Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BF Goodrich All-Terrain от къде ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    Анджак де. Аз компромиси не обичам но нямам избор. Качвам се на колата бия 200 км. асфалт, после се забивам по черен път някъде в гората, след това 3-4 км. кал камъни клони и трева, след 2 дена минавам 300+ км, асфалт павета дупки и т.н и после съм 12-15 дена на море свързано с асфалт пясък и тук там суха пръст. Как да стане номера с многото гуми?
    Същата работа е и зимата, 5 дена съм на работа по асфалт, зад офиса паркирам в кал ( неутъпкан сняг ) и след работа или уикенда съм на ски. За мен тия гуми нямат алтернатива ( за АТ-тата като цяло )
    Напълно съм съгласен! Само, това за посоката, дето го казваш по-горе, не го разбрах. Надписите са им от едната
    страна. Да разбирам ли, че има леви и десни? Ей сега се дзверих долу, и не видях нищо, което да указва посока.

    Коментар


    • #32
      От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      Анджак де. Аз компромиси не обичам но нямам избор. Качвам се на колата бия 200 км. асфалт, после се забивам по черен път някъде в гората, след това 3-4 км. кал камъни клони и трева, след 2 дена минавам 300+ км, асфалт павета дупки и т.н и после съм 12-15 дена на море свързано с асфалт пясък и тук там суха пръст. Как да стане номера с многото гуми?
      Същата работа е и зимата, 5 дена съм на работа по асфалт, зад офиса паркирам в кал ( неутъпкан сняг ) и след работа или уикенда съм на ски. За мен тия гуми нямат алтернатива ( за АТ-тата като цяло )
      Еми, точно за това, при все че имам няколко профилирани машини, едната пак е с БФГ АТ, а не с нещо по-специализирано Щото с другите или не можеш да стигнеш нормално на далеч или стигаш, ама там си седиш само на асфалта... Ако имах само една, щеше да е с БФГ АТ.
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • #33
        От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Напълно съм съгласен! Само, това за посоката, дето го казваш по-горе, не го разбрах. Надписите са им от едната
        страна. Да разбирам ли, че има леви и десни? Ей сега се дзверих долу, и не видях нищо, което да указва посока.
        Имат една стрелка, която показва посоката на движение. Стария модел не беше стрелка а пишеше "Mount this side out" но 3 пъти в 2 големи сервиза (вносителя ) ме убеждаваха, че нямало значение как ще ги сложиш, даже единия път ми бяха монтирали 2 правилно и 2 не, и не искаха да ги обърнат за тяхна сметка щото съм говорил глупости.
        no signature no problems

        Коментар


        • #34
          От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
          Имат една стрелка, която показва посоката на движение. Стария модел не беше стрелка а пишеше "Mount this side out" но 3 пъти в 2 големи сервиза (вносителя ) ме убеждаваха, че нямало значение как ще ги сложиш, даже единия път ми бяха монтирали 2 правилно и 2 не, и не искаха да ги обърнат за тяхна сметка щото съм говорил глупости.
          При мен няма нито едното, нито другото. Не вярвам да са наопаки, защото надписите са отвън.

          Коментар


          • #35
            От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

            Хора, вие се отплеснахте да обсъждате качествата и недостатъците на гумите, а темата е от къде да се купят /и съответно най-евтино/
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар


            • #36
              От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

              Стига да се разбере какво се търси.
              Има ги и в Боряна и в Диана и в Аутогруп.

              Коментар


              • #37
                От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Стига да се разбере какво се търси.
                Има ги и в Боряна и в Диана и в Аутогруп.
                Ами търси се летен балтон.....дали имат или нямат снежинка гумите са едни и същи и вършат една и съща работа....Добри са на сняг.

                Коментар


                • #38
                  От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

                  В гуми център Европа- 247 лева/брой за 31-ци. Ама като гледам пича беше склонен на 10-процентни отстъпки при закупуването на комплект.
                  2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                  Toyota Land Cruiser KDJ 125

                  Коментар


                  • #39
                    От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

                    Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
                    Това че не стават за дъжд от опит ли го знаеш или го прочете някъде?
                    Прочетох го навсякъде, където търсих инфо за гумите...
                    RR P38
                    LZ3XA

                    Коментар


                    • #40
                      От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

                      Първоначално публикуван от Miaran Преглед на мнение
                      Прочетох го навсякъде, където търсих инфо за гумите...
                      За бегачки наистина не стават.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #41
                        От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

                        Първоначално публикуван от Miaran Преглед на мнение
                        Прочетох го навсякъде, където търсих инфо за гумите...
                        Зависи с колко искаш да караш и на какво ги слагаш. За голям и тежък джип по нормални шосета, ако спазваш ограниченията няма проблеми и на мокро, най-много леко по-ниска скорост по завоите. За магистралата се налага да се ограничиш до около 100 км/ч.
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • #42
                          Re: От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

                          Моите, 31Х10.5 15, ги купих от Диана за ~220лв. бройката и дот-а им беше от преди няколко седмици.
                          M57D30T1
                          W450

                          Коментар


                          • #43
                            От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

                            На въпроса откъде да се купят, може да провериш в:
                            BF Goodrich-Диана,Медина Мед,Point S,Еурокатена и др.
                            General-Диана, Медина Мед и Еурокатена.
                            Ако търсиш гума АТ виж и модела на Bridgestone D694.
                            Фанатик и аз неразбрах коя гума е с посока BF Goodrich AT или General Grabber AT2.
                            Последно редактирано от qvatro; 04-11-10, 20:32.

                            Коментар


                            • #44
                              От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

                              Първоначално публикуван от qvatro Преглед на мнение
                              Фанатик и аз неразбрах коя гума е с посока BF Goodrich AT или General Grabber AT2.
                              BF-a със сигурност. Според мен всяка би трябвало да е. Освен ако е за кал. Макар, че и тракторните имат посока
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • #45
                                От: BF Goodrich All-Terrain от къде ?

                                При тракторите, задните гуми в повечето случай са с посока.Но при General AT2 и BFG AT не е така.Тези модели са със симетрична шарка на протектора и както и да се монтират на джантите винаги е правилно.Единственото, което се следи при монтажа е дали човек иска белия надпис да се вижда или не.(То и затова има бял надпис само от едната страна).

                                http://www.tirerack.com/tires/tires....l=Grabber+AT+2


                                http://www.bfgoodrich.co.uk/bfgoodri...204175994.html

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X