще взема импрегнант.

                Поздрави!

                Коментар


                • #23
                  От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                  Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                  Благородно начинание, браво.

                  Злати, само да те попитам - за клубния генератор ли става въпрос и ако отговорът е 'да' , то тогава автоматично възниква въпросът, защо мероприятието не е обявено от/към клуб ЛРЕ и защо се възползваш от клубен инвентар по собствени инициативи?
                  Ако пък отговорът е 'не', то тогава моля за извинение, заради излишната ми подозрителност.
                  Лазо, отговара е не, говорил съм с приятел, който ще даде неговата Хонда. Клубния генератор отдавна не е в мен, направи си труда да го издириш и пребереш, за да няма злоупотреби с него. Мероприятието е отворено за всички членове на този Форум, така че не виждам нужда да го упоменавам някъде допълнително. Ако имаш още въпроси, ползвай ЛС, защото спамим темата.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #24
                    От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                    ОК Злати, разбрано! Може да изтриете спама.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                      Аз ще взема достатъчно дълги разклонители. Мога да взема и някакъв инвентар или някого с мен, ако няма превоз.
                      08седемшест5едно513четири

                      Коментар


                      • #26
                        От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                        За съжаление втори генератор няма как да намеря , ако някой има предложения да ги казва !!!
                        Има място за 2-ри генератор ,Turtey му е празен патрула и няма задни седалки .
                        Лудак

                        Коментар


                        • #27
                          От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                          Добре че Румбата не се преби он смях по стълбата. Кво ще правите с тоя ток без дъски, знаят само Станко и Румбата.

                          Дадох едни кръгли тепсии, от тях ще станат масички. Не са за даване, понеже са ми от дядо ми, работили са в Кюстендил. Хубаво, ама тия самолети са излитали обикновенно от Върба, сега е квартал на Перник, и са пазили и София, и Кюстендил, и тия дъсчици, на които тогава са правили хляба. Значи сега отиват на правилното място.
                          Та, молбата ми е - не ги чупете, поне преди да направите на тях помена. Лошо време е било, и страшно, заслужава.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                            Злати,

                            можеш ли да направиш разбор, какво трябва, какво е взето и какво още трябва да се достави, както е видно и аз ще участвам, та ако има нужда от нещо да мога да го напазарувам утре. По принцип идвам с пасат комби и един помощник.
                            Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                              Танасе, не съм правил точня сметка, пък и това е първото ни ходене там. Асо не успеем да свършим, пак ще идем, така че взимай каквото прецениш.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #30
                                От: Грижа за лобното място на Д. Списаревски в Лозенска планина - 13.11.2010 събота

                                Включваме се още двама с лека кола. Но и аз не мога да преценя какво да носим за да сме полезни...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X