Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за девиаторен ключ ????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Въпрос за девиаторен ключ ????

    Вързах и кръстатия ключ със два дивиатора, по схемата като за два дивиатора. Благодаря на всички за помощта.

    Най вече на Веселин.
    only 4 x 4,sim AWD

    Коментар


    • #92
      От: Въпрос за девиаторен ключ ????

      Основния риск при старата схема е, че може да нагорят пъпките на подвижния контакт в ключа и да даде на късо, което не е като да не се случва достатъчно често, но съм любопитен как се прави зануляване на ключовете при новата схема и незанулен ключ (особено във някое по-влажно помещение) не носи ли повече риск? Аз за себе си знам де, но разни любители -електротехници как да решат проблема?
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #93
        От: Въпрос за девиаторен ключ ????

        За първи път чувам за зануляване на ключ.

        Коментар


        • #94
          От: Въпрос за девиаторен ключ ????

          То няма и какво да им занулиш, на повечето ключове.

          Коментар


          • #95
            От: Въпрос за девиаторен ключ ????

            Има ключове с IP44 например за скрит монтаж .

            Коментар


            • #96
              От: Въпрос за девиаторен ключ ????

              Наскоро ме беше яд че нямам нула в един ключ - когато исках да го заменя с умен, а без нула не става.

              Коментар


              • #97
                От: Въпрос за девиаторен ключ ????

                Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                За първи път чувам за зануляване на ключ.
                Аз съм монтирал такива ключове.Декоративната капачка е от инокс .Именно тя се занулява.

                Коментар


                • #98
                  От: Въпрос за девиаторен ключ ????

                  Ами явно не ми се е случвало да връзвам такива...

                  Коментар


                  • #99
                    От: Въпрос за девиаторен ключ ????

                    По Немско ово е стандарт.
                    Всичко е влез излез от контактите и ключовете - и връзките към другите контакти, ключове и към ламбите.
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • От: Въпрос за девиаторен ключ ????

                      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                      Наскоро ме беше яд че нямам нула в един ключ - когато исках да го заменя с умен, а без нула не става.
                      Става,замени го с умен димер.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Въпрос за девиаторен ключ ????

                        Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                        По Немско ово е стандарт.
                        Всичко е влез излез от контактите и ключовете - и връзките към другите контакти, ключове и към ламбите.
                        За пръв път и аз чувам за такива,днес съм монтирал 49 контакта и десетина ключа,основно Шнайдер,беточини на легранд ,всякакви изгъзици...За пръв път чувам и на ключ някой да пусне земя,това е гарантирано Бум за всеки електротехник.Ако това в немско е стандарт, вероятно и ДТЗ е задължително ,от седмица сглобявам и монтирам табла ,омагьосан съм от ДТЗ монофазни и трифазни



                        146 предпазителя 1Р

                        Ако трябва да слагам и на осв.дтз трябва да заема половината стая.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • Да са върнем на темата с девиаторите. Вързах ги като от лампата идват два кабела а между ключовете вървят три кабела. Благодарение на Веселин ги вързах криво ляво. Но така беше на обикновени крушки и фасунги.
                          Жената домъкна някакви полилеи с крушки като тези на снимката. И сега вечер като се изключи лампата те светят със слаба светлина / като новогодишна елха/. Извода е навярно че взимат от някъде напрежение.

                          Лед крушка 10W 220V G9

                          Помагайте. Има грешка някъде.
                          only 4 x 4,sim AWD

                          Коментар


                          • only 4 x 4,sim AWD

                            Коментар


                            • Това е крушката
                              only 4 x 4,sim AWD

                              Коментар


                              • Изхвърли сигналните крушки с ключовете
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X