Обява

Свий
Няма добавени обяви.

...да обсъдим и веригите ... след гумите :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

    Тук всичките са ДИД ... щеше ми се да е RK някак си...

    Коментар


    • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

      имаме.
      0888/451875,0879/451875,0898/494201 Николай Янчев

      Коментар


      • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

        Първоначално публикуван от magitolo Преглед на мнение
        Тук всичките са ДИД ... щеше ми се да е RK някак си...
        Е не всички, има и такива с RK
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

          Някои може ли да каже на 250 2т ще станели DID X рингова и дали няма да му е тешка или по добре да си сложа златен DID О рингов

          Коментар


          • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

            Дойде време за смяна на верига и пиньони на мотора. Пиньоните ще са от Карловските както до сега, а за верига съм се спрял на CZ o-ring-ова обаче гледам, че имат 2 модела обикновена ORM o-ring и RDO o-ring която се води за кален терен с отвори за отвеждане на калта- " Верига CZ 520RDO O-ring, олекотена, за кален терен, с отвори на вътрешните пластини за отвеждане на калта, 114 звена. Препоръчва се за мотоциклети турист от 125 куб. см. до 750 куб. см. ендуро от 125 куб. см. до 600 куб. см. и пистови от 125 куб. см. до 250 куб. см. Издържа натоварване на опън до 33.800 kN. ". Някой има ли впечатления от двата модела и кой е по-добрия, за сега съм решил да е тази за калта. До сега карах с една CZ обикновена кросова, която взех от един приятел изгодно и съм що-годе доволен като за кросова издържа доста и за това съм се спрял на марката, а и са на по-приемливи цени. Преди нея карах с DID o-ring-ва с която взех мотора и бях много доволен, но за съжаление не мога да отделя толкова пари и за това съм се спрял на CZ.

            Коментар


            • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

              мотор: Kawasaki KLR 600
              верига: CZ 520 ORM
              пиньони: Chiaravalli (CHT) 15/43
              мазане: двигателно масло когато се сетя (рядко се сещам)
              пробег:13000 km (асфалт)
              състояние: идеално
              Последно редактирано от galinvayov; 29-03-16, 16:57.
              A Lone Rider

              Коментар


              • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                Мерси за бързия и адекватен отговор колега. Попринцип RDO ги дават като подобрен вариант на ORM за кални терени, а на мен 60% от карането ми е в кал и вода, останалите 40% са лятото като тогава пък е як прахоляк и като мина през някоя река си става пак на кал . Мисълта ми е да не би като RDO-то е олекотена и там с тези отвори да се изнозва и разтегля по-бързо примерно. За мазане и подържане винаги след каране се мие мотора и веригата и след това се смазва с масло.
                Ето две снимки на които се виждат въпросните отвори Натиснете снимката за да я уголемите

Име:slot-2.jpg
Прегледи:1
Размер:73.6 КБ
ID:5708278
                Последно редактирано от krkenzi; 29-03-16, 19:24.

                Коментар


                • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                  Първоначално публикуван от krkenzi Преглед на мнение
                  Мерси за бързия и адекватен отговор колега. Попринцип RDO ги дават като подобрен вариант на ORM за кални терени, а на мен 60% от карането ми е в кал и вода, останалите 40% са лятото като тогава пък е як прахоляк и като мина през някоя река си става пак на кал . Мисълта ми е да не би като RDO-то е олекотена и там с тези отвори да се изнозва и разтегля по-бързо примерно. За мазане и подържане винаги след каране се мие мотора и веригата и след това се смазва с масло.
                  Ето две снимки на които се виждат въпросните отвори [ATTACH=CONFIG]859582[/ATTACH]
                  Във момента съм точно с такава,преди съм карал и с другия модел на CZ доволен съм и от двете.С тази олекотената със която съм в момента карам около 170м/ч и има още живот и то доста.Важна е и потдръжката на веригата не само марката и модела.Забравих да кажа,че мотора на който я карам е 250 4т крос.
                  Последно редактирано от Наско Петков; 29-03-16, 21:29. Причина: допълване
                  0888 074 049

                  Коментар


                  • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                    Мхм, ясно значи днес ще поръчам направо една такава олекотена, пък ще видим какво ще излезе. Иначе за поддръжка както казах винаги се мие и смазва след каране. Иначе мотора на който ще се кара е ТТ 350.

                    Коментар


                    • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                      Аз като цяло съм доволен от ЧЗ, съотношение цена/качество са супер. Имат обаче един проблем, че като се поамортизират, и ролките започнат да лопат идва един момент в който се късат ненадейно. Най-често поддава нита.
                      Иначе веригата изглежда все още в добро състояние, дори не е разпъната много и стои на зъбака прилично. Така че трябва да се сменя по навреме, за да няма такива случки. Тази ситуация е от няколко различни вериги, все CZ.
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                        Ами, както казах до сега бях с обикновена кросова и в последно време започна доста интензивно разтегляне и я опъвах след всяко каране, но все пак я карам от есента. Обаче сега в събота и неделя след тези 2 карания вече нищо не ставаше от нея, излиза чак над зъбите почти, но за мой късмет не успя да се скъса.

                        Коментар


                        • От: ...да обсъдим и веригите ... след гумите

                          https://veloed.ru/bg/the-optimum-gea...atio-of-teeth/
                          MG RACING

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X