Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде и тук да се похваля!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Хайде и тук да се похваля!!!

    Първоначално публикуван от radolino1 Преглед на мнение
    Имаш още малко работа с тефчо в другата тема ,че с тоя Монтерей ще го боли главата.
    Ми освен да му кажа в прав текст, че ще яде дървото с това нещо... Неслучайно го дават на цената на Голф.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #17
      От: Хайде и тук да се похваля!!!

      Аз мога само да го разобедя за късата база!!
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • #18
        От: Хайде и тук да се похваля!!!

        А, той писа, че харесва двуврати, не къса база. Но за семейно комби пак си е греда, дори и дълга да е. Като почнат дечурлигата да го вдигат през 15 минути, сам ще стигне до това заключение ...
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #19
          От: Хайде и тук да се похваля!!!

          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
          А, той писа, че харесва двуврати, не къса база. Но за семейно комби пак си е греда, дори и дълга да е. Като почнат дечурлигата да го вдигат през 15 минути, сам ще стигне до това заключение ...
          Ахамммммм
          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
          LZ1NES

          Коментар


          • #20
            От: Хайде и тук да се похваля!!!

            Двуврато с деца ако ще Татра да е ...Преди 2-3 дена за първи път седнах на задните седалки на моята и меко казано бях очарован от пространството.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • #21
              От: Хайде и тук да се похваля!!!

              Бе Куздов рожденник бил вчера!
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • #22
                От: Хайде и тук да се похваля!!!

                Първоначално публикуван от radolino1 Преглед на мнение
                Бе Куздов рожденник бил вчера!
                да бе ама се скатава да не черпи!
                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                LZ1NES

                Коментар


                • #23
                  От: Хайде и тук да се похваля!!!

                  Не бе, не съм скръндза, ама след 4 часа трябва да пътувам, та купона е отложен за края на седмицата ...
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #24
                    От: Хайде и тук да се похваля!!!

                    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                    Не бе, не съм скръндза, ама след 4 часа трябва да пътувам, та купона е отложен за края на седмицата ...

                    Ок!този път ти влезнахме в положението с пътуването......поне аз де!;-)
                    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                    LZ1NES

                    Коментар


                    • #25
                      От: Хайде и тук да се похваля!!!

                      Айде и от мен честито,със здраве да я караш.И си смени аватарчето вече.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Хайде и тук да се похваля!!!

                        Честито и от мене! Дано да останеш доволен от Фронтерката!
                        Поне при мене усещането беше, че почти няма нищо общо с предишната. Е с разлика на возията, щото минах от дълга на къса, но пък тази ми е значително по-динамична...
                        Казано е:
                        -"Обичай ближния",
                        щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Хайде и тук да се похваля!!!

                          Еей честито за красавицата! Много безаварийни и приятни разходки да направите с нея!
                          Не се свъртя и 1 седмица без кола
                          Сменяй аватара.

                          П.П. Ти ли ми свирна днес на ул.Одрин?

                          Коментар


                          • #28
                            От: Хайде и тук да се похваля!!!

                            Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                            !А децата бяха като на катерушка през новите им врати!Май ще се рахатяса наи сетне от това ставане и сядане!
                            На моята щерка и трябваха 5 месеца за да разбере, че законът не позволява да се возят хора в багажника на дългата ми фронтера. Даже в началото ме караше да и отварям и да се качва от отзад и през задната облегалка. Какво да се прави. Това лято ми се наложи да возя 5 души и три деца. Познай къде се возиха децата? Много е удобно като има деца да има и мнагооо място в колата.
                            Чарът на късата база обаче си остава в съзнанието ми. Онзи ден си я карах пак по-работа и много и се кефя - като съм сам в колата. Като каручка е, но това и е готиното. И се сгъва на 16.
                            Къса, дълга с деца и после пак къса - това е кръговрата на живота.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Хайде и тук да се похваля!!!

                              Има и междинка, задната седалка на КБ в гаража, щерката голяма, но още няма внуци за возене, а въдиците са си габарит, ако са повечко.
                              След време може и да сложа задната седалка, за сега Фронтера тип "холандско изпълнение" ми върши идеално работа, отзад е като автобус - сгъваема голяма маса, четири стола, въдици и цигании за поне тридневен престой на някой бряг, без проблем.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Хайде и тук да се похваля!!!

                                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                                Има и междинка, задната седалка на КБ в гаража, щерката голяма, но още няма внуци за возене, а въдиците са си габарит, ако са повечко.
                                След време може и да сложа задната седалка, за сега Фронтера тип "холандско изпълнение" ми върши идеално работа, отзад е като автобус - сгъваема голяма маса, четири стола, въдици и цигании за поне тридневен престой на някой бряг, без проблем.
                                А така, и баща ми я ползва по същия начин като тебе. Точно за това имах предвид "и после пак къса".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X