Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Аз имам желание .

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Казвай маршрут и да ходим, но да е софт.
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Кратък спонтанен маршрут към Кумански Дол в Неделя.

        Довечера ще се постарая да приготвя и видео да се добие представа за терена - то GoPro-то го изравнява, но все пак...

        След като видях сметката на шока на байка над Локорско и безславно си изядох неделята, реших, че ще заведа наследниците на малко разходка по черно. Моите приятели не им се идваше да си калят белите лебеди, та в неделя натоварих камиона, съпругата приготви домашна пица, минаване през бензиностанцията пред нас и към Бистришко Шосе.

        Започнахме да набираме височина и пейзажа със всяка минута се изменяше. Малко след Бистрица вече започнаха да прехвърчат снежинки
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07221.a76ef047d8d24c03823acdf41c4ee7c8.jpg
Прегледи:1
Размер:167.2 КБ
ID:5802510

        Минахме през няколко моста, над които си имаше вече скреж и лед. Децата, разбира се, заспаха - довечера ще ни скачат на главата, като ние сме уморени... най-естественото нещо.

        Стигнахме и Ковачевци. Видяхме на GPS-a, че в нашата посока има параклис - видяхме го още от черния път покрай нивите. Друс-друс и вече бяхме там. Беше затворено, но имаше стълба до камбанарията, където направихме няколко панорамни снимки.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07226.a76ef047d8d24c03823acdf41c4ee7c8.jpg
Прегледи:1
Размер:83.8 КБ
ID:5802511Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07232.a76ef047d8d24c03823acdf41c4ee7c8.jpg
Прегледи:1
Размер:73.6 КБ
ID:5802512

        Вратата беше направена с икони и чудесна дърворезба
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07234.a76ef047d8d24c03823acdf41c4ee7c8.jpg
Прегледи:1
Размер:138.8 КБ
ID:5802513

        След като хубаво ни набрули вятъра, скокнахме в камиончето, кратка справка с GPS-a и тръгнахме нататък до първото сериозно препятсвие (сега, без обиди - стоков джип с гадни HT-а, камиларите и те не до там опитни, тъй че...):

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07235.a76ef047d8d24c03823acdf41c4ee7c8.jpg
Прегледи:1
Размер:104.6 КБ
ID:5802514

        Тук влязоха в употреба радиостанциите за навигация отвън - да ги използваме и ние по предназначение, не само докато сме в парка или караме байкове.

        Вече семейството може да се похвалят, че съм ги водил на БАЛИ през зимата.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07236.a76ef047d8d24c03823acdf41c4ee7c8.jpg
Прегледи:1
Размер:76.8 КБ
ID:5802515

        Пътя започна да навлиза в планината и да става по-стръмен и друслив - на моменти имаше едни забавни места като влакче нагоре-надолу, където внимавахме да не bottom out-нем предното окачване да задерем. Е, жената успя да го направи като се изсили на едно място, но стоковата метална броня нищо й нямаше.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07237.a76ef047d8d24c03823acdf41c4ee7c8.jpg
Прегледи:1
Размер:91.8 КБ
ID:5802516

        Стигнахме и язовира - Кумански дол. Подминахме го, че ни се видеше малка разходката, пък и терена ставаше от "интересните". По едно време започна да се спуска силна мъгла и да пада сняг на по-едри парцали - замислихме се дали да не обърнем, че гледахме трактора в селото е далеч (ни лебедка имаме - в кошницата за покупките е, ни читави гуми, които даже и съпругата одобри). В крайна сметка стигнахме до края на пътя и обърнахме на една полянка. На връщане спряхме до язовирната стена - аз се поразходих, докато другите хапнат пицата (аз ядох в движение, че да снимам и да не зъзна от вятъра).

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07241.a76ef047d8d24c03823acdf41c4ee7c8.jpg
Прегледи:1
Размер:130.4 КБ
ID:5802517Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07248.a76ef047d8d24c03823acdf41c4ee7c8.jpg
Прегледи:1
Размер:235.7 КБ
ID:5802518Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07252.a76ef047d8d24c03823acdf41c4ee7c8.jpg
Прегледи:1
Размер:86.2 КБ
ID:5802519
        Тел / Viber: +359 889 396 793

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Малко се забави с видеото, но ето кратки откъси. Оказа се, че на най-интересните места нямаме хубави кадри

          https://youtu.be/sUYA_F3yuZE
          Тел / Viber: +359 889 396 793

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Колеги някой може ли да препоръча хубав софт маршрут около София? Искам да водя жената на гледка и е желателно да няма извращения
            Благодаря

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Качи я до Мургаш. По софт няма. До хижата сигурно и сняг няма.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от vencibull Преглед на мнение
                Колеги някой може ли да препоръча хубав софт маршрут около София? Искам да водя жената на гледка и е желателно да няма извращения
                Благодаря
                Я кажи с какво ще се качваш?

                Иначе и аз, срам не срам, мисля да отида тия дни на Мургаш.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  До Мургаш е минавал трактор, може със секво
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Кога последно е минавал трактор?

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      С грейт уол хувър съм. Мургаш звучи супер, в Неделя ще идем. Благодаря за съвета

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Не знам точна дата, но преди месец беше прясно равно като тепсия с по малко дупки от бойкострадите
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Някой излиза ли на разходки? Има ли организация?
                          Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                          Стефан, 0888851800

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Аз само се каня.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Гледам, че във фейса няколко групи карат всяка седмица...
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Гледам, че във фейса няколко групи карат всяка седмица...
                                Ми то у форумЪТ не останаа карачи, основно сме плямпала
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X