Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво най-много ви дразни в Паджерото?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво най-много ви дразни в Паджерото?

    Тъй де, нама само да ги хвалим я!

    За мен класацията е:

    1. Тракащите пластмаси в купето
    2. Лошата видимост настрани (важи предимно за къса база)
    3. Лошата видимост назад (задните седалки и резервната гума закриват прекалено голям процент от полезната площ на стъклото)
    4. Подглавниците - как ли не го кривих моя и все ми е неудобен.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

  • #2
    Re: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

    Лично мене много ме дразни че трябва да се "протягам" за да стигна до мястото на запалката (аз не пуша по принцип, но ми се налага да ползвам аутлета) и копчето на блокажа (не че го позвам често де). Също така, че няма AUTO за вдигане на прозореца на шоф. врата, а има само за сваляне.
    M57D30T1
    W450

    Коментар


    • #3
      От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

      Дразнят ме пластмасите на броните....кога ли ще хвана флекса?!

      Коментар


      • #4
        От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

        Малкото коне на 4D56. Искам още толкова! Поне...

        Коментар


        • #5
          От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

          Глупаво разположеното копче за задната чистачка. Всичко друго много си ми харесва.
          08седемшест5едно513четири

          Коментар


          • #6
            От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
            Малкото коне на 4D56. Искам още толкова! Поне...
            И късите скорости..........на магистралата по инерция търся шеста а съм едва на 100-110!

            Коментар


            • #7
              От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

              "Лошата видимост назад (задните седалки и резервната гума закриват прекалено голям процент от полезната площ на стъклото)" - абсолютно!!

              Коментар


              • #8
                От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                Скърцането на седалките приличащо на това в икарус.... 2 паджера смених и все същото Все едно съм в стар рейс... Адски малоумното разположение на пепелника в конзолата на моделите с автоматична скоростна кутия. На паджерото което имах с ръчни скорости пак беше неудобно, но на автоматика тотално не може да се ползва свободно от шофьора! Мойте наблюдения са за паджеро 2 къса база.
                GSM: 0898 554713
                Уебсайт: BULEXTREME.com

                Коментар


                • #9
                  От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                  Пепелника хора. Никакъв шанс да го използваш безопасно. Мисля да импровизирам нещо в тази посока.
                  Ааа и шума. Имаше колега, който го обезшуми. Някой ден ще си поиграя с тези неща.
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                    Аз като карам по паветата и вътре става анархия, за пепелника ме боли, аз не пуша и не давам да се пуши(купих го без пепелници отзад и тайно се радвам, че ги няма), гумата наистина пречи по някой път, но седалките - не.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                      Първоначално публикуван от killyou Преглед на мнение
                      Аз като карам по паветата и вътре става анархия...
                      Ами погрижи се малко за окачването Преди 10 минути задминах един "Монтерей" по "Цар Борис 3" - караше с 30 и почти не докосваше настилката. На човечеца вътре физиономията му така се тресеше от вибрациите - все едно е от желе. Та според мен това не е болка на модела а на състоянието.
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                        Дразни ме разположението на пепелника (като на Нива), местоположението на копчето за задната чистачка, както и това, че за да сменя свещите на дясната глава (6G72) трябва да разглобя половината кола. Също така ме дразнеше една мишка, която се беше завряла при мотора и го ядеше, но тя избяга. Друго нещо, което ме дразни е наличието на АБС, който в скоро време ще бъде направен изключваем.
                        Поне моето не тропа и не хлопа, пък и пластмасите не дрънчат.
                        За в гората определено предпочитам Трипера, пред Мастурбишито.
                        Последно редактирано от Scrapheap; 11-11-10, 12:34.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Дразни ме разположението на пепелника (като на Нива), местоположението на копчето за задната чистачка, както и това, че за да сменя свещите на дясната глава (6G72) трябва да разглобя половината кола. Също така ме дразнеше една мишка, която се беше завряла при мотора и го ядеш, но тя избяга. Друго нещо, което ме дразни е наличието на АБС, който в скоро време ще бъде направен изключваем.
                          ...нЕма угодия братче- аз моето камионче 7 месеца го търсих да е без АБС и като най- накрая го намерих и купих, се запитах дали не съм се пре*бал...Колкото до дясната глава- сваляш само една скоба на въздуховода и един куплунг и свещите са ти на тепсия. Ако говориш за другата дясна глава- там само последната свещ е по- голям се*с, но това е нищо на фона фона свещите на едно субару пред блока...
                          08седемшест5едно513четири

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                            Абе името ме дразни, на български е някак по звучно , пахеро не звучи така...
                            LZ1AIV

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво най-много ви дразни в Паджерото?

                              Самото Пажеро.
                              Отговорът е тъждествен на въпроса "какво дрънчи в УАЗа?"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X