Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

    ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ тъкмо щях да се пиша в редицата и хоп изненада.Истината при употребата на алкохолни вещества е до 55 процента,останалите45 са фантасмагории.Бела ти нали не се пил?
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

    Коментар


    • #17
      От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

      Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
      ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ тъкмо щях да се пиша в редицата и хоп изненада.Истината при употребата на алкохолни вещества е до 55 процента,останалите 45 са фантасмагории.Бела ти нали не си пил?
      Без кръвна проба не си признавам,дрегерите винаги показват повече
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #18
        От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

        Нещо не вдявам защо все нещо трябва да се обърка и опорочи.Къде сгрешихме и как можем да си оправим бакиите.Защо местните "интосиасти" са решили така?
        Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
        На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
        Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

        Коментар


        • #19
          От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

          Баси, не мога да повярвам. Да е състезание-вече сме свикнали да има караници и недоволни, но за такова събиране с прияни хора и добро изкарване на купона какво има да си делите?
          Какви пропуски, каква толкова организация?
          Илияне, преглътни, другата страна и тя да направи същото, стиснете си ръцете, направете едно състезание между двамата с цел изливане на излишните нерви, и нека да ви видим пак заедно на сбирката.
          Стига бе, не съм очаквал от такъв задружен клуб да се скарате...
          Я наздраве, и утре да сте се покаяли
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #20
            От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Баси, не мога да повярвам. Да е състезание-вече сме свикнали да има караници и недоволни, но за такова събиране с прияни хора и добро изкарване на купона какво има да си делите?
            Какви пропуски, каква толкова организация?
            Илияне, преглътни, другата страна и тя да направи същото, стиснете си ръцете, направете едно състезание между двамата с цел изливане на излишните нерви, и нека да ви видим пак заедно на сбирката.
            Стига бе, не съм очаквал от такъв задружен клуб да се скарате...
            Я наздраве, и утре да сте се покаяли
            Братлета,скарали е много пресилено!!!
            Нищо съществено не се е случило,просто по време на дебатите отностно организацията се получават понякога и разногласия/е то не може всички да сме на едно мнение и на един акъл/
            Така че....всичко си е в реда на нещата.Това се случва защото клуба ни се стреми да направи всеки следващ събор по-добър и по-добър!!!
            Запазете спокойствие,Заралий няма да ви подведат и смятам че ще си изкараме още една незабравима зимна среща!Вие стягайте жипките,а останалото го оставете на нас.
            Поздрави на всички!!!
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • #21
              От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

              Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
              ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ тъкмо щях да се пиша в редицата и хоп изненада.Истината при употребата на алкохолни вещества е до 55 процента,останалите45 са фантасмагории.Бела ти нали не се пил?
              Иво пиши се няма да съжаляваш.Те пичовете ще се помирят надявам се.
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • #22
                От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                Иво пиши се няма да съжаляваш.Те пичовете ще се помирят надявам се.
                Банда,ние не сме се карали,просто мислим различно и да стане по лесно организацията,ще пия бира и ще гледам отстрани,един път и аз да почина малко,колкото до програмата и срещата,100% ще е върха пак.Пичовете днеска ходили да проучват хотелите,скоро че има резултат наверно.
                Последно редактирано от belata; 12-11-10, 20:46. Причина: превишено количество бира
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • #23
                  От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

                  Бела,без да обиждам другите, ама ти си като емблема на тази сбирка.Той и юпи го каза в другата тема "не че няма да стане ама е като джип с цвички"
                  не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                  Коментар


                  • #24
                    От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

                    Батьо Минчо ПРазников днес ми каза, да си купувам тракторки... Аз го питам какви, той каза, ако може 35-ци... Ужас! Аз не мога да сложа такива... на моето 2.4тд тойота пикапче...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

                      Първоначално публикуван от gopi1 Преглед на мнение
                      Батьо Минчо ПРазников днес ми каза, да си купувам тракторки... Аз го питам какви, той каза, ако може 35-ци... Ужас! Аз не мога да сложа такива... на моето 2.4тд тойота пикапче...
                      Най добре си вземи резервен радиатор,че миналата година още на тръгване,близо до "Богородична стъпка" перката за охлаждане ти го раздроби и отпадна рано-рано от колоната,тая година с нови сили и оптимизиран пикап ще вилнееш
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

                        Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                        Бела,без да обиждам другите, ама ти си като емблема на тази сбирка.Той и юпи го каза в другата тема "не че няма да стане ама е като джип с цвички"
                        Споко брат,нали тряаа се прая на сърдит малко да стане на мойта,мноо съм инат на моменти съм за трепане........
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

                          Пишете ме и мен там !!!
                          ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                          Коментар


                          • #28
                            От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

                            Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
                            Пишете ме и мен там !!!
                            Еее,браво един път и чисто Руска техника да се престраши,миналата година имаше една,ама само черупката и беше Руска
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

                              Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
                              Пишете ме и мен там !!!
                              За писане -записан си (нали помага при строежа ...) стягай обаче Уазика да не се излагаме пред гостите.
                              П.П.И да вземеш да напишеш в профила си че си от Стара Загора ,че да знаят хората откъде си.
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                              • #30
                                От: Национална среща Офроуд клуб Стара Загора и приятели - 29-30.01.2011 -дискусия!!!

                                Братлета,вече сме готови с най съществената част,с бригадата стигнахме до консенсус и колектива е сплотен повече от всякога,срещата е планирана да угоди на всички желания,като бъдат отстранени пропуските през изминалите събори,ще угодим на всички вкусове по отношение на леглова база и маршрути за покоряване,надяваме се Минчо Празников да даде добра прогноза,за да можем да се насладим максимално на разходката,а третия ден оставяме като изненада в Заралийски дух
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X