Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

    Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
    Абе и аз мисля така като Филип като те гледах колко екстрима заобиколи пък каза че ще караш зад мен мисля да си останеш фотооператор но незнам дали ще можеш след време да ни снимаш защото задобряваме и няма да можеш да ни хванеш
    Теб и костенурка те хваща.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • #17
      От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

      Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
      Теб и костенурка те хваща.
      Еи аматиор видях те един мотор неможеш изкара па и медали раздаваш.Ще видиш аз къв медал сам ти приготвил
      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

      Коментар


      • #18
        От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

        Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
        Абе и аз мисля така като Филип като те гледах колко екстрима заобиколи пък каза че ще караш зад мен мисля да си останеш фотооператор но незнам дали ще можеш след време да ни снимаш защото задобряваме и няма да можеш да ни хванеш
        Абе не знам колко задобряваш ама ако се уча от теб все по шосето ще карам.А и не снимах аз,а ти.Това ми говори че си следващия репортер
        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

        Коментар


        • #19
          От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

          Браво момчета ,блазе ви откарахте си и то както трябва.Лично аз също бих дошъл ,но ..............
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • #20
            От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

            Еее, добре, че дойдоха плевенчани, че да ни понаснима някой и нас. Че иначе от каране не ни остава време да се щракаме
            М/у другото, равносметката за неделя е - близо цял ден каране, и... 20км изминати
            Момчета, стегнете се

            Коментар


            • #21
              От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯТ БАЛКАН

              Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
              Абе да ти кажа ми е по добре да карам от колкото да пускам репортажи.
              О добре ти се получават репортажите крикче ,направо си назначен на таия длъжност

              Коментар


              • #22
                От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
                Еее, добре, че дойдоха плевенчани, че да ни понаснима някой и нас. Че иначе от каране не ни остава време да се щракаме
                М/у другото, равносметката за неделя е - близо цял ден каране, и... 20км изминати
                Момчета, стегнете се
                Е цял ден е силно казано ама горе долу малко преди обяд тръгнахме.Важното е,че беше много забавно поне за нас.
                Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                Коментар


                • #23
                  От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                  Радвам се, че ви е харесало - значи ще ви чакаме пак

                  Коментар


                  • #24
                    От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                    Първоначално публикуван от ACCELERATOR Преглед на мнение
                    Радвам се, че ви е харесало - значи ще ви чакаме пак
                    Със сигурност ще се видим пак стига да има кой да ни води.
                    Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                    Коментар


                    • #25
                      От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                      След малко ще пусна и малко интересни клипчета от неделя.
                      Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                      Коментар


                      • #26
                        От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                        Ето и обещаните клипчета.Тук колегите от Кнежа загряват преди тръгване.
                        Ники,гледай и се учи момче.

                        Това беше първият сериозен екстрим.Не всеки прояви желание да се пробва.Фильо без да му мисли се пусна в боя.

                        Малко зор виждаха АТВ-тата но напълно достойно се държаха.

                        Ето тука и подобна сцена с моторите.

                        Джани на втора линия излиза успешно.

                        Ето тук и малко офроуд за феновете на джипки.

                        Тук докато Ренди викаше по мен,на Къци КТМ-а завря,а от страни щурмуваше АТВ с един фар но без успех.Лудницата беше пълна.

                        Тук заигравката си беше доста добра,не всички успяха от първият път но все пак успяха.

                        Джани заплашва Филип с водача ни(Чукачев),че му е приготвил голям екстрем но без резултат.

                        Къци щурмува.

                        Почти никой не се пробва тук.Беше доста добро деренце.Джани се пробва и за малко да успее.

                        Филип също се пробва но понеже беше много надъхан премина успешно.

                        Джани без проблем,а след него Фильо подчти на върха.Опита се да го доискара от място и без да разбере какво прави отзад засипа с пръс и камъни естествено неомишлено колегата ACCELERATOR ако не се лъжа.

                        След което имаше малко почивка.

                        След което пак се започна.

                        За малко да успее.

                        Тук направих малко реклама на Фильо но си я заслужи.Филка мисля че и аз заслужих една бира на сбирката

                        Това беше от мен за сега.Надявам се да няма недоволни от репортажа.
                        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                        Коментар


                        • #27
                          От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                          Браво Светльо страхотен репортаж от мястото на събитието!А Филката с тая реклама дет си му направил не само бира ами и кило луканка ще трябва да черпи!
                          333 Just Half Evil

                          Коментар


                          • #28
                            От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                            като гледам ебило доста яко браво пичове.браво и на атв с един фар

                            Коментар


                            • #29
                              От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                              Първоначално публикуван от madbutcher Преглед на мнение
                              Браво Светльо страхотен репортаж от мястото на събитието!А Филката с тая реклама дет си му направил не само бира ами и кило луканка ще трябва да черпи!
                              То след тая реклама ще следва осиране ми да видим къде ще бъде, а за бирата нема проблем ще почерпя за луканката обещавам да помисля. И за всички които незнаят в ЧЕТВЪРТЪК вечер сбирка в Приятели който желае да заповяда.

                              Коментар


                              • #30
                                От: КАРАНЕ ВЪВ ВРАЧАНСКИЯ БАЛКАН

                                Хаха, браво за клиповете, усеща се "атмосферата"
                                А Филип направо ме нокаутира с един (или няколко) камъка, добре че бях с очилата, че иначе не знам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X