Обява

Свий
Няма добавени обяви.

трябва ми помощ при избиране на мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • трябва ми помощ при избиране на мотор

    Здравеите, от скоро посештавам форома и мноо ме кефи виждам че разбирате и затова се обращам кам вас
    Много сам се запалил на тема мотори и вече мисля да си взема някакав,но незнам какво ще е подходящо за мен.Намерих си SUZUKI Enduro 250 95г. Но не сам карал такав. предложете ми и др. мотори които стават за начинаешти.ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ

  • #2
    Добре дошъл в форума! Най-добре мотора да е 4 тактов и 250 кубика щом казваш че е значи ти е екстра като за начало. Успех!

    Коментар


    • #3
      Mersi za koraja. Ako moje da me naso4i6 kam nqkakaf motor i ako moje da e s po meko upravlenie Kazaha mi 4e HONDA XL ne bila lo6a

      Коментар


      • #4
        Приятел, няма такъв мотор! Той или е Ямаха или Хонда XL ?!
        Най-вероятно - второто. Първо кажи колко пари искаш да "инвестираш", за да ти кажем какво можеш да си вземеш за тях Но знай, че свестен мотор под 2000 трудно ще намериш.
        Пешо, обясни на бираджията как стоят нещата!
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #5
          Жоро на мен първия ми мотор беше Хонда XL 250, мотора беше на 1000 реални километра Вървеше много яко, ама го продадохме. Истината е, че и господ кара Хонда. Хонда си е Хонда. Ама на мен окото ми хвърлено на Ямахите

          Коментар


          • #6
            Pe6o znae6 li kade ima takava HONDA za prodan
            I v k-vo mai Vlado Hlebarkata prodaval SUZUKITO ako go znae6 moje6 li da mi dade6 pove4e infornacia za tova SUZUKI.

            Коментар


            • #7
              имам др 250 за продаване на 6270км
              давам го евтино
              с дискови спирачки и отпред и отзад

              Коментар


              • #8
                а аз имам honda CR 125 крос 97 год.
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от zagorka
                  Pe6o znae6 li kade ima takava HONDA za prodan
                  I v k-vo mai Vlado Hlebarkata prodaval SUZUKITO ako go znae6 moje6 li da mi dade6 pove4e infornacia za tova SUZUKI.
                  От каде си бре ? Владо пък от къде го познаваш? С него караме моторите редовно. Тоя владо случайно на колко години е? Тая ли година навършва 18? Той кара Suzuki SX 200 и май го продава. Ако искаш ще му звънна...

                  Коментар


                  • #10
                    с него в Каравелово караме мотори. Купи му мотора като искаш бре Той ще ти го даде на много много изгодна цена! 4тактов е, движи се добре...като за първо време карай 4тактов

                    Коментар


                    • #11
                      Може администраторите да ти спират постванията, защото пишеш на латиница, опитай на кирилица, тук тя се адмирира
                      [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от zagorka
                        kogato az pi6a ne6to na vas izliza li vi 6tot na men ne mi go dava
                        Уважаеми "zagorka", моля пишете на кирилица, всички мнения на латиница се изтриват автоматично...
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА САВЕТА НЕ ГО ЗНАЕХ

                          Коментар


                          • #14
                            Петре викаш да го взимам на Владо мотора знаеш ли нещо като цена
                            Митков,Краси моторите 2т или 4т са и на каква цена

                            Коментар


                            • #15
                              На Краси е 2Т, на Митков 4Т

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X