Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

    Във неделя който желае да се чувсва поканен да покараме по Врачанският Балкан. Ще има момчета от Кнежа и Бяла Слатина, със мотори и атв-та. БЪДЕТЕ СПОКОЙНИ МАРШРУТА НЯМА ДА Е ТРУДЕН. Който желае да звъне за да може да се групираме при транспорта.
    За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

  • #2
    От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

    Аз съм готов и предполагам и други плевенчани.
    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

    Коментар


    • #3
      От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

      Днес карането лично на мен много ми хареса не знам за другите.
      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

      Коментар


      • #4
        От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

        Чакаме снимките от днес!
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #5
          От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
          Чакаме снимките от днес!
          Утре ще пусна няко друга снимка.
          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

          Коментар


          • #6
            От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

            Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
            Днес карането лично на мен много ми хареса не знам за другите.
            На 95 % от групата и е харесало и то много и са страшно доволни. Групата беше сформирана от 23-ма моториста от който 3- ма атевисти. От Плевен бяхме 7 мотора и 1 атв. Съвместното каране не е много удачно/мотори и атвта/ но все пак се получи добро каране. Отделно имаше 5 джипа оффроуд с който се засичахме на няколко пъти, бивши мотористи /контузени/ който по неволя са преминали на чтириколестни машини. Удовлетворен съм от това, че се разчупи леда и се преодоля страха от неизвестното към тоз прословут Врачански Балкан и се навихте да отидем. Беше валяло 3 дни, даже отидохме във дъжд абееееееееее условия да си еб..... Щом Ренди се беше питеснил и то сериозно хем , че е ходил и преди !!! Там почвата е уникална, скалиста и пясъчлива държеше уникално за тез гадни условия. Дори и Аз почти нямах проблеми с наполовина износена гума и счупен пръст. Трудното беше да дойдете един път, от там нататък вие сами ще искате да ходим на Враца. Всеки Балкан си има своите красоти и особености. От цялото каране ми се струва, че Ренди и Филип останаха най доволни. Снимки и клипове има много, само да има кой да ги качва.
            За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

            Коментар


            • #7
              От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

              Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
              На 95 % от групата и е харесало и то много и са страшно доволни. Групата беше сформирана от 23-ма моториста от който 3- ма атевисти. От Плевен бяхме 7 мотора и 1 атв. Съвместното каране не е много удачно/мотори и атвта/ но все пак се получи добро каране. Отделно имаше 5 джипа оффроуд с който се засичахме на няколко пъти, бивши мотористи /контузени/ който по неволя са преминали на чтириколестни машини. Удовлетворен съм от това, че се разчупи леда и се преодоля страха от неизвестното към тоз прословут Врачански Балкан и се навихте да отидем. Беше валяло 3 дни, даже отидохме във дъжд абееееееееее условия да си еб..... Щом Ренди се беше питеснил и то сериозно хем , че е ходил и преди !!! Там почвата е уникална, скалиста и пясъчлива държеше уникално за тез гадни условия. Дори и Аз почти нямах проблеми с наполовина износена гума и счупен пръст. Трудното беше да дойдете един път, от там нататък вие сами ще искате да ходим на Враца. Всеки Балкан си има своите красоти и особености. От цялото каране ми се струва, че Ренди и Филип останаха най доволни. Снимки и клипове има много, само да има кой да ги качва.
              Абе ти полудя ли кви са тези разкази и съчинения дето си ги писал.Още малко и книга вземеш да напишеш но то така е човек като поостарее вземе та изтрещи на някаде.И между другото се радваите че немога да пускам клипове че ако знаите кви имам направо ще отидете да карате наново категориа А
              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

              Коментар


              • #8
                От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

                Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                Абе ти полудя ли кви са тези разкази и съчинения дето си ги писал.Още малко и книга вземеш да напишеш но то така е човек като поостарее вземе та изтрещи на някаде.И между другото се радваите че немога да пускам клипове че ако знаите кви имам направо ще отидете да карате наново категориа А
                Що ги пишеш такива бе шефе аз поне на 20 места си намирах вместо петолевки жълтици а на едно местенце както си събирах жълтици едно атв ми доиде даром от небето та ги изгубих всичките но пък карането си беше перфектно!!!!!

                Коментар


                • #9
                  От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

                  аре бе каде са тиа снимки, клипове

                  Коментар


                  • #10
                    От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

                    За 17.10.2010 Красимир Джантов(главният организатор на мероприятието) направи предложение за каране към всички Плевенчани.Целта беше Врачанския балкан.
                    Събрахме се 8-души от които 7-мотора и едно АТВ.Беше валяло,петък,събота та дори и неделя макар и до обяд.Спряхме на Лукойла преди Враца да заредим моторите и тръгнахме за уговореното място,но преди това Шефа(Ренди),реши да измие моторите понеже ремаркето му няма калници и се бяха окаляли още преди да сме почнали да караме

                    В последствие дойдоха и останалите.Имаше момчета от Бяла Слатина,Кнежа и Враца естествено.


                    Тук Къци реши да разтъпче КТМ-а преди да тръгнем.

                    Филип готов както винаги за нови предизвикателства.

                    Ето го и Дили който чакаше да разбере какъв ще бъде маршрута.

                    И главният организатор(Джани),който малко се беше притеснил не от друго,а от пръста на ръката му,който доста го болеше и можеше да попречи на карането му.

                    Дойдоха също и офроуд маняци с джипки с които се срещахме на 2 или 3 пъти в балкана.

                    Даже си имаха и пасажер.

                    Ямашката готова за старт,както и останалите мотори на представителите от Плевен.


                    И се започнаха нормалните неща без,които не може.

                    С две думи екстриймчетата си бяха добри.

                    Шефчето също не остана назад.Но понеже е най-добрият това за него беше капка в морето.

                    Имаше и доста гъста мъгла,но това никой него притесни.


                    След,като се събрахме всички потеглихме към следващият екстрийм.

                    Тук имаше лек разбор на карането и изчакване на останалите от групата ,които искаха да се пробват по доста добри заигравки.

                    От там през мъглата и хоп,ненадейно се озовахме тук(на скара бира до пещерата Леденика)

                    След дългото хапване, с пресни сили врачани ни бяха подготвили поредните екстрими.

                    Тук си беше малко за траял но нямахме такива

                    Шефа не само изглежда,а остана и много доволен от карането.

                    Фильо,както винаги се чуди дали да повтори екстрема,само че от долу на горе.

                    След,като направи поредната успешна демонстрация,доволен от себе си и ямашката реши да почине малко.

                    След което покарахме още малко и се запътихме към автомобилите понеже времето,както винаги започна да ни притиска.Карането по Врачанският балкан беше повече от приятно благодарение на местните водачи,които бяха много съобразителни с всички.
                    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                    Коментар


                    • #11
                      От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

                      Също има и приятни клипчета,които също ще пусна,но стават по бавно естествено.
                      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                      Коментар


                      • #12
                        От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

                        Първоначално публикуван от niki_ltz Преглед на мнение
                        аре бе каде са тиа снимки, клипове
                        Абе да ти кажа ми е по добре да карам от колкото да пускам репортажи.
                        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                        Коментар


                        • #13
                          От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

                          Ти си готов за тв водащ бе Момче добър си официално те назначаваме за репортер и фотограф на нашта група. Откази не се приемат!!!!!!!!!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

                            Първоначално публикуван от filip mx Преглед на мнение
                            Ти си готов за тв водащ бе Момче добър си официално те назначаваме за репортер и фотограф на нашта група. Откази не се приемат!!!!!!!!!!!
                            Ще помисля по въпроса,но като че ли повече ми се кара
                            Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                            Коментар


                            • #15
                              От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

                              Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
                              Ще помисля по въпроса,но като че ли повече ми се кара
                              Абе и аз мисля така като Филип като те гледах колко екстрима заобиколи пък каза че ще караш зад мен мисля да си останеш фотооператор но незнам дали ще можеш след време да ни снимаш защото задобряваме и няма да можеш да ни хванеш
                              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X