Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой слагал ли е такова нещо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Някой слагал ли е такова нещо?

    ДА, хубаво е станало, но ако го нямаше Ролбара и ако се удари на стойката ще се скъса ламарината Защото е захваната отстрани, а там често пъти се удрят клони и т.н Но пък на капака не пречи
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #32
      От: Някой слагал ли е такова нещо?

      Да, от всичко видяно до сега това е най-доброто решение. Понеже имам такава броня вероятно и аз ще закача така въжетата отпред, но на покрива мисля да монтирам лайсни за багажник от някое западно комби, така клоните ще продължат да се трият по него и няма да закачат.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #33
        От: Някой слагал ли е такова нещо?

        Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
        Как си го пробвал?Ламарината на капака е по тънка.дори и да подсилиш с планки от долу и от горе капака се деформира.
        ААА де - деформира се! Ама не ми пука ама и няма други тежки последици и не твърдя че мойто е най-умното слагане

        Коментар


        • #34
          От: Някой слагал ли е такова нещо?

          Все пак важното е да върши работа .......Колкото до капака че не го отварям често, това е защото все пак я ползвам само за лов и не я карам всеки ден Иначе да караш Нива си е приключение свързано с мазохизъм, ама това е за друга тема...... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:168244_1587279962264_1243751197_31508527_770482_n.jpg
Прегледи:1
Размер:79.9 КБ
ID:5249015

          Коментар


          • #35
            От: Някой слагал ли е такова нещо?

            Според мен закачването на вантите на нивата без каквито и да било булбарове и всевазможни траби би било много лесно сас тези "приспособления"
            Няколко броя скоби тип "кътник"
            Нещо за стягане и лесно сваляне
            Вантите трябва да са стегнати но не се престараваи защото се сличват и неприятни неща като това Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture.jpg
Прегледи:2
Размер:89.4 КБ
ID:5253454
            Надявам се да сам ти помогнал с нещо




            ПП.Сажлявам ако сам обаркал нещо с качването на снимките

            Коментар


            • #36
              От: Някой слагал ли е такова нещо?

              Първоначално публикуван от karazaz Преглед на мнение
              Иначе да караш Нива си е приключение свързано с мазохизъм...
              "...И ти ли, Бруте?"
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • #37
                От: Някой слагал ли е такова нещо?

                Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                "...И ти ли, Бруте?"
                EEEEEEE Как бе.......обаче аз съм твърд мазохист и не се отказвам от бабичката Карам си една седмица ,като всяка руска кола, и събота и неделя всички капаци вдигнати и в мазньоча до лакти ....и така ,отново и отново . Едно време ,събота и неделя пред всеки блок поне половината обитатели бяха слезли и навирили капаците на съветската техника и всеки прави центровки .....да не го забравяме това време. Niva forever !!!!

                Коментар


                • #38
                  От: Някой слагал ли е такова нещо?

                  Първоначално публикуван от karazaz Преглед на мнение
                  EEEEEEE Как бе.......обаче аз съм твърд мазохист и не се отказвам от бабичката Карам си една седмица ,като всяка руска кола, и събота и неделя всички капаци вдигнати и в мазньоча до лакти ....и така ,отново и отново . Едно време ,събота и неделя пред всеки блок поне половината обитатели бяха слезли и навирили капаците на съветската техника и всеки прави центровки .....да не го забравяме това време. Niva forever !!!!
                  хубаво е да си припомним старите времена

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X