Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз съм с ПАТРОЛ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: И аз съм с ПАТРОЛ

    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
    И там и тук. Ама там повече, щото тука скъпо идвало...
    Единствените Добинсън, които досега съм виждал на Патрул тук, бяха на моя преди 2 години. Със сигурност има и други, но нямам впечатления да се "повечето". По-често съм срещал TJM, Old Man Emu, TM, като цената на Добинсън едва ли се различава съществено от тях.

    Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
    Ами то затова говорим.....как без пари да постигнем поне задоволителен ефект....
    ...
    Иво Върбанов и Николай Колев постигнаха съвсем задоволителен ефект, като скриха топката на доста направени машини с използване на, съответно Kayaba Gas-A-Just и Монро Адвенчър 4х4 ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #32
      От: И аз съм с ПАТРОЛ

      А след някоя и друга година, като въведат и задължителното сертифициране на всички изменения.. ?
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #33
        От: И аз съм с ПАТРОЛ

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Единствените Добинсън, които досега съм виждал на Патрул тук, бяха на моя преди 2 години. Със сигурност има и други, но нямам впечатления да се "повечето". По-често съм срещал TJM, Old Man Emu, TM, като цената на Добинсън едва ли се различава съществено от тях.
        Аз знам още два - на Станко и на Ник Николов. TJM не съм срещал пък аз. Повечето 61-ци са с ОМЕ, наистина, ама за това си има лесно обяснима причина

        ОМЕ-то се различава от ТМ с около +20% в цена. RAW също. За другите не съм се интересувал.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #34
          От: И аз съм с ПАТРОЛ

          Днес цял ден звъня в завода в с.Крън, ама никой не ми вдига???
          Пак да питам, има ли някой от вас или тук във форума който да може да ми сметне пружините за 3" лифт за Патрол ГР къса база???
          NISSAN PATROL GR

          OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

          Коментар


          • #35
            От: И аз съм с ПАТРОЛ

            Ето ти фабричните размери на пружините и на амовете, можеш сам да си сметнеш лифтаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Front.gif
Прегледи:1
Размер:12.4 КБ
ID:5220886Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Rear.gif
Прегледи:1
Размер:11.2 КБ
ID:5220887
            TLC 100
            TLC 120

            Коментар


            • #36
              От: И аз съм с ПАТРОЛ

              Здравейте, ремонта по Патрола върви бавно но славно, защото времето е кът. Снимки ще има скоро.
              Имам въпрос към знаещите: каква е функцията или по точно какво управлява компютъра на Патрол Y60?
              NISSAN PATROL GR

              OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

              Коментар


              • #37
                От: И аз съм с ПАТРОЛ

                Първоначално публикуван от karo_1 Преглед на мнение
                Здравейте, ремонта по Патрола върви бавно но славно, защото времето е кът. Снимки ще има скоро.
                Имам въпрос към знаещите: каква е функцията или по точно какво управлява компютъра на Патрол Y60?
                Кое???? На кое викаш компютър????
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #38
                  От: И аз съм с ПАТРОЛ

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Кое???? На кое викаш компютър????
                  Ами незнам всъщност дали е компютър или некво управление, ама става въпрос за това дето е под таблото с бушоните в краката на пасажера. В метална кутия е. Какво управлява то?
                  NISSAN PATROL GR

                  OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                  Коментар


                  • #39
                    От: И аз съм с ПАТРОЛ

                    Управлява таблото.
                    Освен ако не говорим за нещо друго, ама силно се съмнявам
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #40
                      От: И аз съм с ПАТРОЛ

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Управлява таблото.
                      Освен ако не говорим за нещо друго, ама силно се съмнявам
                      Не се съмнявай! Блок за управление на подгряването.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #41
                        От: И аз съм с ПАТРОЛ

                        Танк, братче! Да си го караш с кеф!
                        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                        Само DIESEL !!!

                        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                        Коментар


                        • #42
                          От: И аз съм с ПАТРОЛ

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Не се съмнявай! Блок за управление на подгряването.
                          Блокът е един и същ
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #43
                            От: И аз съм с ПАТРОЛ

                            Двигателя е събран, всичко е точно и направо пее. Свети една лампа на таблото, червена е и представлява термометър, върху него има нещо като кръгла колба в която има капка. Намира се където съм показал на снимката. За какво е тя???
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lampa.jpg
Прегледи:1
Размер:17.0 КБ
ID:5225915
                            NISSAN PATROL GR

                            OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                            Коментар


                            • #44
                              От: И аз съм с ПАТРОЛ

                              Пренадува ти турбото.
                              Е поне за това е лампата там. Дали наистина пренадува предполагам знаеш как да провериш?
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #45
                                От: И аз съм с ПАТРОЛ

                                Знам и ще проверя, ама защо има термометър, колба и капка на лампата. Според мен не е свързана с турбото, но с какво?
                                Проверих къде, що имаше мануали и ръководства за Патрол ГР, на всичките тази лампа е празна, като на снимката. Има нещо призрачно тук...
                                NISSAN PATROL GR

                                OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X