Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

    .....................











































































































    .............................................
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

      В края на миналия месец Миро Дочков ми подхвърли, че и тази година ще има свинско предизвикателство в троянския Балкан за закриване на сезона. Ще се окаляме здраво, а после ще се "освиним" и ще закрием подобаващо АТВ сезона. Аз естествено веднага реших да присъствам. И с идеята за щур купон пристигнах за събитието.

      От програмата за събота не ми хареса, че няма време за тренировки и понеже не бях карал /предната събота със сина ми карахме цели 15 мин. без прекъсване/ и се чудех как ще издържа цели 2 манша по 30 мин.
      Знаех си, че най-силната ми конкуренция може да бъде Зори, но се самоуспокоявах, че или моя или нейния КТМ няма да запали и така и двамата ще си почиваме. Неочаквано обаче и 2-те машини запалиха и се наредихме на стартовата решетка.

      Първия манш: Стартирах много добре и за някакви си стотина метра бях първи.
      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      И малко снимки за настроение
      Първо ХОБИ клас ...

      [ATTACH=CONFIG]269703[/ATTACH]

      [ATTACH=CONFIG]269702[/ATTACH]

      [ATTACH=CONFIG]269705[/ATTACH]
      На първата снимка съм само с 1 метър напред, на втората ме няма, защото съм набрал преднина и съм се откъснал от групата, а на третата Зори вече е отвяла всички.
      Колкото и пъти да се опитвах да скъся дистанцията Зори предугаждаше намеренията ми и дръпваше здраво напред. Затова реших съхраня себе си и машината и да оставя малко сили и за втория манш.

      Втория манш: Докато състезателите се нареждаха на старта и хоп-Верчето даде неочаквано /за мен/ старт. Неочаквано, защото не се бяха събрали всички състезатели, но явно по някакви си причини са се отказали да карат.
      Стартирах последен може би с около 45 секунди закъснение след другите докато сложа очила и ръкавици. Бързо настигнах и задминах всички без Зори. Но тя като ме видя и даде газ. Няколко пъти опитвах да я изненадам, но Зори зорко поглеждаше назад и не се оставяше да я настигна. И така тя заслужено спечели и втория манш.

      След състезателния ден нежно цамбурнах във ваната и направих бялата водичка кална бозичка. Така се бях разплул, като Джаба Хътянина... В 19.30 във лоби бара на Троян плаза се гледаха и коментираха днешните клипове с коментара на Митковата майка.../има го качен тук/
      За коктейла: От страх да не дойдат шведите отидохме в ресторанта. Организатора се беше постарал доста и имаше и хапване и пийване в изобилие. Не знам как е протекло набирането на средства за изпращането на фоторепортери на Дакар, но ние си изкарахме много добре. За кой ли пореден път заключих за себе си, че този спорт е най-готиния, защото събира много готини хора.
      Ядохме, пихме, изгледахме сниманото от Румен за деня и много се веселихме.
      Последно редактирано от s_s1; 16-11-10, 12:59.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BLUE_blogspot_troyan21_998.png
Прегледи:1
Размер:165.9 КБ
ID:5228956

        Коментар


        • От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

          Неделния ден също беше красив и слънчев като съботния. Имах време за загрявка да врътна 2 бързи обиколки на "затворената" част на пистата за загрявка. В тази серия стартирах отново добре /Зори нещо се замечта/, но колегата с Кан Ам отново ми взе старта. Не издържа много начело и поведох колоната, като до края Зори не можа да ме изпревари.

          От Експертите за мен е най-запомнящо участието на Марко Ягер с големия кораб, караше уникално добре, от "лагерните колички" Миха Шпиндлер не остави никакви съмнения относно своето великолепно представяне. Голямо шоу направиха Губерков и Тромбата, Анди има голям потенциал, но в последния манш реши да да кара не за класиране, а на задни гуми.

          Някои добри състезатели /те си знаят кои са/ умишлено пропуснаха това събитие, но от това само те губят, а всички, които пропуснаха да присъстват на това събитие могат много да съжаляват.
          Кетъринга както винаги на Дълбок дол беше на ниво, отядох си вкусна скара и отпих студена наливна бира. Кетъринг Валентино не бяха пропуснали дори покривките и комплектните прибори.

          Като цяло закриването на АТВ сезона мина много приятно и весело, с много положителни емоции и остави в мен много приятни спомени.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Неделния ден също беше красив и слънчев като съботния. Имах време за загрявка да врътна 2 бързи обиколки на "затворената" част на пистата за загрявка. В тази серия стартирах отново добре /Зори нещо се замечта/, но колегата с Кан Ам отново ми взе старта. Не издържа много начело и поведох колоната, като до края Зори не можа да ме изпревари.

            От Експертите за мен е най-запомнящо участието на Марко Ягер с големия кораб, караше уникално добре, от "лагерните колички" Миха Шпиндлер не остави никакви съмнения относно своето великолепно представяне. Голямо шоу направиха Губерков и Тромбата, Анди има голям потенциал, но в последния манш реши да да кара не за класиране, а на задни гуми.

            Някои добри състезатели /те си знаят кои са/ умишлено пропуснаха това събитие, но от това само те губят, а всички, които пропуснаха да присъстват на това събитие могат много да съжаляват.
            Кетъринга както винаги на Дълбок дол беше на ниво, отядох си вкусна скара и отпих студена наливна бира. Кетъринг Валентино не бяха пропуснали дори покривките и комплектните прибори.

            Като цяло закриването на АТВ сезона мина много приятно и весело, с много положителни емоции и остави в мен много приятни спомени.
            Еее, Генчев е доволен от всичко, не мога да повярвам
            Eвгени Филчев
            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

            Коментар


            • От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

              И малко видео от мен Румен има страхотни кадри и ще ги видите в репортажа в неделя по BTV и ББТ

              Коментар


              • От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                И още малко видео, специално за Слабов

                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 17-11-10, 11:13.

                Коментар


                • От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ






















































                  Kawasaki KX250F

                  Коментар


                  • От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                    Репортажа по ББТ от днес

                    Коментар


                    • От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                      Едно необработено видео!!!

                      Eвгени Филчев
                      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                      Коментар


                      • От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от roumen5; 03-12-10, 22:29.
                        Живей за всеки дъх!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X