Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
    За мъгла.


    Ще помоля,желаещите за гонка да потвърдят,както го направи колегата с пандата,за да отида предварително да набия колчета по трасето.Да стане като истинско.
    Тази седмица трябва да отида с този Еспас до Украйна, но следващата вече може да се чупи.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Базика ми идваше от друга тема за АТ/МТ
      Ма както и да е - важното е да стане закачка, че да видим кой ще се появи. Може просто кат' Титаник да се пльоснеш - важното е да се съберем и одумаме
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
        Базика ми идваше от друга тема за АТ/МТ
        Ама не ти разбраха закачката..... или не са видели темата или....

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Да доведа и Марто, за съдия относно гумите

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Ама не ти разбраха закачката..... или не са видели темата или....
            Аз закачката не съм я разбрал явно.
            Хубаво е обаче да помислите и за няква разходка след туй да спретнем, че времето не е много за седянки........
            Поздрави!
            VITARA, SAMURAI
            FIAT PANDA 4x4 CABRIO
            RENAULT ESPACE QUADRA
            ...и едно сивикче за града...

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
              Да доведа и Марто, за съдия относно гумите
              Ще се радвам и теб да видя
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                За мъгла.


                Ще помоля,желаещите за гонка да потвърдят,както го направи колегата с пандата,за да отида предварително да набия колчета по трасето.Да стане като истинско.
                Няма да е мъгла с сигорнос от утре съм поръчал да вали дъжд Илика от 23 години станаха вече не пия от квадратни шишета ама виж една квадратна бира може като се видим . С пожелания към всички учасници на мероприятието безаварйно каране .
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                  Аз закачката не съм я разбрал явно.
                  Хубаво е обаче да помислите и за няква разходка след туй да спретнем, че времето не е много за седянки........
                  Поздрави!
                  To и преди това си е разходка, а след това може до Лозен да се разхождаме(25км). От там по една "афто миффка"" в Герман и те така...варианти за разходка има много от и до там

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Утре (т.е. днес - сряда) ще се поразмърдаме из околията (люлин, плана, може и лозен) с един легендарен неубиваем трупър по сигурно 'не чак толкова леки' стръмнини .. след 13:00 ще сме в движение, ако някой има възможност да се поразтъпче с нас следя темата или да звънне на нула осем седем седем 55 27 50 )) ще преслушвам и 7и канал, следобед ще има и включване от американци за попълване на колектива)

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                      Базика ми идваше от друга тема за АТ/МТ
                      Ма както и да е - важното е да стане закачка, че да видим кой ще се появи. Може просто кат' Титаник да се пльоснеш - важното е да се съберем и одумаме
                      Е човека ни показА ! Ако си с V8, V10 или V16, можеш да караш с квото си искаш, щото мотора ги развърта. ... а, и лопата !
                      На тебе, при ремонта, сложиха ли ти още 2-3 цилиндъра, или ше се мъчиш с кални гуми ?
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Е човека ни показА ! Ако си с V8, V10 или V16, можеш да караш с квото си искаш, щото мотора ги развърта. ... а, и лопата !
                        На тебе, при ремонта, сложиха ли ти още 2-3 цилиндъра, или ше се мъчиш с кални гуми ?
                        A, не - аз с баткоФците няма какво да меря... Мен 4 цилиндъра си ми стигат
                        Ти няма ли да дойдеш да разгледаме и твоето творение
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                          За мъгла.


                          Ще помоля,желаещите за гонка да потвърдят,както го направи колегата с пандата,за да отида предварително да набия колчета по трасето.Да стане като истинско.
                          Не се туткай, ами отивай с колците и очертавай трасето. Ако можеш да стигнеш до там след този дъждец де...
                          Знаеш, че желаещи и сиирджии ще има много.
                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                            Знаеш, че желаещи и сиирджии ще има много.
                            Нещо си траят,пък ще видим.Да не се съберат само сеирджии.

                            п.п.Имам един приятел с едно паджеро,кат закъсам ще ме извади.
                            Последно редактирано от gimax; 20-11-14, 07:05.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                              A, не - аз с баткоФците няма какво да меря... Мен 4 цилиндъра си ми стигат
                              Ти няма ли да дойдеш да разгледаме и твоето творение
                              Аз имам само шофьорска книжка! За твоето си трябва капитанско право, водолазен курс и ръкавици за велосипед. Аз предпочитам само да се возим...

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                Аз имам само шофьорска книжка! За твоето си трябва капитанско право, водолазен курс и ръкавици за велосипед. Аз предпочитам само да се возим...
                                Не мога да преценя от поста ти дали си в кондиция - ела вдруги ден да се убедя
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X