Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

    Днес събрахме истинското ATV
    и започнахме с тренировките за якото състезание.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4553.jpg
Прегледи:1
Размер:210.8 КБ
ID:5225125Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4579.jpg
Прегледи:1
Размер:87.5 КБ
ID:5225126Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4580.jpg
Прегледи:1
Размер:84.9 КБ
ID:5225129Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4581.jpg
Прегледи:1
Размер:82.8 КБ
ID:5225128Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF4570.jpg
Прегледи:1
Размер:182.0 КБ
ID:5225127

    Коментар


    • #32
      От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

      Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
      [B][IMG]
      РЕГЛАМЕНТИРАЙТЕ за последно какво ще става за да преценим дали да идваме с атеветата или с новия кат дрехи само да хапнем и сръбнем!
      ще има ли транспондери /гаранцията колко лева/?
      опознавателни обиколки предвиденили са,мивката ще работи ли,как
      ще се стартира по времена ли или????????
      Моля за отговори на поставените въпроси за което благодаря предварително!! [/INDENT]
      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      СПЕЦИАЛЕН РЕГЛАМЕНТ ЗА "MUD or SNOW CHALLENGE 2010"

      КЛАСОВЕ

      Участниците се разделят в три клас:
      2WD
      - ATV машини със задвижване само на задната ос без ограничение на кубатурата.Мимимален брой за формиране на класа - 20 !
      4WD - ATV машини със задвижване 4х4 без ограничение на кубатурата.
      ХОБИ - ATV машини без ограничение в задвижване и кубатура, а за пилотите без ограничение в пол и възраст.
      Минимален брой участници за формиране на класа - 10 участника !
      Разрешено е участието на деца над 10 години с подписано и нотариално заверено съгласие на ДВАМАТА родители.
      Минимален брой за формиране на класа - 10 участника !

      ЗАБЕЛЕЖКА:

      При недостатъчен брой участници класовете ще се обединят в два общи класа - ЕКСПЕРТ и ХОБИ !


      ТРАСЕ

      В зависимост от атмосферните условия дължината и трудността на трасето ще се определят в деня на състезанието !
      За клас "ХОБИ" - по-леко трасе и за по-малко време.

      КЛАСИРАНЕ

      Състезателите се класират според броя на обиколките, които успеят да направят за един календарен час !
      Най-голям брой обиколки определя победителя !
      За клас "2WD" и "4WD" - 1 час
      За клас "ХОБИ" - 30 мин.
      Класирането за всеки манш става по реда на финиширане, като победител е
      състезателят изминал най-голям брой обиколки за определеното време и получава съответно точки за всеки манш по схемата:
      25, 22, 20, 18, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 8,7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.

      ТАКСИ ЗА УЧАСТИЕ

      ДЕЦА ДО 14 ГОДИНИ И ЖЕНИ - БЕЗ ТАКСА ЗА УЧАСТИЕ
      ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ - 50 ЛЕВА

      Таксата се заплаща на място и включва:състезателни права, медицинско осигуряване по време на състезанието и КОКТЕЙЛ на 13 ноември.


      РЕГИСТРАЦИЯ

      ПОПЪЛНЕНАТА ЗАЯВКА ЗА УЧАСТИЕ (В ПРИКАЧЕНИЯ ФАЙЛ) ИЗПРАЩАЙТЕ НА ЕЛ.ПОЩА
      registrations@atvchallenge.com

      [ATTACH]263497[/ATTACH] - ЗАЯВКА

      [ATTACH]263498[/ATTACH] - ДЕКЛАРАЦИЯ


      Без транспондери как ще се измерва Тромба ? По слънцето ли ?
      След като има състезание с регламент и програма, значи си е като всяко едно състезание на Дълбок Дол както е било до сега в 6-те издания !!!
      Направо се изненадах от коментарите и пазарлъците, сякаш за първи път се прави Чалъндж
      В началото звъняха на Христов, че ще е студено и ще настинат състезателите, после бяха много време обиколките, после въпроси състезание ли е или софра
      Както си го цитирал по-горе "ЯКО СЪСТЕЗАНИЕ СЪС СОФРА ЗА ЗАКРИВАНЕ НА СЕЗОНА"...Това казва всичко мисля

      И за днес

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      В неделя ще бъда на трасето и ще преценя какво е състоянието на мостовете и любимото на всички дере

      Коментар


      • #33
        От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

        Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
        Без транспондери как ще се измерва Тромба ? По слънцето ли ?
        След като има състезание с регламент и програма, значи си е като всяко едно състезание на Дълбок Дол както е било до сега в 6-те издания !!!
        Направо се изненадах от коментарите и пазарлъците, сякаш за първи път се прави Чалъндж
        В началото звъняха на Христов, че ще е студено и ще настинат състезателите, после бяха много време обиколките, после въпроси състезание ли е или софра
        Както си го цитирал по-горе "ЯКО СЪСТЕЗАНИЕ СЪС СОФРА ЗА ЗАКРИВАНЕ НА СЕЗОНА"...Това казва всичко мисля

        И за днес
        Никога не съм се съмнявал в професионализма и вярвам ,че не съм засегнал никого като съм задал някой въпрос !

        Коментар


        • #34
          От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

          Днес огледахме полигона в Дълбок Дол...тъжна картина
          Много бодли и бурени, а коловозите са отнесли повечето от завоите...
          Утре ще влезе трактор, а от днес започнахме да горим тръните.
          Дерето е проходимо, днес го минавах с Дакела (Renegade само със задно и гуми за мъгла и страничен вятър )
          Има много варианти за трасето, така, че няма да скучаете, а за публиката ще има зрелища
          В горната част на пистата се вдига прахоляк...но водоноска няма да има

          Коментар


          • #35
            От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

            Първоначално публикуван от boianpas Преглед на мнение
            Зарибих се да дойда да врътна няколко обиколки ей така да видя каква е тръпката
            Гледам че е 50лв друго трябва ли ми ?
            Отбор права и т.н. ?
            Аз и за клас хоби не съм но ще се пробвам.
            За новите в клас ХОБИ и всички, които нямат лиценз за тази година ще е необходима застраховка за периода на състезанието !
            Застраховката е "Злополука на спортисти" с минимум покритие 15 000 лева, мисля, че последния път излезе около 20 лева на човек за състезанието !

            Коментар


            • #36
              От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

              Първоначално публикуван от TROMBA Преглед на мнение
              [B][IMG]
              ще има ли транспондери /гаранцията колко лева/?
              опознавателни обиколки предвиденили са,мивката ще работи ли,как
              ще се стартира по времена ли или????????
              Моля за отговори на поставените въпроси за което благодаря предварително!! [/INDENT]
              Гаранцията (депозит) за транспондерите ще бъде 100 лева !

              Стартова решетка за I манш - по реда на записване !

              Тренировки и опознавателна обиколка - само в петък от 15 до 16 часа !

              В събота опознавателна обиколка само пеша по трасето Няма време за квалификации и тренировки, че денят вече е къс...

              Коментар


              • #37
                От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                Може ли да пуснете списък със записалите се участници?
                Kawasaki KX250F

                Коментар


                • #38
                  От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                  Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
                  Може ли да пуснете списък със записалите се участници?
                  Днес ще бъдат публикувани в сайта на надпреварата !

                  И още малко уточнения...мивките ще работят и ще има човек (както винаги) срещу заплащане да мие машините.
                  Охрана на падока ще има само вечерта, но за целта след 19 часа ще се затвори в буквалния смисъл...без влизания и излизания до сутринта !
                  Линейка ще има, както и медицинско лице.
                  Кетъринга ще бъде на разположение от 10 часа до 17 часа в събота и неделя

                  Коментар


                  • #39
                    От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                    Имам въпрос Баща ми в кой клас да го запиша щото ще кара с 4х4 за кеф Ясно ще трябва застраховка нещо друго?Аз ей сега пускам заявките

                    Коментар


                    • #40
                      От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                      Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                      Имам въпрос Баща ми в кой клас да го запиша щото ще кара с 4х4 за кеф Ясно ще трябва застраховка нещо друго?Аз ей сега пускам заявките
                      За него клас "ХОБИ"най-добре Само застраховка ще му трябва и стартова такса
                      [URL="http://www.4x4bg.com"]www.4x4bg.com[/URL]

                      Коментар


                      • #41
                        От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        ...

                        Стартова решетка за I манш - по реда на записване !

                        Тренировки и опознавателна обиколка - само в петък от 15 до 16 часа !

                        В събота опознавателна обиколка само пеша по трасето Няма време за квалификации и тренировки, че денят вече е къс...
                        Помисли за тренировките, някои от нас не са карали от доста време, какво пречи събота от 10 до 10.25 ч. да е време за обща тренировка. И преди всяка серия по 1 warm-up на късата част от пистата без дерето.

                        А за купона нищо не пишеш. Изненадите нека си останат изненади, но как и къде ще протече купона и поне начален час да споделиш...а за крайния на който както му дойде.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #42
                          От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          Помисли за тренировките, някои от нас не са карали от доста време, какво пречи събота от 10 до 10.25 ч. да е време за обща тренировка.
                          И преди всяка серия по 1 warm-up на късата част от пистата без дерето.
                          Най-вероятно ще се спрем на варианта с подгряваща обиколка преди старта !
                          А в петък, който е свободен може да дойде да помага за набиване на колчета и вадене на тръни
                          Наградата е барбекю на пистата, ама без пиене (бирата не се брои)

                          Коментар


                          • #43
                            От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            А за купона нищо не пишеш. Изненадите нека си останат изненади, но как и къде ще протече купона и поне начален час да споделиш...а за крайния на който както му дойде.
                            Купона ще бъде и двата дена (без да броя барбекюто в петък)
                            Специално за коктейла (направо си е софра де) ще има осигурени хапки, мезета и троянска сливова все от добри спонсори
                            Ще има едно спонсорско самотно прасенце, но това не означва че ще откажем и други предложения и идеи
                            Няма проблем да се донесете алкохол, мезета и гаджета, стига само да ги споделяте с другарчетата
                            Осигурен е оркестър за тонус, а на мултимедиен екран ще гледаме записи от деня с интересни кадри.
                            Пари за кючекчийки засега няма, преговаряме със спонсори (по любов не щат да идват )
                            По време на софрата ще се продават различни сувенири с цел набиране на средства за акредитация на журналист на "Дакар 2011"
                            Закупилите стикери или някакъв друг сувенир ще участват в томбола с награди - все хубави и интересни
                            Самото състезание ще протече под мотото "Подкрепа на българските участници в "Дакар 2011".
                            За целта в неделя ще пристигне Министъра на транспорта и ще кара АТВ заедно с Петър и мен.

                            Коментар


                            • #44
                              От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                              Бройте, мен и Дончо от Казанлък! Каквото има за попълване, ще е на място!
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • #45
                                От: "MUD or SNOW CHALLENGE 2010" 13-14 НОЕМВРИ

                                ATV под наем имали,че от тука никой не ми дава неговото?
                                СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                                0878209603 0885665118 Качето русия

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X