Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    ...един "врло екстремАн по моЙ рацбирания"
    С тебе може и да си паснем по разбиранията за хард и софт.

    Иначе аз всеки петък се глася за разходка в събота, после се отваря някаква работа и съботата остава за къщно-семейни дела а в неделя трабахо. И на Ужаската тая година не съм лепил винетка.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      И на Ужаската тая година не съм лепил винетка.
      Мало Бучино и Суходол са в район "Овча купел" на Столична община - винетка не требе.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Аз като влизам в гората гледам да имам. Че не се знае откъде ще изляза. Страшно ме бива да намирам пътища дето ги няма на картата. И да не намирам тия дето са нарисувани.

        Ама тая година разходките са ми две спасителни акции - едната с УАЗ, другата със Савием че си трябваше маса.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Екстра си прекарвате в Столицата, ако има другата седмица нещо по лека разходка може да дойдем от Благоевград. Таман ще съм събрал Кияка до тогава.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            А защо все ги "насрочвате" за неделя тия разходки?
            Туй някакъв стар форумен традициЙ !

            На мен също ми е по-сгодно събота, когато изобщо ми е възможно !

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Някой има ли трак за лесен/среден офроуд с мотори от Бистрица Към Плана? Или някой ако планира каране в неделя да се разберем нещо.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Там за мотори всичкото е лесно.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Предполагам, ама не знам пътеките, пък на моя Гармин имам само безплатната карта топо карта и се чудя дали да не се пусна да си купя OFRM-а..

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Ми, пусни се....

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Говорих с момчетата от karta.bg и се оказа, че на моя стар GPS не може да се вземе lifetime картата и май ще взимам някой по-нов :/

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        OFRM-то си е екстра, но използвам за някои местности BG Mountains - на места е по-пълна (специално около Бургас и някои по-затънтени места около Банкя до София). Може ли да споделиш с какъв GPS си, понеже и аз може да съм в тази дилема, че съм с по-старо издание на OFRM-a - да ъпдейтвам ли се чудя?
                        Тел / Viber: +359 889 396 793

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          BG Mountains е перфектна карта и върши чудесна работа, като мисля, че може да се подкарва и с някаква навигация, но не съм опитвал защото напоследък не ми е нужна.

                          ... а относно другата карта, не мисля, че липсата на отношение към клиента трябва да се стимулира.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            BG Mountains е перфектна карта и върши чудесна работа, като мисля, че може да се подкарва и с някаква навигация,

                            ...
                            Върви на Гармин StreetPilot, но е много голяма като обем и трябва яка машина ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Върви на Гармин StreetPilot, но е много голяма като обем и трябва яка машина ...
                              Е, нали сме във времето на якити тилифони, а може и някое таблетче да се ползва специално за тая работа.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Върви и на орукс мапс
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X