Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качествени хранителни продукти

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Качествени хранителни продукти

    Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
    Препоръчвам кашкавал "Борино". Това е истинския кашкавал.За съжаление не се предлага във веригите магазини,а в София можете да го купите само и единствено от едно магазинче в Лозенец срещу здравната каса. Трябва да ви кажа,че ядох от него за пръв път предо около 2г. в Родопите. След това докато го намеря го сънувах цяла година,та чак се обаждах в мандрата,защото никъде го няма. А бе пробвайте и ще ми благодарите. Сиренето в магазина,който ви препоръчвам също е родопско и е уникално,а самото магазинче е съвсем малко и продава колбаси на "Джиев" Обяснявам го така,защото няма име
    Kъде горе-долу е тая Здравна каса в Лозенец?

    Коментар


    • #77
      От: Качествени хранителни продукти

      Това магазинче на "Джиев" го има и в Люлин.
      Попринцип до колкото знам е Костинбродска фирма .
      И в Костинброд имат фирмен магазин и още един.
      Много често зимаме продукти от там и сме доволни , но и цените са си височки.

      Поздрави !

      П.П. Извинявам се ако не говорим за един и същи магазин с едно и също име !
      Москвич 408 , оня бежовия с четирите фара !
      42°41'3.72"N 23°14'6.45"E

      Коментар


      • #78
        От: Качествени хранителни продукти

        Първоначално публикуван от Димитър Парталин Преглед на мнение
        Това магазинче на "Джиев" го има и в Люлин.
        Попринцип до колкото знам е Костинбродска фирма .
        И в Костинброд имат фирмен магазин и още един.
        Много често зимаме продукти от там и сме доволни , но и цените са си височки.
        !
        Потвърждават се и моите впечатления ,освен за цените.Съпоставими са с масовите по-добри продукти.

        Напоследък засякохме едни магазинчета за млечни изделия,по-конкретно на пазарите в Дружба 1 и Х. Димитър.Предлагат се мандраджийски продукти на Ямболски мандри.Особено маслото е невероятно,няма нищо общо с всякакви вносни измислици .

        Коментар


        • #79
          От: Качествени хранителни продукти

          Казвам,че има колбаси на джиев,а не че е тяхна верига. Продава техни неща,но човека си е обикновен търговец. Гледай сега как да стигнеш.Идваш от НДК по Черни връх,изкачваш се и точно горе вече където е кръстовището с Джеймс Баучер,завиваш леко на ляво,ама не където минава трамвая по Теодоси Търновски,а леко наляво и веднага на улицата вдясно. Тя е една много тясна двупосочна улица и там винаги е лудница.Като тръгнеш по нея първата пряка в ляво е забранена за коли,но там е здравната каса.Точно срещу нея е магазинчето.

          Коментар


          • #80
            От: Качествени хранителни продукти

            Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
            Тя е една много тясна двупосочна улица и там винаги е лудница...
            Поради факта, че беше лудница - вече е еднопосочна от няколко месеца.
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар


            • #81
              От: Качествени хранителни продукти

              Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
              .....Тя е една много тясна двупосочна улица и там винаги е лудница.Като тръгнеш по нея първата пряка в ляво е забранена за коли,но там е здравната каса.Точно срещу нея е магазинчето.
              Сетих се къде е мерси.

              Коментар


              • #82
                От: Качествени хранителни продукти

                В неделя бяхме е една еко ферма до село Плана. Правят си тяхно кисело мляко , кашкавал сиренце и тн .. вкусотии. Ако се повтарям с друг колега се извинявам.
                Ако някой се интересува от повече инфо да казва
                Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                A POS
                0885600200
                За момента пасажер

                Коментар


                • #83
                  От: Качествени хранителни продукти

                  Разкажи за фермата!
                  0885600006 - Чичо Коце

                  Коментар


                  • #84
                    От: Качествени хранителни продукти

                    Не знам за фермата, но тук, до Южният парк, близо до Витошка от известно време работи магазин на една мандра и почти всички млечни продукти са каквито трябва. Казвам "почти", щото не съм пробвал всички, но това, което съм опитал намери трайно място в хладилника ми.
                    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                    Коментар


                    • #85
                      От: Качествени хранителни продукти

                      Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                      Не знам за фермата, но тук, до Южният парк, близо до Витошка от известно време работи магазин на една мандра и почти всички млечни продукти са каквито трябва. Казвам "почти", щото не съм пробвал всички, но това, което съм опитал намери трайно място в хладилника ми.
                      Марка Добрев?

                      Коментар


                      • #86
                        От: Качествени хранителни продукти

                        Намира се малко преди село. Плана. Отглеждат крави, овце, коне и кучета. Произвеждат мляко, сирене (прясно и осолено) , кисело мляко (просто уникално ) , цедено мляко, и три вида кашкавал (обикновен, с кимион и с босилек) има и още няколко интересни неща. Можете всяка неделя към 13:00 да ги посетите да ви покажат какво и как го правят и да видите животните, и естествено да си купите от производството им.
                        За да не нарушаваме правилата няма да слагам линк към сайтчето им но винаги мога да го пратя на лично. Хубавото е че като се позатопли ако някой реши може да се качи при тях и да им помага .. да се събира сено и тн ... казаха че винаги имат нужда от безплатна помощ ))). Мен трудно ме очароват разни неща но там се върнах в детството си определено ... а на лапишниците им беше много интересно да видят теленца и малки агънца
                        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                        A POS
                        0885600200
                        За момента пасажер

                        Коментар


                        • #87
                          От: Качествени хранителни продукти

                          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                          Марка Добрев?
                          Точно!
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар


                          • #88
                            От: Качествени хранителни продукти

                            Има едно вкусно и сравнително евтино сирене - натрошено на Маджаров. 900 грама в кутия на цена 6-7 лв. Това са изрезките от качествени сирена, но са по-вкусни от предлаганите на вътр. пазар. Купувал съм от кравето и от овчето на същата фирма, но има разлика. Жената му намира недостатък, понеже не обича козе сирене... в него явно и такова се намира, въпреки че на етикета пише - краве!?! Аз и децата обаче много го харесваме.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Качествени хранителни продукти

                              Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                              Марка Добрев?
                              За споменатата марка и аз гарантирам, просто се работи с мляко,а хигиената в мандрата е на страхотно ниво.
                              SUZUKI VITARA V6
                              HONDA CBR 919RR
                              MERCEDES ML
                              MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                              Коментар


                              • #90
                                От: Качествени хранителни продукти

                                Не знам дали е споменавано, но за прясно и кисело мляко пазаруваме само в Добрев, имат доста магазини в София. Вкусът е истински и цената е нормална (киселото мляко е в кофички от по 500гр.
                                http://dobrev-cheese.com/bg/tag/%D0%...0%D0%B5%D0%B2/
                                За телешко (говеждо) месо препоръчвам една ферма, в която отглеждат специална месна порода крави внесена от Дани -Ангъс. Фермата се казва Линбул, имат блог и страница във фацето. Поръчка на месо става он-лайн и за София ти доставят до адрес безплатно, а в страната с куриер.
                                http://petrohan.wordpress.com/.
                                Honda Africa Twin RD07 '95

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X