Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

    Първоначално публикуван от Цанко Преглед на мнение
    Кой не знае Петър Близнака (и брат му Иво), кой не е чувал за него......
    Аз дори предлагам, ако се съберат повече пари от нужното, и ако автомобила има задна седалка, да не разделяме близнаците. Трима е по добре от двама. А и повечето такси са за самия автомобил.
    Обсъждаме варианта ако се съберат повече пари да вземем Румен Петков, още един оператор ще ни е от полза...а и Румен е с 10 годишен опит в снимане на оффроуд състезания в България и по света...

    Коментар


    • #17
      От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Те ще ни стават спонсори, може да уредя да не ни вземат половината и да има смисъл...
      Тази идея ми я даде човек от форума, който ми се обади днес и каза:
      -По-добре да ти пратя 10 sms-a отколкото да ме закараш до банката...
      И още нещо...даже и да ни вземат половината, пак ще ни стигнат...този форум е с над 60 000 участника, половината да пуснат 1 sms и нещата ще станат...
      Утре обаче ще разбера подробности, защото и аз не съм наясно...
      Ее, щом е така - супер! Чакаме номер

      Поздрави!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • #18
        От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

        Подкрепям идеята на Силвърфокс за наложен платеж на стикера, вместо СМС. Също и идеята на Тодор да отиде Румен Петков. Че ако се съберат заедно близнаците, еле пък на състезание с много адреналин, ще стане една......

        А Пейпала е много лесен, Тодоре, само дай и-мейл, с който си се регистрирал там.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #19
          От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

          Вие пак нищо не сте разбрали. Тодор не е вчерашен бе хора, питайте Мариела ако не вярвате на мен.
          Той ще плати за единия близнак, но ще заведе и двамата, никой няма и да разбере как ще имаме 24/7 отразяване на събитието.
          А ако успее и за Румен, Евроспорт ще ни дишат прахта с техните сухи репортажи само за първите трима.

          Тодоре, Коледа наближава а по това време стават чудеса, обличай Мариела като Снежанка и после ми звънни да ти кажа какво ще направим.

          Коментар


          • #20
            От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            Опита показва, че на хора живеещи извьн Бьлгария им е по-лесно с Pay-pall...
            Вече имаме Pay-Pall сметка и тя е
            hristov@dakarbg.com !

            Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
            Подкрепям идеята на Силвърфокс за наложен платеж на стикера, вместо СМС. Също и идеята на Тодор да отиде Румен Петков. Че ако се съберат заедно близнаците, еле пък на състезание с много адреналин, ще стане една....
            От другата седмица ще можем да изпращаме и с наложен платеж стикери на форума !
            Моля, всеки желаещ да ги получи да изпрати адрес и сумата, която желае да внесе, на лично съобщение до мен !

            Коментар


            • #21
              От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

              Вече имаме и първото постъпление в банката от Виктория и Бойко Терзиеви !
              Благодаря за помощта от името на екипа ни !!!

              Коментар


              • #22
                От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение

                От другата седмица ще можем да изпращаме и с наложен платеж стикери на форума !
                Моля, всеки желаещ да ги получи да изпрати адрес и сумата, която желае да внесе, на лично съобщение до мен !
                А който няма нужния ранг да изпраща ЛС?

                Коментар


                • #23
                  От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                  Първоначално публикуван от stefz Преглед на мнение
                  А който няма нужния ранг да изпраща ЛС?
                  Можеш да изпратиш заявката на електронната ми поща -
                  hristov@dakarbg.com ... същото е


                  Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                  Аз се извинявам, че не съм толкова запознат, но все пак може ли да направите едно представяне на журналиста, за чиято акредитация се събират средства.
                  Петър и Ивайло Цанови (познати в нашите среди като Близнаците)
                  се занимават с Оффроуд от 2001-ва година (поне аз от тогава ги познавам)

                  През 2002-ра бяха първите появили се с ATV Honda и започнаха да се състезават в Ендуро Шампионата,
                  Петър с мотор, а Ивайло с ATV.


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:atv.jpg
Прегледи:1
Размер:92.3 КБ
ID:5220888


                  После започнаха и в Оффроуд Шампионата с джипка Jeep Cherokee и освен нашия шампионат участваха на престижни състезания в Гърция ("24 часа на Атина"), Германия (Baja Saxonia") и Македония.
                  Петър е навигатор, а Ивайло пилот в екипажа и тяхното представяне се запомня винаги с атрактивното им каране

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:twins.jpg
Прегледи:1
Размер:120.2 КБ
ID:5220889


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:twins1.jpg
Прегледи:1
Размер:129.7 КБ
ID:5220890


                  По-силната страна обаче и на двамата е тунинга и подготовката на джипове и АТВ-та и тяхно е творението с което се състезава Киров, Jeep Wrangler...уникат !!!


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kirov.jpg
Прегледи:1
Размер:63.4 КБ
ID:5220891 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kirov1.jpg
Прегледи:1
Размер:62.0 КБ
ID:5220892

                  Петър Близнака обаче блесна с уникалните си репортажи и дарбата си на разказвач...
                  Той е посетил почти всички големи международни оффроуд изяви в света..."Baja 1000" в Мексико, "Rainforest Challenge" в Малайзия, изложението SEMA в Америка, като върха на неговите изяви са отразяванията на Дакар...
                  Първото отразяване е на Дакар 2006...в Африка Кликнете върху снимката, за да се насладите на целия репортаж...


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dakar2006.jpg
Прегледи:1
Размер:141.9 КБ
ID:5220895


                  После следва отразяване и на 2007-ма година, отново в Африка...
                  Кликнете върху снимката, за да се насладите на целия репортаж...

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dakar2007.jpg
Прегледи:1
Размер:146.7 КБ
ID:5220896


                  Това е кратката версия на представянето и съм сигурен, че за пореден път ще ни поднесе нова доза адреналин и изживявания ако стигне до Дакар 2011
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 23-10-10, 10:21.

                  Коментар


                  • #24
                    От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                    Аз лично и като представител на списание OFF-road.BG смятам, че на тази кауза трябва да се отдаде нужното внимание. Затова ще помагам с всички сили и средства (вкл. финансови). Първото участие на българи в "Дакар" трябва да се отрази подобаващо и мисля, че Пеко Близнака ще се справи повече от отлично. Спомнете си като го пратихме с общи усилия на Rainforest Challenge, какво брутално отразяване направи. Нека помогнем и сега, заслужава си!

                    PS, който не се сеща за Рейнфорест, нека види тук

                    Коментар


                    • #25
                      От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                      Уважаеми колеги, стикерите вече са готови и от утре започват да се разпращат !
                      Положението до този момент никак не е розово и ситуацията е следната:

                      Постъпления по банка - 150 лева !
                      Постъпления от дарения чрез стикери - 520 лева !
                      Дарени в брой от Иво Върбанов - 1000 лева !
                      Общо: 1670 лева

                      Специално и поименно ще благодаря на дарителите до този момент :

                      Виктория и Бойко Терзиеви
                      Симеон Флоров
                      Николай Гочев - "Crazy Fox" Варна
                      Асен Ангелов
                      Емил Даскалов
                      Слави Минчев
                      Александър Балабански

                      Замислих се, че в този форум активните потребители (ама супер активните и пишещите) сме около 1 000 човека...и изчислявам...че по 10 лева да отделим ще се справим със сумата и вярвам, че ще си заслужава




                      Коментар


                      • #26
                        От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                        Проблема е с методите за събиране, но такава е ситуацията. Аз също ще помогна на Петър Близнака с каквото мога + малко пари! Ако някой му е по-лесно може да оставите пари и в магазина ми на Гурко 45, София.

                        Коментар


                        • #27
                          От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                          Добра идея!Ако във всеки град се намери някой(като Събин)да събира пари(продава стикери....) ще е най добре. Който иска ще мине ще си купи(помогне)кой колкото иска толкова ще си купи(помогне).
                          --------------------------------------------------
                          [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                          Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                          [/FONT]

                          Коментар


                          • #28
                            От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            [/B]Замислих се, че в този форум активните потребители (ама супер активните и пишещите) сме около 1 000 човека...и изчислявам...че по 10 лева да отделим ще се справим със сумата и вярвам, че ще си заслужава
                            Това е горе-долу един обяд или ден без бира, не е страшно, помогнете И по 5 лв. да дадем е 5000 пъти повече от нищо...

                            Коментар


                            • #29
                              От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              :
                              [/B]Замислих се, че в този форум активните потребители (ама супер активните и пишещите) сме около 1 000 човека...и изчислявам...че по 10 лева да отделим ще се справим със сумата и вярвам, че ще си заслужава




                              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                              Това е горе-долу един обяд или ден без бира, не е страшно, помогнете И по 5 лв. да дадем е 5000 пъти повече от нищо...
                              Е в това е проблема, всеки си казва: -Е, те мойте 5, 10, 20 ..лв. няма да оправят положението.
                              Ще го оправят и още как, вярно е че пари на всеки му трябват, но също така е вярно че всеки който го е еня за този спорт, знае колко струва едно BBQ с приятели в гората и всеки който познава тези двама пилоти макар и задочно, знае на какво са способни.
                              Наскоро някъде из форума се пошегувах с Т.Христов че му е резервирано второто място, пожелавам му да стигне до първото, тогава Пепино трябва да се прежали за второ-просто няма вариянт за две първи.За да не изпадам в размисли и страсти(дълги постове никой не чете), ако нямаме медиен представител там, ще бъдем анонс към някой чужд репортаж, и цялото това блъскане на състезателите някакси ще се омаловажи.

                              Ние можем и го доказахме, с последните няколко акции.

                              Поздрови и късмет.
                              Око за око и светът ще ослепее

                              Коментар


                              • #30
                                От: РЕПОРТЕР НА ФОРУМА НА "ДАКАР 2011"

                                Аз помогнах с малко, но от сърце и дано повлека крак и други да го сторят. Много ми се иска да вярвам, че слабата активност не се дължи на една случка от съвсем близкото минало. Хайде дами и господа помогнете ... хубаво ни беше да четем тук, когато Петър беше в Африка нали?
                                Георги Танев (0+)
                                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                                Land Rover Club Bulgaria
                                0887 930 238, 0878 797 768

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X