Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

    Браво аматИОри. Само за двамата ЖОРОВЦИ: надали има някой,който да е виждал Пачароза да пада с мотор повече от мен, но за един ден да пада толкова комични пъти. Момчета вие сте го съсипали чак се просълзих от смях.
    0877 877 297

    Коментар


    • #17
      От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

      Пожарникарче, ако имаше нещо дето липсваше в този ден, то това беше ти. Следващите няколко клипа, ги пускам специално за теб. Само преди да почнеш да ги гледаш се подсигури, че си ходил до тоалетна, че не отговарям за последствията .

      Клип номер едно. Родилни мъки с Хонда



      Същият ездач, същият мотор, същият фотограф



      Сменяме си местата. Аз отивам да карам, Пачароза снима. Мястото е същото. Не стигнах по далеко от Пачароза.



      Мъките продължават



      Най накрая намерих място за излизане. Лошо е, че там където свършват дърветата започва пояс от храсти. Там наведох глава ( понеже бях без каска ), затворих очи и викайки колкото мога и навивайки газта колкото мога, се набих в храсталака. За мой късмет, не оцелих нито един дънер и преминах храстите . Това е хепиенда с " Гадната хонда " Така не се бях смял никога. Добре че на адаша му стана зле, че сигурно още щях да съм там и да се смея

      Коментар


      • #18
        От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

        Тази Хонда слуша само мен,защото си говоря с нея и се разбираме,обяснявам и че на всяка цена трябва да излезнем.Вие не сте направили тази процедура,аматИОри.

        Коментар


        • #19
          От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

          Лошото е едно на човека с КТМа нямаше кой да му прави клипаве.Но ще се постарая със снимки да ви покажа как си изяди медала.


          почна се от тук.Пикае да му олекне ха-ха -ха.






          Тук незнам какво превише може би акаше.






          Добре че си е якичак.



          Аз съм най добрия къде е Джартата да ме види как излизамммм.







          Ще трява да се засиля ама пеш.





          Тръгваммммм.














          Най после.



          Ще почвам пак да бутам пък вие правете каквото си искате.

























          Изяждам си медала и влизам в ритам.



















          Накрая вида табелата и си века изядох медала ама съм още гладен.




          Последно редактирано от Pacharoza; 17-10-10, 13:25.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • #20
            От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
            Добре че на адаша му стана зле, че сигурно още щях да съм там и да се смея
            Браво бе адаш! Аз щях да пукна, а той - добре, че му стана зле..
            Незнам каква гадина ме ухапа, но освен че спрях да виждам, взе да ми е свива и гърлото но не ви казах да не ви притеснявам. Даже в един момент си помислих че ще издъхна като Хаджи Димитър на връх Кадрафил, но ме хвана яд, че това баирче е много ниско. Затова се стегнах и се метнах на вярната Хонда/то като видях, че вас не ви слуша/. Как съм карал до паркинга само аз си знам. Първо ми изтръпнаха ръцете, после и краката. На паркинга помолих някой да ме свали от мотора но честно не помня кой беше. После като съблякох мокрите дрехи и ме полъхна свеж въздух, рязко тръгнах на подобряване. А от уискинцито в бара е управих окончателно. Явно заедно с инструментите трябва да се носи и аптечка с животопасяващи медикаменти.

            Квото и да е било, на мен първия етап ми хареса и с нетърпение очаквам втория. То нали ще е кал или сняг, явно не толкова важно. Важното е да има екшън. Или както е казал Фреди - Нека шоуто продължи!
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • #21
              От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

              Жоре с такива ухапвания не е шега работа и на мене ми се е случвало със 100км. и резултата беше натрушен матор 3-4 шчупени циментови стълбчета полет над 3 реда текезесарски лозя и потрошена каска.За това е добре в тъкъв случаи да се спре веднага сядаш на земята и да имаш някъкъв по силен алергозан иначе не се знае на къде ще те понес мен ме беше хапал стършел и ако не се бях натъртил здраво сигурно щях да загубя съзнание от болката при ухапването а както знаеш съм 110 кила
              За аптечка е почти задължително да се носи при условие че наоколо няма доктори и трябва сами да си помагаме.
              Извинете ме за спама но като знам какво е не се здържах.
              П.С Иначе добре сте се потъркаляли както казваш екшън да има а и с сетих като гледах Витлемов как изтърва мотора се сетих за моито падане когато не уцелих страната на която да се подпра когато ме изненада на козя грамада.
              (НЕУДОБНО?????) неудобно е да си обуеш панталона през главата!!!

              Тошко 0878524239

              Коментар


              • #22
                От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

                Пачароз, аматьор такъв, да ти кажа две неща:
                Първо не ме пиши, че съм як и мога да бутам. Що трябва да лъжем хората дето четат. Аз съм дебел, а не як
                И второ. С какво снимаш, че съм запленен от качеството .

                П.П. Е сега ми звъннаха от 24 часа ( вестника ) . ПАчароз, искат да те назначат за репортер. Харесали са снимката дето си ме хванал, всъщност аз съм се хванал и пикая

                Имам още няколко клипа и снимки, но ще са за утре.

                Коментар


                • #23
                  От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

                  Браво момци-не сте скучали.Много ме е яд че не можах дойда,ама повече ме яд за чисто новите гуми дето сигурно грайферите са им хфърчали като бонбони по тия камъни.
                  Като си знаете,че сте аматИОри и видяхте какво е времето,защо не си карахте с "гумите за мъгла",ами хем сте носили моторите на гръб,хем сигурно сте съсипали и гумите.
                  Когато няма друг изход- използвай централния вход!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

                    Пачароз, ето за какво ти говорех. Мислех този клип да не го пускам, ама от мен да мине.



                    Коментар


                    • #25
                      От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

                      Първоначално публикуван от yaha_yamaha Преглед на мнение
                      Браво момци- хем сте носили моторите на гръб.
                      За какви гуми говориш та те са ги носели.
                      Шегичка разбира се
                      (НЕУДОБНО?????) неудобно е да си обуеш панталона през главата!!!

                      Тошко 0878524239

                      Коментар


                      • #26
                        От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

                        Да продължа със снимките.









                        Жоро търси пътеката.





                        Иван наглася навигация.








                        Ето го и Жорката.









                        Иван набира скорост.
















                        Ште те стъпча ако не излезеш.




                        Някой се провикна жокер има ли.





                        Има има.




















                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #27
                          От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

                          Фен съм Ви!!! Браво на групата ...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

                            Да пусна и аз моите снимки. Лоши, лоши, ама по добре от колкото нищо.

                            Старта беше на Лукойл Габрово. КАфе, сандвичи който каквото си пожелае.

                            Стартовата площадка под бензиностанцията.

                            Пачарозов бае нещо . Тайно.Минков едвам с провира да види какво е, но не успя.

                            Пристигат момчетата от Риск клуб Габрово.

                            Евала на пичовете. Не излезнаха да карат, но ни направиха едно достойно изпращане с което показаха уважението си към нас, а вечерта ни посрещнаха и се черпихме взаимно в Ситито ( пицария ).


                            Моторите са готови, а Пачароза все още се снишка и прави нещо тайно. После се оказа, че изпълнявал тайна церемония с която се подгатвял за падания и се излупа още на влизане в гората . Аз не го видях, ама не вярвам Минков да ме е излъгал. Пачароз вярно ли е .

                            Първо спиране , за да търся пътеката. Минавал съм само веднъж от там и някой участъци ми се губеха. В крайна сметка с помоща на верните другари - аматИори откривахме вярната дистинация и продължавахме напред.



                            Пачароза прави опити да ме направи целият в кал, както обеща. Тук не успя, но по късно през деня изпълни обещанието си .

                            Адаша ( Жоро Йорданов )

                            Доволната физиономия на Пачароза , след като ме направи целият в кал .

                            После доволен от свършеното , си запали една цигарка.

                            И се започна лек ремонт по съединителят на Минков. По точно по мотора на Минков.

                            Адаша наблюдаваше от страни. Той е ОТК приема свършеното.

                            Минков е готов. Прави последни настройки и тръгваме към улеите.

                            Ето ги прословутите улеи.

                            Докато се осъзная, нещо жълто профуча покрай мен. Не разбрах какво беше.

                            Две секунди по късно, когато жълтото нещо се стовари на земята, разбрах че е Пачароза .

                            И се започва веселбата.






                            Снимките по нататък няма да комоментирам.



                            За да си падне на спокойствие без да е заснет, Пачароза се мушна зад дървото.



                            Пачароза е доволен, че вече един час стоим на едно място без никакъв напредък .

                            Адаша каза, че мотора ми не струва и за това му обръща гръб .

                            Аз се правех на папарак, за да мога да заснема мъките на Иван.

                            Ето наградата ми от Пачароза


                            Ето една снимка от скалите. Други нямам, защото бутах. пачароза има.

                            След като измъкнахме и последният мотор, Пачароза въздъхна и рече:
                            - Ох да се преоблека, че от толкова снимки се изпотих .

                            Същите скали, но на връщане.

                            Тук си хвърлих моторът като копие.

                            А това са веселите корени, пре които не можахме да пречупим хондата на адаша, за да мине.





                            Времето беше гадно. Имаше и мъгла. Това обяснява качеството на снимките. Когато снимаш със светкавица, мъглата се отразява и снимката излиза бяла. Когато махнеш светкавицата снимката излиза размазана. Абе няма пълно щастие.

                            ТАка е заснел моя фото апарат събитието. Скоро ( и аз не знам кога ) ще се постараем да направим и втора серия на " Ендуро мазохизма " . За сега чакаме спонсори за ленти на фото апаратите .

                            Не е лесно да си аматьор, но е много весело. Особенно когато попаднеш в компания на други сродни аматьори.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

                              Ето още малко.Родилните мъки на Минков.





                              Един секритар и един общинар му дават съвети.АматИОри какво да ви кажа.










                              Почивам и паккккк.














                              Малко да съберем дръвца.








                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • #30
                                От: Първа част на преход " Ендуро мазохизъм "

                                Цяла нощ не мога да спя и се чудя, как ме е открил Пачароза при положение че се бях маскирал толкова хубаво. Ми ето че ми просветна. Отблясъка на златният медал с който ме награди ме е издал.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X