Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
    В Лозенската,подробности-ако изобщо се състои мероприятието.
    Ако се състои и аз ще съм от зрителите. Голямо шоу ще е!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Ще се състои!!! Започвам с организацията: 1) Събота или неделя?...НЕДЕЛЯ! 2)Среща на площада в Пасарел- 10:30ч! ( да мое дремнем ) От Пасарел ливадата завършваща с въпросното блатце е на около 8км . До ливада със сигурност могат да стигнат Панди и други модели мечки.
      П.П. Аз ще взема всички налични сапове...и 2 кг прЪжоле!

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
        Ще се състои!!! Започвам с организацията: 1) Събота или неделя?...НЕДЕЛЯ! 2)Среща на площада в Пасарел- 10:30ч! ( да мое дремнем ) От Пасарел ливадата завършваща с въпросното блатце е на около 8км . До ливада със сигурност могат да стигнат Панди и други модели мечки.
        П.П. Аз ще взема всички налични сапове...и 2 кг прЪжоле!
        Неделя, неделя! Събота ме няма. Малкото хулиганче да доведеш.
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • От: Разходки около София

          С голям интерес ще следя темата. Ако не стане гонка поне разходка да направим.
          Това е от неделя :https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Да, НЕДЕЛЯ! Ще го взема. Той вече си има опит в лозенската Дори е видял Боабап (според неговите думи) там

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от dimoyanushev Преглед на мнение
              С голям интерес ще следя темата. Ако не стане гонка поне разходка да направим.
              Разходка със сигурност а и на ливадата има място бол за чревоугодничество с гледка към заигралите се

              Коментар


              • От: Разходки около София

                още едно клип че от неделя :
                https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Не бих казал че точно в блато ще се представи както трябва, ма щом има толкоз мераклии за купон, там ще сме......
                  Поздрави!
                  VITARA, SAMURAI
                  FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                  RENAULT ESPACE QUADRA
                  ...и едно сивикче за града...

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Бре, таз Лозенска - се изненади крие, бре...
                    Нещо за гуменетките - АТ или МТ?
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                      Бре, таз Лозенска - се изненади крие, бре...
                      Нещо за гуменетките - АТ или МТ?
                      За мъгла.


                      Ще помоля,желаещите за гонка да потвърдят,както го направи колегата с пандата,за да отида предварително да набия колчета по трасето.Да стане като истинско.
                      Последно редактирано от gimax; 18-11-14, 09:10.

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                        Не бих казал че точно в блато ще се представи както трябва, ма щом има толкоз мераклии за купон, там ще сме......
                        Поздрави!
                        Не, Пандата не е за блатото. Но дъъъългата ливада е достатъчно предизвикателтво Горе беше написано, че предизвикателството е да се кара бавно.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                          Разбахме се.Само искам да уточня за мераклийте с панди,ниви,eспейси, гоуфове/Соткооо/ и тем подобни,че тяхната гонка няма да има нищо общо с въпросното блатце/то е девствено още/.Тяхната гонка ще бъде по абсолютно равна ливада,но не за най-кратко време,а за най-бавно време.Но без никаква помощ-от никой.Само шофьор и навигатор.Ще имат един/1/час за преминаване.На финала-ръбеста бутилка от мен.Предложение:За сеирджиите такса "сеир"-по левче/1/ на превозно средство.Сумата ще се раздели между втория и третия-за да не са капо.Блатцето е само за напреднали,ама доста.

                          п.п.Само да не е събота,щот щерката има ден-ден.
                          Ето регламента за ливадата

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Те това не е за изпускане май. Ще направя всичко възможно за да дойда, въпреки че малко ще ми е тегаво.
                            тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                              Разбахме се.Само искам да уточня за мераклийте с панди,ниви,eспейси, гоуфове/Соткооо/ и тем подобни,че тяхната гонка няма да има нищо общо с въпросното блатце/то е девствено още/.Тяхната гонка ще бъде по абсолютно равна ливада,но не за най-кратко време,а за най-бавно време.Но без никаква помощ-от никой.Само шофьор и навигатор.Ще имат един/1/час за преминаване.На финала-ръбеста бутилка от мен.Предложение:За сеирджиите такса "сеир"-по левче/1/ на превозно средство.Сумата ще се раздели между втория и третия-за да не са капо.Блатцето е само за напреднали,ама доста.

                              п.п.Само да не е събота,щот щерката има ден-ден.
                              Илийка,...стане ли дума за пари, нещата излизат от контрол. Един пич така се изхвърли преди време, че ще даде по 100 лв на кола, която излезе до Яребковица...зиме в снега.....и така се покри след това... Даже май чак в Холандия избягал..да учи.

                              п.п. А ние на шега, на майтап 7 броя джипки се появихме в селото...
                              Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                              Стефан, 0888851800

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                Бре, таз Лозенска - се изненади крие, бре...
                                Нещо за гуменетките - АТ или МТ?
                                Ми .... то тя горкичката само зимни си има.
                                И с тях си кара....
                                Пак казвам - отдавна ми е минало времето да си меря кардана с който и да било.
                                Но за купона ...
                                Пандичката ми си ме кефи и поради липсващия самурай - това ми е колата за разходки....
                                Нито се заяждам, нито в някакви ангажименти ще се вкарвам.....
                                А тука гледам и за някви еспейси дума се отваря, ...... мисля да не прекаляваме.
                                Никиииии ..... ще се явиш ли да видиш какво си направил, а?
                                Поздрави!
                                VITARA, SAMURAI
                                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                                RENAULT ESPACE QUADRA
                                ...и едно сивикче за града...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X