Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep WK 2007 3,7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep WK 2007 3,7

    Здравейте,
    от дълго следя форума . Беше ми безценен за да стегна един Б469 UAZ ,имах до скоро фронтерка 2,2 DTI ама вече съм решил да се джипосам та съм се спрял на един 3,7 Гранд 07г ама намирам малко инфо точно за него бихте ли ми помогнали какво да гледам по него след 3 дни . Между другото има хомологизиран газов инж. не знам точно какъв обаче / искат му 14 500 евр. Благодаря. Ще го ползвам малко градско и най- вече за по 2000 км по магистрала на месец и половина а за лов и тръпка си имам уазик


    Модератор:
    Моля, уважавайте четящите! В Българската азбука има буква Ч(ч) ... използвайте я, както и препинателните знаци!
    Следващото Ви мнение, ако е като това .... ще бъде изтрито.
    Последно редактирано от CarTest™; 21-10-10, 15:59.

  • #2
    От: Jeep WK 2007 3,7

    Какво ще да рече "хомологизиран газов инжекцион" ? Едва ли е одобрен от "Крайслер" ! Не съм чувал, нито чел някой в US да кара на газ. Вероятно италианска шашма... дано поне да е слагана там. Не може да им се отрече, на италианите, че са напред с материала по въпросите на газификацията. Имам същия двигател на мойто и съм много доволен. Газ - никога няма да му сложа. На "Гранда" електронното ограничение на скоростта е по-високо и ще можеш да му се кефиш и на магистрала повече.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X