Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За всички с Yamaha DT 125

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: За всички с Yamaha DT 125

    Здрасти колеги, възможно ли е резервоар от Yamha YZ 125 да се сложи на много стара Yamaha DT 125 ?

    Коментар


    • #92
      От: За всички с Yamaha DT 125

      Няма невъзможни неща!

      Коментар


      • #93
        От: За всички с Yamaha DT 125

        Здравейте, нещо се прецака съединителя на Ямахата ми и като запали чегърта и като натисна съединителя чегърта още повече а и от както стана така с съединителя пуши много.
        Някакви идеи от какво е имате ли?

        Коментар


        • #94
          От: За всички с Yamaha DT 125

          Има ли масло в двигателя

          Коментар


          • #95
            От: За всички с Yamaha DT 125

            Има.

            Коментар


            • #96
              От: За всички с Yamaha DT 125

              А оригиналния съединител за Ямаха от 87 с колко пружини е с 5 или с 4

              Коментар


              • #97
                От: За всички с Yamaha DT 125

                125 са с 4 пружини, 200 са с 5 пружини

                Коментар


                • #98
                  От: За всички с Yamaha DT 125

                  Здравейте,пре**а ми се карбуратора и сега искам да взема мо голям 32/34мм,но немога да си намеря никъде.Моля помагайте.
                  Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • #99
                    От: За всички с Yamaha DT 125

                    Здравейте колеги, знаете ли от къде мога да си взема оригинално японско бутало за ямаха дт 125 лс. Вече питах в магазина на ямаха и казаха че нямат.

                    Коментар


                    • Запитване за подредбата на феродови дискове на съединителя на Yamaha DT125R

                      Добър ден! Имам един малък проблем,разглобих кутията на мотора ,за да сменя семеринг на вала и бях оставила касетата на съединителя на една маса и един приятел я бутна и всичко се изсипа на земята ,а ми казаха,че си има специален начин на подредба на дисковете ,търсих по форуми и клипове ,но никъде на намерих как се подреждат. Ще бъда много благодарна,ако някой ми обясни,ако са нужни снимки ми кажете и ще кача. Мерси предварително!

                      Коментар


                      • От: За всички с Yamaha DT 125

                        Добър вечер! Имам един малък проблем,разглобих кутията на мотора ,за да сменя семеринг на вала и бях оставила касетата на съединителя на една маса и един приятел я бутна и всичко се изсипа на земята и се разбърка ,а ми казаха,че си има специален начин на подредба на дисковете на съединителя,търсих по форуми и клипове ,но никъде на намерих как се подреждат. Ще бъда много благодарна,ако някой ми обясни,ако са нужни снимки ми кажете и ще кача. Мерси предварително!

                        Коментар


                        • От: Запитване за подредбата на феродови дискове на съединителя на Yamaha DT125R

                          Най-добре да качиш снимки, за да стане ясно на всички за какво става въпрос, но сигурно първо във външната касета слагаш феродов, след това стоманен във вътрешната, после феродов във външната, после пак стоманен...
                          Най-добре обаче вземи един шублер и премери дебелината на всички дискове, при мен имаше 2 стоманени, които бяха по дебели - тях сложих за пръв и последен по ред, отделно стоманените имаха посока. ето ти направо линк към темата
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...ight=husqvarna

                          И провери дали няма криви дискове и дали касетата не е вкопана.
                          Успех

                          Коментар


                          • От: Запитване за подредбата на феродови дискове на съединителя на Yamaha DT125R

                            Първоначално публикуван от pecoo Преглед на мнение
                            Най-добре да качиш снимки, за да стане ясно на всички за какво става въпрос, но сигурно първо във външната касета слагаш феродов, след това стоманен във вътрешната, после феродов във външната, после пак стоманен...
                            Най-добре обаче вземи един шублер и премери дебелината на всички дискове, при мен имаше 2 стоманени, които бяха по дебели - тях сложих за пръв и последен по ред, отделно стоманените имаха посока. ето ти направо линк към темата
                            http://www.offroad-bulgaria.com/show...ight=husqvarna

                            И провери дали няма криви дискове и дали касетата не е вкопана.
                            Успех
                            Kакто колегата по горе е писал започва се с феродов и след това се редуват с стоманен ,докато свьршат като последния пак трябва да е феродов!

                            Коментар


                            • От: За всички с Yamaha DT 125

                              Някой може ли да ми каже колко харчи Yamaha Dt 125 R 2005г. , навсякъде пише 6.5-7/100 км. и ми се струва малко много. Благодаря предварително.

                              Коментар


                              • От: За всички с Yamaha DT 125

                                Здравейте колеги имам yamaha dt от близо 1 година,но беше без манивела имаше тапа на капака.Аз си намерих оста с всичко нужно да си я сложа допълнително,но когато сглобих всичко и сложих капака (за проба) и натиснах манивелата не зацепи,а си слезе до долу и се върна когато отворих капака видях,че когато завъртя оста зъбното колело не мърда за да зацепи освен ако не му помогна леко с отвертката след това като пусна манивелата се връща,но когато опитам отново да я натисна пак не мърда имате ли идея от какво може да е баща ми каза,че е възможно да трябва да се сипи масло в двигателя и от него да започне да увлича зъбчатката и да зацепва вие какво ще кажете?Благодаря предварително!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X